Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Metal i Rock vs Rap i Hip-Hop

470 postów w tym temacie

To widzę, że zatwardziały metal z Ciebie :P
Kiedyś ja tam miałem, tylko że z rapem. Teraz jestem bardziej tolerancyjny, lubię metal (ale nie takie super hardcorowe cosie :P), rap, rock, reggae, jazz, funk i masę innych gatunków :D Co jest miłe dla ucha tego słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słucham rocka(HH i Disco nie lubię),a Linkin Park jakoś mi do gustu przypadł. Może i rock to nie jest ale zdecydowanie powinien podpadać osobom słuchającym rocka. W minutes of midnight jest zdecydowanie mniej fragmentów rapowanych niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 18:55, lama123 napisał:

Mi on nie podpada ani pod rock ani pod mój gust -.-
Bardziej to jest IMO podobne do britney spears niż powiedzmy AC/DC -.-


Rozumiem. Każdy ma swój jedyny i niepowtarzalny gust, więc trudno o nim dyskutować. Ale chyba trochę z tą britney spears przesadziłeś. Lubisz jakiekolwiek zespoły niegrające rocka ? Jak tak to jakie ? tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:56, MastAlol napisał:

/cut/


Mnie do dziś jara reggae (Bob Marley, Izrael, Habakuk mmm ;) i blues (tutaj tylko polski Dżem). Choć rzeczywiście jestem zatwardziałym metalem nie pogardzę też zespołem Kult (Kazik Staszewski rulz :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:03, HunterO7 napisał:

> Mi on nie podpada ani pod rock ani pod mój gust -.-
> Bardziej to jest IMO podobne do britney spears niż powiedzmy AC/DC -.-

Rozumiem. Każdy ma swój jedyny i niepowtarzalny gust, więc trudno o nim dyskutować. Ale
chyba trochę z tą britney spears przesadziłeś. Lubisz jakiekolwiek zespoły niegrające
rocka ? Jak tak to jakie ? tak z ciekawości pytam

Abradab
Bob marley ;)
Disco polo czasem jak nie mam humoru ^^
Peja
WWO
I to tyle poza rockiem i hard rockiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2008 o 19:17, lama123 napisał:

Disco polo czasem jak nie mam humoru ^^


Wydawało mi się że disco polo słucha się jak się ma dobry humor czyt. po kilku głębszych^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:24, HunterO7 napisał:


> Disco polo czasem jak nie mam humoru ^^

Wydawało mi się że disco polo słucha się jak się ma dobry humor czyt. po kilku głębszych^^.

Mnie to rozwesela :P
A po kliku głębszych to też lubię tego posłuchać ^^
Ale wtedy najlepsze jest regge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 19:51, HunterO7 napisał:

Reggae to chyba jedyny gatunek muzyki którego się nikt nie czepia :P I bardzo dobrze.
Specjalnie dla ciebie: Jesteś szalona... :D

Ciało do Ciała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, że jednak wszyscy tak mają, że po alkoholu znikają opory muzyczne :D NO jak już pójdzie parę(naście) kielonków w ruch to disco polo jest na kozaku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:04, MastAlol napisał:

Hehe widzę, że jednak wszyscy tak mają, że po alkoholu znikają opory muzyczne :D NO jak
już pójdzie parę(naście) kielonków w ruch to disco polo jest na kozaku :]


Jeżeli chodzi o disco polo, to u mnie opory są jeszcze większe. Ostatnio na osiemnastce kolegów przez godzine siedziałem i zastanawiałem się o co w tej muzyce chodzi. Do żadnych konkretnych wniosków nie doszedłem, a przynajmniej tego nie pamiętam ;D I mam tak na każdej imprezie, gdzie leci disco, strasznie mnie to irytuje. Po większej ilości alkoholu rap wchodzi mi lepiej niż na trzeźwo. Po prostu potrzebuje wtedy czegoś z sensem, bo zawsze mnie łapie na jakieś pseudo-filozoficzne rozmyślania o życiu itd. A reggae nigdy, ani na trzeźwo, ani na mniej trzeźwo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 20:04, MastAlol napisał:

Hehe widzę, że jednak wszyscy tak mają, że po alkoholu znikają opory muzyczne :D NO jak
już pójdzie parę(naście) kielonków w ruch to disco polo jest na kozaku :]

No Mastaaa, bez przesady, disco polo? O.o Co jak co, ale już wolałbym metalu słuchać ;p Bo jak słyszę te disco "hity" typu "Jesteś powalona" czy inne "Mydełka Fa" to mnie szlag trafia ;p Nie wiem jak kiedyś nasi rodzice mogli sie jarać takim czymś, nie wyobrażam sobie melanżu w rytm Boys''ów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, że jak przyjdzie Ci trochę więcej wypić w dobrym gronie, to i dobrze jest coś fajnego pośpiewać. A co wszyscy znają? No właśnie paradoksalnie wszyscy znają disco polo + jakieś typowe piosenki do śpiewania typu "rezerwa" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 12:56, MastAlol napisał:

To widzę, że zatwardziały metal z Ciebie :P
Kiedyś ja tam miałem, tylko że z rapem. Teraz jestem bardziej tolerancyjny, lubię metal
(ale nie takie super hardcorowe cosie :P), rap, rock, reggae, jazz, funk i masę innych
gatunków :D Co jest miłe dla ucha tego słucham.


mam tak samo, na przestrzeni swego życia miałem styczność z wieloma dzwiękami w muzyce, ale mi np. nie przeszkadza coś w rodzaju Cannibal Corpse, Vader, Grave czy Carcass.. wręcz powiem że takimi rzeczami można sie zafascynować. czy to oznacza że jestem bardziej tolerancyjny od ciebie? nie i nie widze powodu by sie swoją tolerancyjnością podniecać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 16:53, MastAlol napisał:

Ja się nie podniecam, po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat i tyle :P Proste i logiczne,
bo od tego jest forum.


dobra zgadzam sie, tylko.. np piszesz że twój gust muzyczny jest tolerancyjny, a z muzyki ciężkiej słuchasz jakiegoś Korna czy PaPa Roucz.. przecież to przebojowa papka MTv nie różniąca sie od HipPopu ( Hip Hop a prawdziwy RAP to dwie różne rzeczy ), każdy głupi może napisać że dzięki nim interesuje sie mocniejszymi dźwiękami.. ;] to troche nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować