Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Znalazłem informacje że prawdopodobnie mass effect powstanie również na Pc.
A szukać nie miałem daleko, znalazłem już na stronie czasopisma play.
http://www.playpc.pl/newsroom/artykul.asp?Artykul=116 tutaj link do strony z tym newsem.
Według autora, tej gry na Pc Możemy spodziewać się już w czerwcu tego roku.
Jeszcze trochę czasu zostało, ale pewnie wielu z nas wogóle się nie spodziewało tej gry na Pc.
Są to niemniej przypuszczenia, ale całkiem realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe.

Zazwyczaj jest tak że jak Bioware robi coś na X360 to na PC potem też coś zrobi.

A na PS3 to w ogóle nic nie robią i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym z numerów CDA tematem numeru był właśnie Mass Effect. W artykule zamieszczony był wywiad z jakimś kolesiem z BioWare, jedno z ostatnich pytań dotyczyło wersji PC tego świetnego tytułu. Odpowiedź brzmiała mniej więcej tak: "Zrozum to, jak chcesz, ale nie było jeszcze gry BioWare która by się nie ukazała na PC." A do tego teraz te pogłoski więc myśle że na czerwiec możemy szykować kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:49, Konrad512 napisał:

"Zrozum to, jak chcesz, ale nie było jeszcze gry
BioWare która by się nie ukazała na PC."


Podoba mi się to stwierdzenie:)

A do tego teraz te pogłoski więc myśle że na czerwiec

Dnia 14.01.2008 o 14:49, Konrad512 napisał:

możemy szykować kase :D


Też tak myślę, i mam nadzieję że ta gra trafi do nas jak najprędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale my za to mamy takie gry, których na innych platformach nie ma, ot co. Dodam, że są także świetne.

A Mass Effect i tak mi się nie podoba. Połączenie SW i wkurzających loadingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:54, Łeber napisał:

Ale my za to mamy takie gry, których na innych platformach nie ma, ot co. Dodam, że są także
świetne.


Owszem, ale świetne gry ma każda platforma, i jeżeli chcesz zagrać we wszystkie hiciory poprostu musisz mieć wszystkie konsole i handheldy + dobrego kompa. A taki np. Wiedźmin (zresztą exclusive dla PC :)) również ma długie i częste loadingi, a mimo to uważam tą gre za jednego z najlepszych erpegów w jakie grałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przy Mass Effect te loadingi są takie iż, jak ładujesz wbiega na Ciebie grupa potworów, cofasz się i znowu loading. Może to być z deka wnerwiające.

PS: A PS ma Final Fantasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Bioware jest w EA, tak więc tej gry nie kupię ponieważ będzie kosztować 140 złotych a wydanie będzie do d*py, szkoda bo CDP uwielbiam za wydanie RPG-ów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:06, Bratek196 napisał:

Szkoda że Bioware jest w EA, tak więc tej gry nie kupię ponieważ będzie kosztować 140
złotych a wydanie będzie do d*py, szkoda bo CDP uwielbiam za wydanie RPG-ów....


no, CDP tylko polonizuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaa a wiesz to dla mnie wielka szkoda że ME nie trafi na 100% do planu wydawniczego CDP, a że EA jest Chamskie, 140 złotych za Crysisa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:09, Bratek196 napisał:

Tjaaaa a wiesz to dla mnie wielka szkoda że ME nie trafi na 100% do planu wydawniczego
CDP, a że EA jest Chamskie, 140 złotych za Crysisa....


Po pierwsze 109zł nie 140,po drugie czemu mówisz że chamskie?''''Konsolowcy'''' płacą owiele więcej za gry i żyją.A z kąd wiesz że ME będzie kosztować właśnie 140zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:11, rafekx 12 napisał:

> Tjaaaa a wiesz to dla mnie wielka szkoda że ME nie trafi na 100% do planu wydawniczego

> CDP, a że EA jest Chamskie, 140 złotych za Crysisa....

Po pierwsze 109zł nie 140,po drugie czemu mówisz że chamskie?''''Konsolowcy'''' płacą
owiele więcej za gry i żyją.A z kąd wiesz że ME będzie kosztować właśnie 140zł?


Podejrzewam, że 130zł. Zawsze tyle kosztują gry od EA. Czasem zaszaleją i dadzą 140zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo po pierwsze konsolowy rynek opiera się na walucie brytyjskiej więc to co u nich kosztuje 60 funtów to u nas będzie 250, a że rynek polski jest słaby to nikogo nie będzie to obchodzić. A do cen z EA to jest sugerowana, a wszystkie ceny wahają się od 120 do 140 zł (nie licząc dodatków), gdy CDP cenega premierówki sprzedają po stówce nawet mniej i to wypasionych edycjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:11, rafekx 12 napisał:

> Tjaaaa a wiesz to dla mnie wielka szkoda że ME nie trafi na 100% do planu wydawniczego

> CDP, a że EA jest Chamskie, 140 złotych za Crysisa....

Po pierwsze 109zł nie 140,po drugie czemu mówisz że chamskie?''''Konsolowcy'''' płacą
owiele więcej za gry i żyją.A z kąd wiesz że ME będzie kosztować właśnie 140zł?


może "z tąd" że zawsze gry EA kosztują po 130zł

PS. tak w ogóle to się pisze "stąd", ale nie martw się mnie zawsze ktoś poprawia (zawsze ten bląd popełaniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować