Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczno-noworoczny screenshot - zdecyduj o podziale nagród!

161 postów w tym temacie

Cool, moja praca została wyrózniona :P Głosy już oddałem, teraz czekac tylkona wyniki :). Jednak czuję, że i tak nie wygram bo konkurencja jest na prawdę dobra :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:42, deecom napisał:

Gotowe ;) ale tylko pytanie skąd jest nr 19? Czy to może tylko zdjęcie obrobione na klimat
rysunkowy? :P

to jest screen ze Still Life ( o ile dobrze pamiętam to dom ojca głównej bohaterki ) tylko dodatkowo nałożony jakiś efekt z photoshopa czy corela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic, to teraz już nie zaszkodzi, jeśli pokarzę swoje screeny :)

BTW - w czasie trwania konkursu ktoś z niebieskich przecież pisał, że screeny mają być NASZE, a jednak pojawiły sie ściągnięte z internetu... Tak czy siak jest tu wiele bardzo dobrych prac :)

20080111134903

20080111134946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:49, Lesz3yk napisał:

Nic, to teraz już nie zaszkodzi, jeśli pokarzę swoje screeny :)

Mój głos spokojnie byś dostał ;) "Znów skarpetki" i ta mina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:49, Lesz3yk napisał:

Nic, to teraz już nie zaszkodzi, jeśli pokarzę swoje screeny :)

BTW - w czasie trwania konkursu ktoś z niebieskich przecież pisał, że screeny mają być NASZE,
a jednak pojawiły sie ściągnięte z internetu... Tak czy siak jest tu wiele bardzo dobrych prac
:)


ja bym na Ciebie głosował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 09:46, Laid back napisał:

Screeny z menu głównego to screeny z gry, czyż nie?


zgadza się, ale ciekawi mnie co powiesz na prace 16 i 18 ? :P Kikimora która jest malowanym artworkiem, którą nawet CDP(R) wysyłał mailem jako tapetę razem ze świąteczną wiedźmińską karteluchą :P to samo z tapetą/artem z D2 ;-) obie mają ze screenshotem tyle wspólnego co zdjęcie bałwana w ogródku :P a może sami nie wiecie czym jest screenshot albo na czym polega wasz własny konkurs ? ;-) Co jak co ale w uczciwości i łamaniu/naginaniu zasad jesteście niezastąpieni ;-) sam już nie wiem co Wam wychodzi lepiej - pisanie wszelakich artykułów, wydawanie gier czy drobne oszustwa ? ;-) Co do zmian na rok 2008, polecam Wam zwiększyć szacunek do konsumentów ;-) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 09:46, Laid back napisał:

Screeny z menu głównego to screeny z gry, czyż nie?

Owszem. Ale Blizzardowska tapeta z Diablo II, screenem już na 100% nie jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale co numer 22 ma wspólnego ze świątami? Numer 7 słaby według mnie, a 19 i 29 to chyba nie własnoręczna robota. Do innych prac nie mam zastrzeżeń.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 13:49, Lesz3yk napisał:

Nic, to teraz już nie zaszkodzi, jeśli pokarzę swoje screeny :)


Świetne prace. Aż dziwne, że się nie dostały... Heh, przy tej z Mikołajem uśmiałem się do łez. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 15:24, mefiperes napisał:

> Nic, to teraz już nie zaszkodzi, jeśli pokarzę swoje screeny :)

Świetne prace. Aż dziwne, że się nie dostały... Heh, przy tej z Mikołajem uśmiałem się do łez.
;-)


Dzięki :) Nie powiem, też liczyłem na dostatnie się, ale widocznie świątecznego klimatu jest tu za mało. Może to przez ten mój niezbyt normalny humor, który z pewnością nie każdemu odpowiada?

EDIT

A do samych konkursów chyba zbytnio szczęścia nie mam - w konkursie EXN moja praca też podobała się wielu osobom, ale nie została wybrana. Teraz z biegiem czasu wcale się temu nie dziwie, ponieważ poprzedniemu obrazkowi (Ekstra Klasyka Polityki) brakowało jakiegoś "głębszego przesłania" ;) Teraz starałem się to zmienić, ale jak widać jeszcze to nie starczyło.

Nic, zamiast się żalić pozostaje poczekać do następnego konkursu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą trójkę już wybrałem, ale nie powiem kogo :). A tymczasem pochwalę się jeszcze moją pracą. Wykorzystałem Sapera. Chciałem zrobić tak kilka obrazków, ale stwierdziłem, że to nudne. I chyba niepotrzebnie dałem te wszystkie cyferki, tylko utrudniły odgadnięcie w co układają się miny.

Co do screena 16. Czy taki Diablo-Mikołaj (tzn. nie identyczny, ale na podstawie tego samego obrazka) nie wygrał swego czasu podobnego konkursu, gdzie przerabiało się bohaterów gier na Mikołaje?

20080111162912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2008 o 14:48, Shadow-of-Badyl napisał:

JUPI!!!! MOJ NAWALONY STALKER JEST!!


taa... z pięknym ortem : P ale całkiem spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować