Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2010 o 15:05, Czempion9 napisał:

Witam.Chce podszkolić swój angielski więc poszukuje napisów angielskich do odcinków z
sezonów 1,2,3.Wiecie skąd takie można pobrać? Szukałem chyba wszędzie ;/ znalazłem jakieś
z dziwnej strony ale są w jeszcze dziwniejszym formacie.Pomożecie ? :)


http://lmgtfy.com/?q=house+season+1+english+subtitles

pierwszy wynik.

nie pasuje format .srt?

http://lmgtfy.com/?q=srt+to+txt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 16:19, kobe47 napisał:

> Witam.Chce podszkolić swój angielski więc poszukuje napisów angielskich do odcinków
z
> sezonów 1,2,3.Wiecie skąd takie można pobrać? Szukałem chyba wszędzie ;/ znalazłem
jakieś
> z dziwnej strony ale są w jeszcze dziwniejszym formacie.Pomożecie ? :)

http://lmgtfy.com/?q=house+season+1+english+subtitles

pierwszy wynik.

nie pasuje format .srt?

http://lmgtfy.com/?q=srt+to+txt

Ten srt. wcześniej znalazłem ale mi nie działał ale dzięki twojemu pierwszemu linkowi znalazłem z innym formatem i wszystko działa jak trzeba :p
Wielkie dzięki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie uśmiałem jak The Choice gdzie House śpiewał oraz tańczył wraz z Chasem i Formanem : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek oglądał ostatni odcinek 6 serii? JA PI... Normalnie aż się wierzyć niechce. Powiedzcie że to nie halucynacje, ta końcówka. Powiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 22:39, Infes napisał:

Czy ktokolwiek oglądał ostatni odcinek 6 serii? JA PI... Normalnie aż się wierzyć niechce.
Powiedzcie że to nie halucynacje, ta końcówka. Powiedzcie!


Oczywiście że to nie haluny, dwa razy nie sprzedali by tego samego pomysłu. A to że House zejdzie się z Cuddy było pewniakiem, takie łażenie koło siebie dwóch bohaterów przez parę sezonów i czajenie się jest typowe dla seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2010 o 23:07, Nagaroth napisał:

(...)

Typowe, nietypowe, ale od tego jest spojler żeby z niego korzystać. Ja jeszcze nie oglądałem tego odcinka i chcąc nie chcąc fragment mi zdradziłeś. Na drugi raz proszę o korzystanie z w/w funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się tego, przed chwilą właśnie obejrzałem ostatni odcinek 6 sezonu. Spodziewałem się zejścia się, ale jakoś po tym odcinku i jej słowach nie przyszło mi to go głowy. I przez ostatnią minutę miałem prawdziwy opad szczeny, pierwszy raz w życiu chyba, taki prawdziwy. 7 sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:28, Arkads napisał:

Spodziewałem się tego, przed chwilą właśnie obejrzałem ostatni odcinek 6 sezonu. Spodziewałem
się zejścia się, ale jakoś po tym odcinku i jej słowach nie przyszło mi to go głowy.
I przez ostatnią minutę miałem prawdziwy opad szczeny, pierwszy raz w życiu chyba, taki
prawdziwy. 7 sezon!

Ja też właśnie obejrzałem. Cóż... naprawdę tego się nie spodziewałem. Również opad szczeny przez ostatnie minuty odcinka, ale raczej

Spoiler

był bliski "What tha'' fu...?!". Sezon ogólnikowo przepotężnie mi się podobał, no ale zakończenie już grubo mniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2010 o 16:28, Arkads napisał:

Spodziewałem się tego, przed chwilą właśnie obejrzałem ostatni odcinek 6 sezonu. Spodziewałem
się zejścia się, ale jakoś po tym odcinku i jej słowach nie przyszło mi to go głowy.
I przez ostatnią minutę miałem prawdziwy opad szczeny, pierwszy raz w życiu chyba, taki
prawdziwy. 7 sezon!

Też miałem opad szczeny ;p Ciekawe jak potoczy się sezon 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, na nim mogłoby się zakończyć jakoś tak, happy end''owo ale to już się okaże jak to wszystko się teraz w życiu House potoczy bo teraz... Gregory aka Tatuś : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 21:57, Infes napisał:

Szczerze, na nim mogłoby się zakończyć jakoś tak, happy end''owo ale to już się okaże
jak to wszystko się teraz w życiu House potoczy bo teraz... Gregory aka Tatuś : D

Ciekawe czy będzie dokuczał dziecku :P Chyba że zmienił się na tyle żeby tego nie robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio zacząłem oglądać na TVN bodajże pierwszy sezon Housa (Nigdy jeszcze nie miałem przyjemności go obejrzeć) i chciałbym sie dowiedzieć co o nim sądzicie? Bo osobiście dużo bardziej mi sie podoba niż te kolejne, w 1 sezonie House nie był jeszcze takim bufonem na siłe i miał klase, nie rzucał aż tak obelgami na prawo i lewo a jak już to ładne zabawne konkrety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 14:21, Dartitwo napisał:

Hej, ostatnio zacząłem oglądać na TVN bodajże pierwszy sezon Housa (Nigdy jeszcze nie
miałem przyjemności go obejrzeć) i chciałbym sie dowiedzieć co o nim sądzicie? Bo osobiście
dużo bardziej mi sie podoba niż te kolejne, w 1 sezonie House nie był jeszcze takim bufonem
na siłe i miał klase, nie rzucał aż tak obelgami na prawo i lewo a jak już to ładne zabawne
konkrety ;)

Tak to pierwszy sezon. Mi jednak do gustu najbardziej przypadł 6 sezon jako całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I musze mu przyznać rację. Sam początek już jest interesujący i zakończenie jest równie świetne. Sezon 7 zapowiada się chyba najciekawiej ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze chciałem zapytać, jeżeli chodzi o polską tv to jest 2 głównych lektorów? axn i tvp? jak ich najłatwiej odróżnić? i czy dobrze widzę na wiki, tvp zawsze miało szybciej premiery odcinków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siódmy powinien być najciekawszy. Chyba na jesieni będzie, tak?
Szósty też był fajny, ale wcale mnie nie wstrząsnął ostatni odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować