Zaloguj się, aby obserwować  
KoD997

I - DOSER - czyli program powodujący zmiany nastroju, stymulujący uczucia narkotyczne itp.

229 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2008 o 21:05, Riverex napisał:

> kręci w głowie troche tenquick happy
Ja spróbuję tego quick happy z wyłączonym światłem jak odrobię lekcje, albo przed wyjściem
do szkoły. Powiem czy duży efekt jest. I jeszcze jedno: czy tego trzeba koniecznie ze słuchawek
słuchać czy można z głośników?

Ja tam z głośników słuchałem dość głośno,
ja tam myślę, że te dźwięki mają odpowiednio dobrane fale i wszystko przez to może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:27, trutututu napisał:

A moja opinia na ten temat jest taka że sobie wmawiamy że to am zadzaiłać i nam się tylo wydaje,
spróbujcie sobie bez tej muzyki myśleć o tym aby nie czyć się śpiącym ale bez tych dźwięków.
WG mnie to ta muzyka to tylko podpucha i strata czasu


Cóż... jak ktoś walnie się na łóżko i przez pół godziny będzie mu się wydawało, że ciągle wiruje i spada, to też to wszystko sobie wyobraża? :P Niektórzy po prostu potrzebują więcej prób. Na mnie póki co działa tylko pobudzacz i nie dlatego, że sobie to wmawiam. Spróbuj sobie wmówić rano o 7 (gdy poszedłeś spać np. o 1 w nocy), że jesteś rześki i gotowy do akcji :P To "wmawianie sobie" tylko zwiększa efekt, który istnieje sam z siebie. A przynajmniej tak mi się wydaje. Mój kumpel ponoć przeżył opisywany przeze mnie wyżej efekt, co chyba nie jest autosugestią.

WIkitory - na początek takich bardzo silnych może lepiej nie bierz... choć i tak z początku być może nie za wiele Ci to da. Najpierw poćwicz na łagodniejszych, krótszych. Jak będą sukcesy - dłuższe i silniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał ktoś jakieś wątpliwości: wszystkie dose''y są bezpieczne, nic wam się nie stanie, nie zwariujecie, i nie obrośniecie bujnym owłosieniem na klatce piersiowej. Ja się przygotowuję do odpalenia Ecstasy, czekam aż wszystko polecą spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:45, Harvenar napisał:

Gdyby miał ktoś jakieś wątpliwości: wszystkie dose''y są bezpieczne, nic wam się nie stanie,
nie zwariujecie, i nie obrośniecie bujnym owłosieniem na klatce piersiowej. Ja się przygotowuję
do odpalenia Ecstasy, czekam aż wszystko polecą spać :)


Hmmm... :P
A z innymi dose''ami miałeś sukcesy? Czy od razu bierzesz się za to? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 21:54, Radek Morrowind napisał:

przyznam że pomysł mnie zaciekawił i jestem w trakcie ściagania tego programu

Nie opłaca się. Lepsze są linki na 1. stronie. Program ma chyba ze 2 darmowe "utwory", a w formie mp3 możesz mieć o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:08, WIkitory napisał:

A jak pobierać te dosery z strony głównej ? :P Żadnej takie opcji tam nie widze

Na 1. stronie tego tematu jest wszystko, w poście ćpunka z długą listą linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEE ja słuchałem Acid jak pan bóg przykazał na łóżku i ze słuchawkami...Nikt nie przeszkadzał... I nic...(Pomijając to że w połowie utworu zaczęła mnie na gdzieś tak 3 minuty boleć głowa) jutro bądź pojutrze spróbuję ale nie spodziewam się efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem sobie pierw A bomb, który niby miał mnie rozsadzić od środka, niestety, nie zadziałało, bo miałem niesprzyjające temu warunki ;) Teraz już wszystko jest ok, biore się za Ecstasy, a potem któż to wie? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:19, Manieusz napisał:

Działa wam download ? Mi narazie nie ... chyba za duzo userow :D :)) Spróbuję jutro ;] Mam
nadzieje, że to coś fajnego ;]

Chwile musisz poczekać to Ci się taka opcja pojawi i będziesz mógł pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 22:24, Riverex napisał:

> Działa wam download ? Mi narazie nie ... chyba za duzo userow :D :)) Spróbuję jutro ;]
Mam
> nadzieje, że to coś fajnego ;]
Chwile musisz poczekać to Ci się taka opcja pojawi i będziesz mógł pobrać.



Aha, masz racje :D Już zassysa :D

@Edit
Co proponujecie na początek ? Coś słabego, średniego ;> ? A może bardzo mocnego :D ? ( Jutro przed szkołą bym sobie łupnął :D mam na 11 ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi interesująco, moja ciekawskośc nie pozwoli przegapić takiej okazji ;).
Przy wolnej chwili postaram sie wypróbować programik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm walnalem sobie przed chwila heroine ale oprocz tego, ze boli mnie leb nie odnotowalem zadnych efektow.
Moze nastepnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić żeby mi to poprfnie działało i schizy miał ?? Jakiś program trzeba sciągnąć czy coś ? :P Jestem ciekawy jak to działa a nie wiem jak to uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spragniony mocnych wrażeń odpaliłem sobie Ecstasy i... nie zadziałało, chyba przez to, że przysnąłem :P Ehh.. szkoda, że na mnie to coś nie chce działać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować