Zaloguj się, aby obserwować  
Micusus

Dr. House - Temat Ogólny Serialu

363 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2009 o 21:50, Dincooo napisał:

Dziś będzie drugi odcinek na TVP2? Bo leci aktualnie koncert choć w planach miał być
teraz House..


chyba nie będzie :/ sprawdzałem na info i pisało że kolejny odcinek Housa to będzie ten co ratowali więźnia skazanego na śmierć czyli odcinek z LL Cool J tak mi sie wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 08:29, Maciej2095 napisał:

Słyszałem, ze podobno we wrześniu na TVP2 wyemituje 5 sezon Dr Housa czy to prawda ?


Szczerze powiedziawszy to nie wiem na 100%, niemniej i mnie obiło się o uszy, że po wakacjach dwójka wystartuje z 5 sezonem... Póki co, to według rozpiski zobaczymy powtórkę drugiego sezonu - w każdą środę, czwartek i piątek... No, może nie do końca - niekiedy zamiast House''a będzie na przykład mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 09:11, Wodzasty napisał:

> Słyszałem, ze podobno we wrześniu na TVP2 wyemituje 5 sezon Dr Housa czy to prawda
?

Szczerze powiedziawszy to nie wiem na 100%, niemniej i mnie obiło się o uszy, że po wakacjach
dwójka wystartuje z 5 sezonem... Póki co, to według rozpiski zobaczymy powtórkę drugiego
sezonu - w każdą środę, czwartek i piątek... No, może nie do końca - niekiedy zamiast
House''a będzie na przykład mecz...


Spoiler co do początku 5 sezonu

Spoiler


Wilson zrezygnuje z pracy w szpitalu i wyjedzie, aby być z dala od House''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem oglądać ten serial i muszę przyznać że naprawdę mi przypadł do gustu. Swoją drogą,wie ktoś jaki utwór leciał w 14 odcinku pierwszego sezonu? To był odcinek pt."Control" gdzie pacjentka miała przeszczep serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 16:20, Infes napisał:

Ostatnio zacząłem oglądać ten serial i muszę przyznać że naprawdę mi przypadł do gustu.
Swoją drogą,wie ktoś jaki utwór leciał w 14 odcinku pierwszego sezonu? To był odcinek
pt."Control" gdzie pacjentka miała przeszczep serca.

Baba o''Riley zespołu The Who.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. To jeszcze jak mogę Cię prosić to 1 odcinek 2 serii na samym końcu był taki przyjemny dość utwór. Swoją drogą 3-4 dni i po pierwszej serii. Nie mogłem się powstrzymać i przeczytałem spoilery co się wydarzy w kolejnych 4 sezonach i ogółem zawiodłem się.

Spoiler

Myślałem że House zmądrzeje i postara się po Kochać Cameron w wychodzi że pod koniec 5 sezonu Ona bierze ślub z Chasem. Na dodatek drużyna/zespól Gregorego zostanie rozwiązany i 4 sezonie są inni członkowie. Apfff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 14:07, Infes napisał:

1 odcinek 2 serii na samym końcu był taki przyjemny dość utwór.

"Jeff Buckley''s cover of "Hallelujah.""
Na przyszłość: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_House_episodes klikasz na odcinek, a na nowo otwartej stronce gdzieś przy końcu powinno być napisane jaki utwór został wykorzystany.

Dnia 30.07.2009 o 14:07, Infes napisał:

i przeczytałem spoilery co się wydarzy w kolejnych 4 sezonach i ogółem zawiodłem się.

Śmieszne. Po spojlerach sie zawiodłeś? To może przestań już oglądać serial, bo po co oglądać kiedy można ocenić po spojlerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:04, Infes napisał:

Dziękuje uprzejmie :) Zawiodłem się co do kontynuacji fabuły a nie co do serialu. Serial
mi się podoba.

Obejrzyj wszystko, a potem oceniaj kontynuacje fabuły. Teraz to takie trochę ograniczone ocenianie. Spojlery nie zastąpią ekranu na którym śledzisz wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru zrezgynować z House. Spodobał mi się,cały serial,pomysł,postacie. Swoją drogą,sezon 5 to ostatni sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:27, Infes napisał:

Nie mam zamiaru zrezgynować z House. Spodobał mi się,cały serial,pomysł,postacie. Swoją
drogą,sezon 5 to ostatni sezon?

Do premiery 6 sezonu we wrześniu w USA, na razie jest ostatnim sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:36, kobe47 napisał:

...
NIE ŻARTUJ

Hehe, on nie żartuje. Nawet więcej: ma rację. Pierwszy odcinek szóstego sezonu zacznie się właśnie w takim miejscu (swoją drogą jak już kiedyś w temacie pisałem, sezon 5 się w tym miejscu zakończył ;) )
Kolejne sezony też będą, kontrakt z Hugh Lauriem został podpisany na kilka następnych lat (nie pamiętam niestety ile).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:46, Graffis napisał:

> ...
> NIE ŻARTUJ
Hehe, on nie żartuje. Nawet więcej: ma rację. Pierwszy odcinek szóstego sezonu zacznie
się właśnie w takim miejscu (swoją drogą jak już kiedyś w temacie pisałem, sezon 5 się
w tym miejscu zakończył ;) )

Ja wiem, zgrywam się, bo każdy kto oglądał właśnie zakończenie 5. sezonu o tym wie :).

Dnia 30.07.2009 o 15:46, Graffis napisał:

Kolejne sezony też będą, kontrakt z Hugh Lauriem został podpisany na kilka następnych lat (nie pamiętam
niestety ile).

Twórcy mówili, że serial będzie trwał póki będą mieli jakieś pomysły na postacie, czyli obstawiam że 3 sezony jeszcze :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 15:50, kobe47 napisał:

Twórcy mówili, że serial będzie trwał póki będą mieli jakieś pomysły na postacie, czyli
obstawiam że 3 sezony jeszcze :].

Tylko żeby te pomysły trzymały jakiś dobry pomysł, a nie były równią pochyłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 16:04, Wipu napisał:

Tylko żeby te pomysły trzymały jakiś dobry pomysł, a nie były równią pochyłą ;)

Jeśli o postacie pacjentów (czyt. choroby) chodzi to House M.D. nawet nie zadrapał powierzchni gałęzi nauki znanej jako medycyna kliniczna. Ilość przypadków i medycznych zagadek z jakimi na co dzień (i od święta) styka personel szpitali jest bliska nieskończoności. Jest oczywiście pula standardów, które są chlebem powszednim na oddziałach, ale jak wiemy od Greg''a: ''Bizarre is good!'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować