Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead Island - zapowiedź

42 postów w tym temacie

Kolejna gierka surwiwal horror - że ludziom chce się je jeszcze robić. Ale na serio - takie gry na dłuższą metę człowieka zaczynają nudzić. W każdej następnej grze giną zombie, które nie są już straszne - można ich uznać za kumpli z sąsiedztwa, których lubię zabijać kilkaset razy z rzędu.

P.S. Piszę, co myślę - nie czepiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O taaak, zywe trupiszcza i do tego spora dawka realizmu. Kto wie, moze gra obok ksiazki Brooksa stanie sie czescia niezbednego zestawu "Jak przetrwac atak zywych trupow"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie fajna gierka, a sadzac po naglowku jednego z akapitow recenzent jest fanem Slipknota ;P
Jeszcze tak btw.
"silnikiem na którym jest tworzona, jest techlandowski Chorme 4"
Nie powinno byc Chrome 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała literówka - "Chrome 4" zamiast "Chorme 4", chyba że Techland zmienił nazwę silnika :P

A co do zapowiedzi - niechże się sprawdzą, czekam z napięciem i wtedy ocenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo nareszcie jest na co czekać mam nadzieje ,że ta "fizyczność" okaże sie prawdziwa i taka jak mówią ,a gra naprawde może zrobić swoje na rynku...tylko żeby sie udała xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem realności, zapowiada się świetnie, grafika, fizyka, i brak szpetnych mapek, czy wskaźnika zdrowia. Co prawda z tego ostatniego zrezygnowali już twórcy innych gier, ale takie coś jednak cieszy. Co do tych obrażeń jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko fajnie, ale niestety jak dla mnie jeden minus. Zombie, zombie i jeszcze raz zombie. Przejadły mi się niestety gry związane z horrorami. Ani to jakieś ciekawe, bo wręcz banalne, tak jak jeden kolega wspomniał "mozna ich uznać za kumpli z sąsiedztwa, których lubię zabijać kilkaset razy z rzędu". Takich gier trzeba przyznać wychodzi w nidługim okresie czasu jedna po drugier. Dawien dawny Doom 3, chyba od niego się rozpowszechniło "zombiakowanie", jeśli się nie mylę Quake 4 też był o tej tematyce, Resident Evil''e, Clive Barker''s Jericho i masa innych. Wyspa, ciekawy pomysł, ale zamiast łażących i nażucających się ciąglę Zombie, mogliby być przeciwnicy o zaawansowanej sztucznej inteligencji np. ludzie, którzy w wątku rozbicia, porwali żonę bohatera, mają jakieś laboratorium jądrowe, gdzie produkują broń nuklearną itp. itd. Ogólnie nie może to być gra realna do bólu, w której jest masa wręcz głupich zombiaków, bo jakoś nie wierzę żeby byli oni super inteligentni, chowali sie za przeszkodami czy wykorzystywali wszystko co się przyda :D Trochę się rozpisałem, ale trudno. Proszę się nie czepiać do tego co napisałem, poprostu piszę co myślę. Co do gier Techlandu, oczekuje bardziej Warhunda, chociaż w tą też zgram, gdzieś u kumpla, maniaka popularnych już "zombiaków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Dead Island czekam najbardziej z zaplanowanch przez Techland produkcji. Zawsze lubiłem gry/filmy/ksiązki/komiksy w tórych występowały zombiaki, a tu do tego mamy to wszystko na tropikach. Może być ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie lubię tego typu tytułów, ale w Techlandowski Dead Island chętnie zagram. Ta gra po prostu się dobrze zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 20:36, Marcin321 napisał:

To chyba pierwsza gra Techlandu, którą bardzo chętnie obadam :) Bardzo ciekawie się zapowiada...

Jaro7788 - dobrze jest Welcome in hell - znaczy Witamy w piekle, welcome to hell - Witamy do
piekła... Sam sobie zobacz, która wersja jest bardziej gramatyczna :P


Zgadzam sie z Jarem powinno być welcome to hell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dopiero dzisiaj przeczytałem. Jakoś wcześniej czasu nigdy nie było. I muszę powiedzieć, że Techland robi coraz lepsze gry. Przynajmniej z tej zapowiedzi tak wynika. Czytałem już co nieco o DI w CDA, ale dobrego nigdy za wiele prawda???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Zawsze się zastanawiałem kiedy ktoś wpadnie na odwzorowanie anatomii wewnętrznej w grach... Mam nadzieję, ze nasi rodacy tego nie spieprzą i będzie hicior :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować