Zaloguj się, aby obserwować  
Aragloin

Co wolicie:gry ,książki czy filmy?

38 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 14:35, milaosz napisał:

> 2.Nigdy nie przeczytam książki na podstawie filmu.

To chyba nigdy nie słyszałeś o takim filmie i książce jak "Stowarzyszenie umarłych poetów".
Książka jest na podstawie filmu a jednak i to i to jest świetne. Spróbuj przeczytać to
zmienisz zdanie.


Rzeczywiście nie znałem, poszukam. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie gry ponieważ w grze może byc lepsza fabuła jak w filmie :D są takie gry a od książek to sam nie wiem xD po prostu bardzo lubie gry i uważam że są najlepsze no ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 - książki - nie mają sobie równych!
2 - gry - mamy możliwość wczuć się w postać, pokierować jej losami.
3 - film - niektóre filmy dają do myślenia, niestety takowych nie ma zbyt wiele no i też nie mamy żadnego wpływu na bohatera i jego poczynania gdyż wszystko jest z góry zaplanowane przez scenarzystę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Książki - fascynujące, ogromne źródło wiedzy itd, ale strasznie dużo czasu na nie potrzeba
2. Film - Nigdy nie odmówię sobie dobrego filmu, często wracam do filmów legendarnych
3. Gra - Dobre odprężenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gry - own zdecydowany, nic nie przebije tego. Gdy można sobie zginąć czy zabić :P.
2. Książki - Straszliwie pobudzają wyobraźnie, są świetne.
3. Film - Głupie oglądanie ruchów aktorów na ekranie. Fakt lubię filmy ale wole książki zdecydowanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, od biedy można by zmienić koncepcję tematu na konwersje książki/gry/filmy i porównywanie wersji danego pomysłu (tak jak np Harry Potter).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię książki, potem gry i filmy. Moją ulubioną książką jest "Eragon" Ch.Paolini, grą "Neverwinter Nights 2", a filmem "Godziny Szczytu 3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście na:
1 miejscu są: książki- ponieważ z tych trzech rzeczy to książka najbardziej wciąga, czasem naucza no i ogólnie najwięcej szczegółów w książce jest czasem bardzo ważnych.
2. Miejsce ma u mnie gra komputerowa: czasem wciąga nawet tak samo jak książka ale właśnie tylko czasem. No i często gry są mocno przesadzone i drogie. Żeby nie było gram codziennie. No i chodzi o gry które mają w miarę porządną fabułę.
3 miejsce- film: filmy są fajne ale rzadko je oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:58, Infes napisał:

Filmy i gry porowno,ksiazek nie nawidze czytac :]


Niestety widać to po tym jak napisałeś nienawidzę.

Gry - ulubiona forma rozrywki, ulubiona gra Baldur''s Gate 1
Książki - bardzo lubię czytać, ciężko wybrać ulubioną książkę
Filmy - najniżej spośród tych trzech rzeczy, ale dobry film też obejrzeć lubię, ulubiony film Władca Pierścieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie trudne pytanie. Choć jako człowiek dorastający w świecie komputerów i grający od małego na pierwszym miejscu stawiam gry. Niewiele niżej książki. Choć nie wszystkie, głównie kryminalne (zwłaszcza Agathy Christie) i przygodowe. Filmy również lubię, nawet bardzo. Jednak w tym zestawieniu zajmują ostatnie miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmy > Książki > Gry

W gry przestałem już dawno grać.. chyba wyrosłem z tego. Dzisiaj największą przyjemność daje mi japońskie anime, tak seriale jak i filmy, oraz książki. W czerwcu skończyłem "Wiedźmina" Sapkowskiego, w lipcu "Achaję" Ziemiańskiego, a obecnie zabieram się za "Perfekcyjną niedoskonałość" Jacka Dukaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Książka, jeżeli jakaś ciekawa. Ulubiona to wymieniona przez mojego poprzednika trylogia "Achaja" Ziemiańskiego, lubię też Władcę Pierścieni (choć w niektórych momentach mnie nudziło).
2.Gry (chyba że książka jakaś nudna, w stylu "Pana Tadeusza", "Syzyfowych Prac" i innych tego typu lektur szkolnych, wtedy gry pierwsze miejsce)
3.Filmy ("Forrest Gump" rox:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejność wygląda następująco...Gry,Filmy no i na końcu książki...już mówię dlaczego,ponieważ tak jak jeden z poprzedników żyjemy w czasach nowych technologi i nowej mody,z drugiej strony racja książki są zapiskiem naszych dobrodziejstw,kultury aczkolwiek świat idzie ciągle na przód a ja z jego wirem,więc dlatego elektryczna rozrywka i sztuczna sceneria jest dla mnie ważniejsza niż myśli przelane na papier =) mówiąc jednym zdaniem "wole coś co cieszy oko niż coś co cieszy umysł" ;D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować