Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

Nowy odcinek, dość zabawny a przy okazji pokazuje że House nie jest taki zły jak go rysują. Warto obejrzeć jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie takie teksty jak :

Spoiler

Pan też? - Co ja? -Wietnam?

i kilka innych o których zapomniałem. Ale ten odcinek jest naprawdę świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 14:20, szaq138 napisał:

mówicie o odcinku ze stanów? :)

A to nie wszystkie są ze Stanów? ;PP

Mówią o odcinku Moving the Chains - nawet, nawet, ale wcześniejsze sezony bardziej mi się podobały :)

Aktualnie oglądam wszystkie od początku, bo kilka odcinków przegapiłem, a to grzech nie obejrzeć któregokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


tak, ale nie wiadomo, dlaczego to zrobił (nieoficjalna wersja jest taka, że trzeba go było szybko usunąć z obsady w związku ze współpracą aktora z Białym Domem) :P

btw. używaj spoilerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 17:26, mateuszbanach0 napisał:

Dlaczego właściwie zabił się Kutner? Czy było to samobójstwo?


Bo Kal Penn (aktor grający Kutnera) zatrudnił się w jakimś departamencie w rządzie Stanów Zjednoczonych i musiał zostać szybko wypisany ze scenariusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 20:17, Infes napisał:

I to mnie zdziwiło, że House jakimś tekstem nie rzucił gdy on wypowiedział te słowa :P

Jeśli dobrze Cie zrozumiałem to House odpowiedział coś w stylu:

Spoiler

"Wietnam? Ile ja niby mam lat?"

więc jakimś tekstem rzucił. Po chwili dodał, że
Spoiler

za jego czasów prawdziwi cwaniacy uciekali za granice albo strzelali sobie w stopę - z tego ten koleś mógł sobie wywnioskować, że House strzelił sobie w stopę, żeby się wymigać od wojska i przez to "pacjent" potem "też" się postrzelił :)

To to już na pewno był "jakiś" tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o najnowszym odcinku pt. "5 to 9"?
Jest to drugi odcinek, w którym oryginalnie postanowiono aby głównym bohaterem odcinka nie był dr House.
Jednocześnie jest to pierwszy odcinek, w którym jest go tak mało...
Moje odczucia są mieszane, z jednej strony cenię oryginalność, a z drugiej zabrakło mi esencji tego serialu czyli zagrywek House''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 18:32, gollum2 napisał:

A co sądzicie o najnowszym odcinku pt. "5 to 9"?
Jest to drugi odcinek, w którym oryginalnie postanowiono aby głównym bohaterem odcinka
nie był dr House.
Jednocześnie jest to pierwszy odcinek, w którym jest go tak mało...
Moje odczucia są mieszane, z jednej strony cenię oryginalność, a z drugiej zabrakło mi
esencji tego serialu czyli zagrywek House''a.

Jak dla mnie to albo niedługo zobaczymy odcinek z perspektywy Foremana, Chase itd.

Albo na tym się skończy, a House będzie musiał dokonać jakiegoś ważnego wyboru pomiędzy Wilsonem, a Cuddy. (Najpierw przedstawienie postaci, potem rozwinięcie problemu, wybór, no i widz może postawić się na miejscu House''a bo jako taki rzut oka na charaktery postaci już ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:03, Zarajev napisał:

Jak dla mnie to albo niedługo zobaczymy odcinek z perspektywy Foremana, Chase itd.

Albo na tym się skończy, a House będzie musiał dokonać jakiegoś ważnego wyboru pomiędzy
Wilsonem, a Cuddy.


Jak widać zakładasz, że scenarzyści mają w tym jakiś z góry upatrzony plan. Ja myślę, że raczej są to ich niepewne eksperymenty nad zmianą struktury serialu, bo w pewnych momentach stał się zbyt powtarzalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie ostatni odcinek był nudny :) Pomimo iż rzeczywiście serial stał się trochę powtarzalny i przewidywalny to jednak wolę starą dobrą formułę bo jak już napisałem strasznie się wynudziłem.

BTW wyczytałem dzisiaj, że w następnym odcinku pacjentką House''a ma być

Spoiler

Sarah Wayne Callies (czyli Sara Tancredi z serialu Prison Break)

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie :)
Ja się nie wynudziłem, szkoda że trochę mało było House, ale mimo wszystko jest spoko.
P.S Wie ktoś może, gdzie można kupić taką laskę z płomieniami którą miał House pod koniec 3 sezonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:39, jcl99 napisał:

P.S Wie ktoś może, gdzie można kupić taką laskę z płomieniami którą miał House pod koniec
3 sezonu?


W internecie poszukaj - spokojnie znajdziesz ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 14:39, jcl99 napisał:

Będzie ciekawie :)
Ja się nie wynudziłem, szkoda że trochę mało było House, ale mimo wszystko jest spoko.
P.S Wie ktoś może, gdzie można kupić taką laskę z płomieniami którą miał House pod koniec
3 sezonu?


ostatnio widzialem na allegro. zobacz, moze jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chce podszkolić swój angielski więc poszukuje napisów angielskich do odcinków z sezonów 1,2,3.Wiecie skąd takie można pobrać? Szukałem chyba wszędzie ;/ znalazłem jakieś z dziwnej strony ale są w jeszcze dziwniejszym formacie.Pomożecie ? :)
Również nie mogę doczekać się kolejnego odcinka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować