Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek broni wymagań sprzętowych Crysisa

114 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Szef studia Crytek, Cevat Yerli, w wywiadzie dla serwisu IGN zapewnił, że Crysis wcale nie potrzebuje superkomputera, aby wyglądać świetnie i działać płynnie. Uważa, że 70% dzisiejszych komputerów, które służą ich właścicielom do grania, poradziłoby sobie z tym tytułem na średnich ustawieniach.

Przeczytaj cały tekst "Crytek broni wymagań sprzętowych Crysisa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię gry ze względu na grafę(i tak mam za słabą kartę) więc czemu mam kupować crysisa bo poza grafą to nie jest nic godnego uwagi(kurde ale jestem brutalny!;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z moim komputerem (Intel C2D 2.4 Ghz, nVidia GeForce 8600GTS 256 mb i Geil 2x1024 Ultra 800Mhz) sam gram na MEDIUM, bo na wysokich gra nie jest w 100% płynne. Trzeba pamiętać że grafika to nie wszystko, liczy się grywalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Crysis wygląda świetnie i działa płynnie na ustawieniach średnich i wysokich na komputerach sprzed dwóch czy trzech lat" lol nie wiem czemu ale ten text przypomnial mi jak kiedys jeden z tworcow Gothic''a 3 mowil na jakich kompach G3 robili, a byly to takie 2-3 letnie PCty wlasnie i ze gra cudownie smigala ;-) tylko czemu w rzeczywistosci G3 nie chodzi 100% plynnie nawet na 8800GTX ? ;-)
Co do tego medium... zweryfikuje slowa Mr Yerli''ego jak zmienie kompa ;-)
BTW znalazlem literówke: "powtórzył Cerli" Cerli zamiast Yerli ;-)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pogralem w demo i odpuscilem sobie ta gre po za nowa grafika (i na upartego fajnymi broniami) nic nie wnosi
a na moim "3-4 letnim kompie na srednich sie tnie (16-18 fps)
dlatego wole wspanialego CoD 4 bo daje wiecej radochy i dziala o wiele lepiej nawet na najwyzszej grafie i wcale tak gorzej nie wyglada niz kryzys na srednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno gra miała działac na 5-letnich kompach :P
Jak dla mnie Crysis to nic ciekawego. Parę fajnych bajerów, świetna grafika ( dzięki której o tej grze jest głośno, moim zdaniem ) , ale czy warto modernizowac kompa dla niej to wątpię.
I niech Yerli nie gada głupot ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać sprzedaż nie jest na poziomie który się spodziewali i dlatego zachęcają do kupa.

PS (a nawet dla dla "nadchodzących konfiguracji") o jedno za dużo "dla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na samych low demo ledwo wyciąga 20 FPS i to tylko czasami. Dla porównania spokojnie wyciągam 40 lub więcej na średnich ustawieniach w praktycznie każdym innym tytule wydanym w 2007 roku (jak Bioshock czy Supreme Commander). Jak dla mnie to albo gra ma za duże wymagania albo skopali optymalizacje. Fakt faktem gra sprzedaje sie słabo co świadczy o tym ,że albo nie jest aż tak nadzwyczajna albo ,że za dużo szumu wokół gry było spowodowanego przez maniaków grafiki a nie o innych zaletach (jeżeli takowe istnieją).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi na mym starym PC działa w średnich detalach płynnie elegancko ^^ Na high, gdy pojawia się więcej niż 3 wrogów, zaczyna się lekko ciąć, a gdy zaczyna się masakra, PC ma lekką tendencję do wieszania się. Ale wymagania Crysisa są już legendą, co lepsza nie sprawdzoną. Na 2 letnim kompie da się grać komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah, rację ma pan. Ale na medium gra wygląda ohydnie, traci jedną z największych zalet i staje się po prostu zwykłym shooterkiem. Nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70%? Taaa, jasne. U mnie w klasie są 4 osoby (nie licząc mnie), którym ta gra wchodzi na medium bez zaciachów...
A osób, które regularnie grają jest tam z 10. 4/10 = 40%. No, chyba, że te 70% to w Japonii. Tam może i to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zgadzam z Panem od Cryteka na moim Geforce 8600GT wystarczy dac shadery na medium i gra smiga od 25 klatek w gore a reszte mam na high oprocz cieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kompie który spełnia minimalne wymogi, lecz nie spełnia zalecanych na luzie pogra płynnie na średnich. Crysis nie taki straszny, ja też myślałem czy mi będzie mi dobrze działać, skończyło się na tym że mi na max detalach (DX9) trochę przycina. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować