Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

nie wiecie czy będzie 8 sezon? bo 7 obejrzałem już jakieś pół roku temu, ale tak się skończył, że ... może coś wymyślili producenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:46, vinnere napisał:

nie wiecie czy będzie 8 sezon? bo 7 obejrzałem już jakieś pół roku temu, ale tak się
skończył, że ... może coś wymyślili producenci


Więc mówisz że obejrzałeś pół roku temu sezon który aktualnie jest w produkcji i zacznie być emitowany we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:46, vinnere napisał:

nie wiecie czy będzie 8 sezon? bo 7 obejrzałem już jakieś pół roku temu, ale tak się
skończył, że ... może coś wymyślili producenci

najs !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 16:56, Nagaroth napisał:

> nie wiecie czy będzie 8 sezon? bo 7 obejrzałem już jakieś pół roku temu, ale tak
się
> skończył, że ... może coś wymyślili producenci

Więc mówisz że obejrzałeś pół roku temu sezon który aktualnie jest w produkcji i zacznie
być emitowany we wrześniu?


nie emitowany bedzie w polsce a jest juz od prawie roku
7 to ten gdzie house jest w tym szpitalu dla psychicznie chorych nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 18:53, Bambadil napisał:

> 7 to ten gdzie house jest w tym szpitalu dla psychicznie chorych nie?

Nie. To jest sezon 6...


a to mis ie sezony pomyliły wiedziałem że coś nie gra bo na stronce 1 szy miał tylko 13 odc i był an 2 podzielony xD
dlatego tam było 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi niedostępnymi odcinkami? Mowa o wielu z sezonu 1,4 i 5. Uniedostępniono je dość skutecznie, bo nie mogę ich znalęźć i rozbiło mi to oglądanie sezonu piątego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem oglądać go dwa tygodnie temu i muszę przyznać, że żałuję, że wcześniej nie postanowiłem obejrzeć żadnego odcinka. Ten serial jest za...rąbisty :P Teraz staram się go nie przegapiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 14:32, Some_kind_of_Devil napisał:

Ktoś może mi podać nazwę i najlepiej nr odcinka, w którym house udawał geja przed swoją
sąsiadką? Byłbym wdzięczny ;]

Obejrzyj "The Down Low" z szóstego sezonu. Na 99% chodzi Ci o ten odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 15:00, Arkads napisał:

Kiedy 7 sezon? Jutro?

W amerykańskim FOX''ie premiera pierwszego odcinka jest dzisiaj. Zacznie się za niecałe 11 godzin (nie wiem, o której dokładnie, bo nie sprawdzałem ich programu TV). Tytuł to "Now what?".
Nie wiem kiedy będzie go można obejrzeć w Polsce (tzn. na necie z napisami lub po angielsku) - chyba, że ktoś ma amerykańskiego FOX''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek zachwyca ale liczyłem na więcej happy end''u a pierwszy odcinek 7 sezonu kończy się nie zbyt pozytywnie, już na samym początku :( Nie mówię że ma być żadnych kłótni itd ale no helloł :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie dobrze, że nie wszystko się układa. porzygałbym się, gdyby przez cały sezon męczyli nas sielankowym życiem House''a z Cuddy. i tak zawiódł trochę ten odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2010 o 14:52, Infes napisał:

Nowy odcinek zachwyca ale liczyłem na więcej happy end''u a pierwszy odcinek 7 sezonu
kończy się nie zbyt pozytywnie, już na samym początku :( Nie mówię że ma być żadnych
kłótni itd ale no helloł :x

Heh, ten związek tego nie przetrzyma. A przynajmniej taką mam nadzieję. Cechą wyróżniającą House''a na tle innych seriali medycznych było do tej pory dość realistyczne podejście do tego jak wygląda życie kogoś kto poświęcił się ''wspaniałej'' dziedzinie jaką jest medycyna. Każdy z bohaterów serialu ma zniszczone życie. Jeśli ktoś szuka dramatycznych upadków zakończonych happy-endem to zawsze pozostaje Grey''s Anatomy (chyba, że aktor opuszcza definitywnie serial - haiz to you George 007 o7 ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować