Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczno-noworoczny screenshot - zdecyduj o podziale nagród!

161 postów w tym temacie

Przeróbka z Assasin''s Creed wg. mnie jest najlepsza i normalnie bajerancko pasuje.... ;D

btw Konkursik zdeka spóźniony, daaaawno po świętach...... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze nie bedzie zadnych ukladow itp. Forumowe zmowy itp. Moim zdaniem to nie jest dobry pomysl z glosowaniem ludzi.

Jako ze moje prace sie nie pojawily to pokaze je tutaj:

20080110231727

20080110231812

20080110231842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm, nie chcę się czepiać, ale miały być screeny zrobione przez nas samych, a niektóre prace takie nie są... A mogłem sam tak zrobić- miałem fajny projekt, ale jak przeczytałem, że nie można, to nie zrobiłem.:/

A oto moje pracki: :D

20080110233938

20080110234034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz udało mi się znaleźć w wyróżnionej grupie w jakimś konkursie via net. Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze kilkanaście miesięcy i może nawet coś wygram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fajny konkurs bo tutaj wszystko zależy od nas - Gramowiczów! Chyba pierwszy raz taki konkurs gości na gram.pl...;)
Wracając do tematu, to ja już zagłosowałem ale nie powiem na jakie screeny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz zagłosowałem,niektóre pracki są bardzo fajne,ale autor jednej się wogóle nie postarał a mianowicie chodzi mi o screen z Alien Shooter 2,gdyz jest to menu głowne gry,a nie zaden screen z gry po przerobce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie boję się przyznać że wybrałem prace numer 6, 27 i 16. Święty Assasyn rządzi! :) Choineczka gites (pozdro kordzio1, zgadzam się w 100% :)). Stworek z Diablo pasowałby na kartkę świąteczną i dlatego też go wybrałem. Ogólnie większość prac jest fajna i miałem drobny dylemat przy wybieraniu. Pozdrawiam uczestników konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana większość z prac to ewidentna pomyłka, bo zrobić zrzut z gry a potem go w paincie pomalować to żadna filozofia. Nie wiem kto wybierał tą 30 ale jeśli faktycznie te pracy się nadawały do powszechnej publikacji to aż strach pomyśleć jaki poziom prezentowała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też wrzuce swoje, a co!

A, czy mi się wydawało, czy to miały być WŁASNE screeny? Bo Altair i Zeugl nypy to jakoś nie za bardzo mi pasują. :<

20080111075820

20080111075829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz oddam głos. W sumie to dobrze, że się nie zgłosiłem, bo klęska ma była by sromotna ;P A jak widać konkurencja bardzo dobra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować