Zaloguj się, aby obserwować  
el-nath

Znikający dźwięk AoE III

12 postów w tym temacie

Po około 15 minutach gry w AoE 3 PL znika całkowicie dźwięk ( muzyka, odgłosy), zarówno w potyczce jak i kampani a nawet podczas nauki gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:29, Niedzielka99 napisał:

Dziwne... Spróbuj jednak zainstalować sterowniki do karty dźwiękowej. Powinno pomóc.

Stan:Aktualizacja produktu firmy Creative nie jest konieczna. W tym systemie są już zainstalowane najnowsze wersje. I nie pomogło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:36, stalowyklif napisał:

Kup oryginała. W piratach różne błędy się pojawiają. Jeśli masz oryginała to zobacz pomoc techniczną
cdprojektu.

Mam orginała! Cztery płyty, opakowanie jak od kasety Video - Full opcja bez dźwięku...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To popros o pomoc CD-projekt...a jak nie...no chyba w orginale jest plyta z muzyka z gry(ale nie bedzie odglosów mowy :( )mozesz zawsze reinstalowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 12:29, Niedzielka99 napisał:

Dziwne... Spróbuj jednak zainstalować sterowniki do karty dźwiękowej. Powinno pomóc.

Mój komp pokazuje ze są aktualne sterrowniki ale z datą 2001 - To jest możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 12:35, Azuress napisał:

To popros o pomoc CD-projekt...a jak nie...no chyba w orginale jest plyta z muzyka z gry(ale
nie bedzie odglosów mowy :( )mozesz zawsze reinstalowac:P

Chyba tak muszę zrobić - reinstalllllll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 12:24, el-nath napisał:

> Kup oryginała. W piratach różne błędy się pojawiają. Jeśli masz oryginała to zobacz pomoc
techniczną
> cdprojektu.
Mam orginała! Cztery płyty, opakowanie jak od kasety Video - Full opcja bez dźwięku...........

Tego samego dnia zakupiłem '''' DAWN of WAR'''' z dodatkiem (cdprojekt) 5 CD i śmiga bez problemu i tylko DAWN''a zarejestrowałem, może AOE też muszę zarejestrować i wszystko będzie grało ? hehhh...I na koncie przybędzie 40 grajcarów na nowy zakup!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 12:24, el-nath napisał:

> Kup oryginała. W piratach różne błędy się pojawiają. Jeśli masz oryginała to zobacz pomoc
techniczną
> cdprojektu.
Mam orginała! Cztery płyty, opakowanie jak od kasety Video - Full opcja bez dźwięku...........

>Mam ten sam problem. Co to ma być? zeby takie problemy były :( za taka kase. Inne gry z CD-projekt działaja, a ta nie. Czegos nie rozumiem,załatwiłem sobie pirata age-a i dzwiek nie zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować