Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2009 o 20:05, Prosiaq napisał:

4 był najoryginalniejszy, to na pewno. Pierwsze trzy, owszem, typowe medyczne sprawy
i zabawy. 4 był niezłym kopniakiem, kiedy się okazao, że

Spoiler

House będzie będzie miał
nową ekipkę. 5 to się zrobił taki melodramat, który mi osobiście bardzo się spodobał,
bo mało było medycyny, a więcej historii prywatnych.

I nice. Ale czy 4 naj? Nie dla
mnie :)

Właśnie to mi w 5 sezonie nie odpowiadało, już nawet te jego żarty tak mnie nie śmieszyły. Ale 6 jak na razie daje rade ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hugh Laurie chce zrezygnować ponieważ:

"Ten serial może mieć jeszcze siódmą , ósmą , a nawet dziewiątą serię , ale nie wiem . czy ja w nim pozostanę , bo zaczynają mi wysiadać kolana"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

House bez House''a?? Mówię stanowcze; NIE. Jeżeli chce zrezygnować to będzie mi szkoda ale nie zabronię mu, jednak nie wyobrażam sobie zmiany aktora grającego tytułową rolę!
btw czytałem gdzieś że Hugh ma podpisaną umowę do 7 sezonu (2010/2011). Ktoś coś słyszał na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2009 o 22:35, Infes napisał:

Zostanie ;) Przywiązał się do tej postaci a i pewnie podwyżka go będzie czekać jeśli
uprą się twórcy, tylko żeby został.


Kontrakt zawsze można zerwać z jakiś istotnych przyczyn a zdrowie aktora kreującego główną rolę w serialu może być taką przyczyną.
Na miejscu Hugh też bym zrezygnował bo co mi po sławie i pieniądzach skoro będę tfu , tfu odpukać w nie malowane poruszał się na wózku lub chodził o kulach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zerwać ale też może zostać pozwany do sądu lub też ponieść karę pieniężną. Bo w końcu kontrakt obowiązuje czy też raczej zobowiązuje do czegoś, jak właśnie to nagrania 7 sezonów. Ale masz rację, zdrowię jest ważniejsze niż kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nic nie wypowiadacie się na temat nowego odcinka?

Spoiler

Swoją drogą już myślałem że Chase pójdzie się przyznać na policję ale wyszło tak że poszedł do kościoła. Z jednej strony mógłby ale z drugiej Cameron wpadła by w wielką rozpacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewno będzie taki niewypał że cho cho. Choć z drugiej strony może być też hit w końcu wykupili "Dr House" więc powinni się postarać. Wielka niewiadoma póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial powinni zakończyć na 6 sezonie tak , jak to zrobili w "Brygadzie Ratunkowej".
Powinni go już powoli kończyć póki nikogo ten serial nie denerwuje.
Ja właśnie kończę oglądać 5 sezon i jestem ciekaw co będzie z House''m dalej, ale powtarzam 6 sezon powinien być ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech go kręcą do końca świata, bo serial jest fantastyczny. W 7 pewnie

Spoiler

wróci do szpitala

i będzie jeszcze ciekawiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dosłownie minimalnie związana z House''m :) Otóż wie ktoś może, od jakiego sportu jest ta szaro-czerwona piłka House''a? I wie ktoś może, gdzie można taką dostać? Widziałem na ebayu podobną, ale, niestety, kosztowała 20 euro i aukcja była zakończona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować