Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczno-noworoczny screenshot - zdecyduj o podziale nagród!

161 postów w tym temacie

Wysłałem niemodyfikowane screeny i się, głupi, łudziłem, że coś z tego wyjdzie. :<

Co nie zmienia faktu, że większość prac jest naprawdę zacna. Gratulacje. I powodzenia dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, widać na marne spędziłem tyle czasu układając płatek śniegu z min w Saperze ;). Ale widzę, że ktoś też pomyślał o tej grze. No cóż, trza teraz przejrzeć te prace i wybrać najlepsze. Na pierwszy rzut oka poziom całkiem niezły. A jak wygra ta praca, którą wybiorę, zwycięzca dzieli się ze mną nagrodą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:39, Evil Khan napisał:

Ciekawe - sami nie mogliście zdecydować to zrzuciliście ciężar odpowiedzialności na graczy
;)


A dziwisz się;)? Po wpadce z Crysysowym konkursem łatwiej zrobić tak:P Ciekawe czy opóźnienie z tamtą zabawą wyniesie więcej niż miesiąc... jeszcze tylko pare dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym masz podpis ;]

Co prawda sam uznaję tam co najmniej 3 prace, za porażkę, ale tą opinię zachowam już dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, tak, tak!

nie wybrali mnie ;(
CDP JEST GUPI!

nie no, szkoda zwyczajnie

Edit: @cubba - tak, świetnie. ja miałem pracę z tej samej misji z hitmana, a 47 był ubrany w ten sam strój, tylko że stałem obok wieeelkiej choinki. szlag... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczałbym się co do niektóych zdjęć, ale co zrobić. Widziałem lepsze prace konkursowe, które nie zostały wybrane.
Wystarczyło nawet wziąć fotkę z Gamespotu i dokleić czapkę, aby znaleźć się w najlepszej 30-ce... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@PolishWerewolf
Dobrze powiedziane... Ale co tam, następnym razem może się uda xD A co do pracki mojej (bo nie widzieliście), to jest na GramSajcie wystawiona xPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawac nicki jak mozna wybierac bez nickow. liczy sie autor nie praca!!!111oneoneone
a na powaznie to tylko z 5 prac jest naprawde dobrze zrobione :/

#btw ciekawe czy ktos na forum sie do swoich dziel przyzna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm po przejrzeniu tak sobie mysle ze numery 16 i 18 pomylily konkursy - wyraznie mial byc SCREEN :P a nie pomalowanie tapety/rendery (sic!) zwiazane z gra :/
moich tam nie ma ale to i lepiej bo zadna z nagrod by mi nie pasowala ;-) gratuluje szczesliwej 30stce
pzdr
a tu moje pracki:

20080110225200

20080110225239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż problemów nie mam z wyborem, gdyż tak naprawdę podoba mi się jedna praca (no i druga tak względnie, ale tylko dlatego, że chciałem podobna na odpierdziel zrobić... ale jednak mi się odechciało :P)...
A poza tym kto lubi medka na nagrodę zasługuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować