Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island - zapowiedź

42 postów w tym temacie

Hakken

Dziś znów zapowiemy rodzimy tytuł. Tym razem rzecz traktuje o zombie, ale w sposób nieco inny niż zazwyczaj, bardziej nowatorski. Do dyspozycji będziemy mieli spory otwarty teren, trochę broni i samochodów. Przeciw nam staną hordy zombie. Cel jest prosty: przeżyć i uratować świeżo poślubioną małżonkę.

Przeczytaj cały tekst "Dead Island - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą grę sobie ostrze pazury :) i inne rzeczy. Choć nie wiele tak na prawdę o niej wiadomo.. co będzie a co nie lecz może być na prawdę nie tuzinkowa. Zresztą gier o Zombie jest jak na lekarstwo więc każdą się zadowolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyjdzie tak fajnie, jak się zapowiada... będzie hit na miarę Wiedźmina albo i lepiej, bo Amerykanie i inne Angliki lubią takie rozwałki xD

byleby tylko nie trzeba się było skradać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CD-Action pisali że w dniu premiery tej gry grafika ma nie byc gorsza niż w crysisie ..... jakos nie chce mi sie w to wierzyć ale jeśli to im się uda będe bardzo zadowolony :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo szumnych zapowiedzi, tylko mam takie dziwne uczucie deja vu, bo już kiedyś też nam obiecywano cuda nie widy, a połowa z zapowiedzi nie ujrzała światła dziennego.
Mam nadzieję, że oprócz wyśrubowanej grafiki nie zapomną o optymalizacji, nie sądzę żeby dorównali Unreal Engine 3 no ale zbliżyć się do ideału nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Niby fajnie ale z tym realizmem przesadzili. Jak można stwożyć realistyczną grę w której są zombie?
Mimo to czekam na nią i na warhunda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję już przeczytać jedną zapowiedź tej gierki, ale tą również przeczytałem.
No cóż, moim zdaniem szykuje się niezła produkcja. Bardzo dużo horroru w postaci zombi, a wszystko umiejscowione na tropikalnej wyspie. Mam nadzieję, że Techland nie zawiedzie i będzie to dobra produkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to dostaniemy genialną grę, która może zawojować zachód tak jak Wiedźmin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba pierwsza gra Techlandu, którą bardzo chętnie obadam :) Bardzo ciekawie się zapowiada...

Jaro7788 - dobrze jest Welcome in hell - znaczy Witamy w piekle, welcome to hell - Witamy do piekła... Sam sobie zobacz, która wersja jest bardziej gramatyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować