Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczno-noworoczny screenshot - zdecyduj o podziale nagród!

161 postów w tym temacie

Screeny z menu głównego to screeny z gry, czyż nie?
Ja rozumiem, że osoby których prace się nie znalazły w zestawieniu mogą się czuć rozeźlone, ale pamiętajcie, że
wybieraliśmy pracę, których autorzy mieli ciekawy pomysł lub od screena wyczuwało się świąteczny klimat...albo przypadły nam do gustu.
Wiele prac było naprawdę fajnych, ale się nie znalazły w zestawieniu, ale tak to już jest z konkursami... przecież nie dalibyśmy do głosowania kilkaset screenów.

Przy poprzednich konkursach były pretensje, że wybraliśmy tylko najlepsze graficznie prace, a reszta była bez szans - więc teraz nie złośćcie się, że niektóre prace są robione w paint. Dajemy szanse wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 10:52, L0ck3 napisał:

Czy ten screen nie miał być robiony własnoręcznie?

"Warunek jest jeden - obrazem klimatem nawiązywać musi do okresu świąteczno-noworocznego. Może być to klasyczny zrzut ekranu, stworzona przez Was kompilacja albo fotomontaż. Droga do realizacji celu pozostaje sprawą otwartą."

Mój screen się nie dostał, przy takiej konkurencji to chyba pewne było ^^ Wykorzystałem event w GW + Paint i wyszła Pani Mikolajowa z prezentem :D Mowi sie trudno, może w innym bedzie lepiej, gratki dla tych najlepszych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace są rzeczywiście mocno zróżnicowane zarówno pod względem pomysłowości jak i nakładu pracy oraz techniki wykonania. Mnie osobiście do gustu przypadły dwie propozycje - zagłosowałem jednak na 3, by wykorzystać swoje wyborcze prawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie jestem rozeźlony. tylko zawiedziony. Nawet nie tym, że moja praca się nie dostała bo na to tylko odrobinę liczyłem. Ale że dostała się praca z Zeuglem... no to mnie panowie z gram.pl zadziwili. MIAŁ DECYDOWAĆ POMSL I WYKONANIE! A W TYM PRZYPADKU OBYDWIE SPRAWY SĄ NAJWYŻEJ PRZECIĘTNE! wiem, że to wygląda zabawnie, ale tego jakoś nie widziałem w kryteriach! jak dla mnie porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że miały brac udzial tylko screenshoty, a nie jakieś gotowe arty np. przy pracy 16, 18, 11 czy 30. No i te screenshoty powinny byc zrobione chyba własnoręcznie, a nie ściągnięte z gamespotu (każdy chyba wie o jaki numer pracy chodzi)
Tak po za tym to wybrali wiele bardzo dobrych prac. Mi się najbardziej podoba 23,27,24, no i jeszcze może nr 17.

Moja praca w porównaniu do tych była średnia, więc nie ma co się chwalic ;-)

20080111112358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma mojej ani jednej pracy :/ robiłem je na szybko, więc czego mogłem sie spodziewać :/ pozostałym życze dobrych wyników w głosowaniu, a ja jeśli wygrać nie moge to polece chyba do sklepu i kupie sobie tego STALKERa, bo innego wyjścia nie widze. powodzenia konkursowicze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 11:00, wip_01 napisał:

> Czy ten screen nie miał być robiony własnoręcznie?
"Warunek jest jeden - obrazem klimatem nawiązywać musi do okresu świąteczno-noworocznego. Może
być to klasyczny zrzut ekranu, stworzona przez Was kompilacja albo fotomontaż. Droga do realizacji
celu pozostaje sprawą otwartą."

Mój screen się nie dostał, przy takiej konkurencji to chyba pewne było ^^ Wykorzystałem event
w GW + Paint i wyszła Pani Mikolajowa z prezentem :D Mowi sie trudno, może w innym bedzie lepiej,
gratki dla tych najlepszych ;)



ja też wykorzystałem event w GW :D:D:D

moja praca się nie dostała, ale nie jestem zły - wg. CDP była za słaba
mi się jednak wydaje że miała bardzo ciekawy klimat świateczny ( nie uważam mojej pracy za najlepszą bo nie jest najlepsza, ale wydaje mi się że niektóre prace są trochę denne - może to przez to że niektóre były robione w paincie - oczywiście nie wszystkie )
z drugiej strony się nie dziwie że moja praca nie dostała się bo wysłałem "surowy" screeny - nie przerabiałem nic, a inni się napracowali ( np. w paincie )

ja głosowałem na obrazki 6,11,20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atton zadał bardzo dobre pytanie ;) Jest jakaś kontrola czy ktoś oddał głos na siebie? Są 3 głosy do oddania, to przecież może jeden dać na siebie. Jeżeli tak będzie to trochę nie fair by wyszło. Czekam na opinie CDP co o tym mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 11:51, wip_01 napisał:

Atton zadał bardzo dobre pytanie ;) Jest jakaś kontrola czy ktoś oddał głos na siebie? Są 3
głosy do oddania, to przecież może jeden dać na siebie. Jeżeli tak będzie to trochę nie fair
by wyszło. Czekam na opinie CDP co o tym mysli.


A co w tym złego? W prawdziwych wyborach tez możesz oddać głos na siebie.
Zresztą jak wszyscy autorzy prac oddadzą głos na swojego screena, to w sumie na jedno wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 12:16, Budo napisał:

Niezłe, już zagłosowałem :)
btw powie mi ktoś z jakiej giery jest screen nr 28?


28 to jest Painkiller moim zdaniem, przypominam sobie bo w czasopiśmie jakimś był taki sam potwór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Assassin mój screen ma numer 4 to ten z alien shooterem ;].
A jeśli można głosować to już się biorę do roboty ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 12:53, Lucas016 napisał:

Można głosować na swój screen? ;>


Można, masz wytłumaczone parę postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak popatrzyłem na prace, które się nie dostały, a później na te, które się załapały do wybranej 30, to mi się odechciało konkursów na gram.pl... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować