Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

Proszę o podanie tytułu odcinków ,lub ich odcinek i seria->SPOILERY. Jeśli ktoś zna, proszę o podanie :> ->
1- Początek jest taki:

Spoiler

Chłopak gra w szachy i wygrywa,ale wpada w szał i uderza swojego przeciwnika. Jest skurczybykiem i niezłym chamem. Głównie do niego wchodziła matka i płakała,że taki jest.


2- Odcinek -
Spoiler

House jeździ na wózku,zamiast chodzić na lasce. Zresztą wkładał ten wózek do samochodu i nie mógł zamknąć drzwi od samochodu,więc zamknął te drzwi laską.


3- Odcinek -
Spoiler

Choroba w samolocie. On szukał podpowiedzi i często tam się udzielał taki dzieciak. Cuddy też tam coś się rozchorowała


4-Murzynek Eric
Spoiler

Foreman był na izolacji ,bo złapał infekcję.Było to obiektem przeróbek polskich w typu "Tato, jak zrobić ,by do mnie pisali?" ,a jego ojciec odpowiada "Powiedz ,że masz piwo za friko i rozdajesz"


5-Kutner
Spoiler

(Lekarz- Znam fakty,wiem co się stało. Nie będę jeszcze bardziej rozpisywał) - Odcinek "zimowy" na końcu do kogoś puka, otwiera mu osoba i nie jest zbyt zadowolona z jego przyjścia,a on coś tam przeprasza,że mu dokuczał,ale mogę się mylić


6-Odcinek
Spoiler

w którym Amber się ściga z House''em o to kto więcej będzie widział Wilsona i będzie z nim więcej czasu spędzał.


7-Odcinek
Spoiler

w którym ginie/umiera/umarła Amber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

1- Początek jest taki:

Spoiler

Chłopak gra w szachy i wygrywa,ale wpada w szał i uderza swojego
przeciwnika. Jest skurczybykiem i niezłym chamem. Głównie do niego wchodziła matka i
płakała,że taki jest.



3x23 The Jerk/Gnojek

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

2- Odcinek -

Spoiler

House jeździ na wózku,zamiast chodzić na lasce. Zresztą wkładał ten wózek
do samochodu i nie mógł zamknąć drzwi od samochodu,więc zamknął te drzwi laską.



3x13 Needle in a Haystack/Igła w stogu siana

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

3- Odcinek -

Spoiler

Choroba w samolocie. On szukał podpowiedzi i często tam się udzielał
taki dzieciak. Cuddy też tam coś się rozchorowała



3x18 Airborne/W powietrzu

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

4-Murzynek Eric

Spoiler

Foreman był na izolacji ,bo złapał infekcję.Było to obiektem przeróbek
polskich w typu "Tato, jak zrobić ,by do mnie pisali?" ,a jego ojciec odpowiada "Powiedz
,że masz piwo za friko i rozdajesz"



2x20 i 2x21 Euphoria 1 i 2

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

5-Kutner

Spoiler

(Lekarz- Znam fakty,wiem co się stało. Nie będę jeszcze bardziej rozpisywał)
- Odcinek "zimowy" na końcu do kogoś puka, otwiera mu osoba i nie jest zbyt zadowolona
z jego przyjścia,a on coś tam przeprasza,że mu dokuczał,ale mogę się mylić



5x11 Joy to the World/Radość światu

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

6-Odcinek

Spoiler

w którym Amber się ściga z House''em o to kto więcej będzie widział Wilsona
i będzie z nim więcej czasu spędzał.



4x13 No More Mr. Nice Guy/Nigdy więcej pana miłego

Dnia 17.06.2011 o 18:26, BartexooN napisał:

7-Odcinek

Spoiler

w którym ginie/umiera/umarła Amber.



4x16 Wilson''s Heart/Serce Wilsona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 19:17, Jcl napisał:

Widzieliście ostatni odcinek serialu?


Spoiler

Tak. Mocno mnie zawiódł. Liczyłem na to, że House popełni samobójstwo, to byłoby idealne zwieńczenie całej serii i prawdziwa świeżość w amerykańskich serialach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 19:38, Mercuror napisał:

> Widzieliście ostatni odcinek serialu?

Spoiler

Tak. Mocno mnie zawiódł. Liczyłem na to, że House popełni samobójstwo, to byłoby idealne
zwieńczenie całej serii i prawdziwa świeżość w amerykańskich serialach.


nie mozliwe zeby to zrobil, on jest zbyt twardy aby w ten sposob uciec, ciagle szuka szczescia, ciekawe czy w 8 serii je znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo aktywnie szukał tego szczęścia przez cały siódmy sezon i nie znalazł go nigdzie, nawet u Cuddy, więc wątpię, żeby gdziekolwiek mógł je znaleźć. Poza tym po tym co zrobił pod koniec tego sezonu

Spoiler

będzie miał ciężko nawet z powrotem do swojego miejsca pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 21:08, Mercuror napisał:

Bardzo aktywnie szukał tego szczęścia przez cały siódmy sezon i nie znalazł go nigdzie,


Witaj.
To fakt. Kawał ''bydlaka'' z niego. Mi się jego charakter i tak podoba. Nie znajdzie szczęścia za chiny ludowe. Bo już chyba w drugim sezonie kiedy miał już Stacy w garści, i mi mogło z tego coś więcej wyniknąć. Podszedł do niej i powiedział mniej więcej coś takiego : "Nie jestem wstanie dać Ci tego czego nie potrafię." bądź "Nie potrafię dać Ci tego czego nie umiem". Chyba coś pokręciłem ^^, ale to mniej więcej coś tym stylu. Prosta interprera. House nie to że nie chce wyrażać uczuć. Prędzej nie potrafi ich okazywać, bo po prostu nie umie <-- w sumie podobnie jest u mnie z uczuciami #_#. Ja ogólnie zastopowałem na 5 sezonie i muszę sporo nadgonić :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie miał problemu z powrotem, bo Cuddy prawdopodobnie odejdzie ze szpitala. Lisa nie podpisała kontraktu na ósmy sezon.
Chyba, że House będzie pracował gdzieś indziej, ale to też nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 21:53, Markush napisał:

Nie będzie miał problemu z powrotem, bo Cuddy prawdopodobnie odejdzie ze szpitala. Lisa
nie podpisała kontraktu na ósmy sezon.
Chyba, że House będzie pracował gdzieś indziej, ale to też nic nie zmienia.


Witaj.
Lisie już chyba się nudzi w tym serialu skoro mówisz że nie podpisała kontraktu i ma guz raczej dosyć. Mogli by to już jakoś zakończyć. Np kilkoma epizodami. Tasiemiec się już z tego robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to jeszcze żaden aktor nie podpisał kontraktu na 8 sezon, ale jeśli coś się zmieniło i tylko aktorka grająca Cuddy tego nie zrobiła to będzie nieciekawie. Wątek jej relacji z Housem stanowił ważną część fabuły serialu.

Zmienianie miejsca pracy House''a w prawdopodobnie ostatnim sezonie byłoby dziwne, chyba, że twórcy zamierzają ukazać ostateczny upadek chęci do życia w tej postaci i zakończą serię efektownym samobójstwem, bo jak już pisałem, to chyba jedyny dobry sposób na zakończenie serii, póki ta jeszcze nie stoczyła się na samo dno fabularnie. Swoją drogą,

Spoiler

ten skok z balkonu w 7 sezonie powinien się inaczej skończyć

, wtedy to z czystym sumieniem mógłbym stwierdzić, że seria zakończyła się w najlepszej możliwej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:16, Mercuror napisał:

Z tego co słyszałem to jeszcze żaden aktor nie podpisał kontraktu na 8 sezon


Będzie na pewno House, Wilson, Foreman, Taub i Trzynastka. Nie wiadomo co z Chasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 22:16, Mercuror napisał:

Z tego co słyszałem to jeszcze żaden aktor nie podpisał kontraktu na 8 sezon

Oprócz Willsona (nie pamiętam jak się aktor nazywał), Omara Eppsa i Olivii (a ona niby miała już wcześniej podpisany) to chyba nikt. EDIT, o, a o Taubie to nie wiedziałem.

Dnia 17.06.2011 o 22:16, Mercuror napisał:

Zmienianie miejsca pracy House''a w prawdopodobnie ostatnim sezonie byłoby dziwne

Mogliby go wysłać do jakiegoś kraju 3ciego świata... Eee, takie rzeczy to tylko w Ostrym Dyżurze.

Samobójstwo byłoby dobrym zakończeniem. Chociaż nikt się na to nie zgodzi. Ile ludzi chce być Housem i kuleje "niewiadomopoco", a jeszcze jakby zobaczyli, ze House się zabija to byłoby masowe samobójstwo... Huhu. Facebookowy event byłby na pewno.

Spoiler

A skok z balkonu mimo wszystko był fajny.


Możemy się jedynie cieszyć, że ósmy sezon będzie miał około 18 odcinków. I może jeszcze z tego, że dziewiątego sezonu nie będzie na 99%. FOX ledwo co się zdecydował na ten 8, bo chyba coraz mniejsze zyski były, czy coś. W sumie to się nie dziwie. Z jednego z moich ulubionych seriali zrobili jakiegoś tasiemca robionego tylko po to, żeby fani się nie obrazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież miało być tylko 7 sezonów.
Jeśli będzie 8 to mam nadzieję, że ostatni.

Spoiler

Ja nie mogłem patrzeć w 7 sezonie jak sobie House robił operację na nodze...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Lubię ten serial, ale chyba trochę się pogubiłem. Który sezon leciał na dwójce ostatnio? Później się skończył i dali powtórki. Jakie było zakończenie konkretnie, bo coś nie pamiętam. Trochę szczegółowiej proszę. I który to sezon kiedy

Spoiler

house wraca z psychiatryka itd.

? Czyżby właśnie siódmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2011 o 08:35, revolt505 napisał:

Hmmm. Lubię ten serial, ale chyba trochę się pogubiłem. Który sezon leciał na dwójce ostatnio? Później się skończył i dali powtórki. Jakie było zakończenie konkretnie, bo coś nie pamiętam.

Na to Ci nie odpowiem, bo na dwójce nie oglądam i się nie orientuje niestety jak tam sezony puszczają.

Dnia 01.07.2011 o 08:35, revolt505 napisał:

I który to sezon kiedy

Spoiler

house wraca z psychiatryka itd.

? Czyżby właśnie siódmy?

Spoiler

Akcja w psychiatryku

to pierwsze odcinki 6 sezonu. Nie jestem pewny,
Spoiler

w którym odcinku go wypuścili

, ale to był 6 sezon nie siódmy (na tvp chyba we wrześniu będzie 7).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2011 o 09:11, Traitor napisał:

Spoiler

Akcja w psychiatryku

to pierwsze odcinki 6 sezonu. Nie jestem pewny,
Spoiler

w którym
odcinku go wypuścili

, ale to był 6 sezon nie siódmy (na tvp chyba we wrześniu będzie
7).


Wypuścili go w pierwszym bądź drugim, zależy jak liczyć odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować