Zaloguj się, aby obserwować  
parowuz

Dead Silence - Śmiertelna Cisza

1 post w tym temacie

Opis filmu z serwisu FilmWeb:
Kiedy młoda Lisa ginie w tajemniczych okolicznościach, jej podejrzewany o tą zbrodnię mąż, Jamie postanawia dociec prawdy. Aby odkryć kto stoi za morderstwem wyrusza w swe rodzinne strony, do miasteczka Raven Fair. Jamie podejrzewa, że śmierć jego żony ma jakiś związek z tajemniczą lalką, którą ktoś pozostawił pod drzwiami ich domu...

Teraz może czas na pare słów ode mnie. Osobiście bardzo się cieszę, żę film (przynajmniej w naszym kraju) przeszedł raczej niezauważony. Nie było tej sytuacji, że wszyscy się nim zachwycali i pisano o nim w co drugiej gazecie. Film, choć tworzony z dużym zapasem finansowym pozostał nieznanym dla na prawdę dużej grupy osób (co może dziwić o tyle, że został stworzony przez ludzi odpowiedzialnych za serię "The Saw", znaną w Polsce jako "Piła", o którym słyszał chyba każdy entuzjasta gatunku).

Oczywiście z drugiej strony to źle, że twórcy nie przyłożyli większej uwagi do promocji filmu, ale tak jak już pisałem - przez to film trafił do mniejszej liczby ludzi, przez co można powiedzieć z całą pewnością, że film pracował na siebie sam.

To tyle ode mnie, po więcej informacji zapraszam na google.pl.

Co do samego filmu, widział ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować