Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 18:43, Konrad512 napisał:

Śmieszna sprawa- wróciłem właśnie z Indiany Jones''a i Królestwa Kryształowej Czaszki.
Przed seansem były jak zwykle reklamówki, a wśród nich- Mass Effect PC oO. Premiera-
26 czerwca. Jeżeli już wiedzieliście to przepraszam za spam :P. A swoją drogą- film świetny,
polecam każdemu :).

LOL! Wielkie dzięki człowieku, czyli w końcu mamy jakieś sensowniejsze potwierdzenie daty premiery...

Eh... Nie pogram w ME przed wakacjami, tylko w czasie... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedzieliśmy (a przynajmniej ja nie wiedziałem). Czyli zamiast za około 2 tygodnie gra wyjdzie za ponad miesiąc:(
No cóż mam nadzieję że oznacza to przynajmniej iż wszystko zostanie w niej zapięte na ostatni guzik i nie będzie żadnych problemów. Wolę to niż sytuację gdy gra wychodzi trochę wcześniej ale za to z całą masą błędów.
Swoją drogą trzeba będzie poczekać na jakiś oficjalny komentarz CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:43, Konrad512 napisał:

Śmieszna sprawa- wróciłem właśnie z Indiany Jones''a i Królestwa Kryształowej Czaszki.
Przed seansem były jak zwykle reklamówki, a wśród nich- Mass Effect PC oO. Premiera-
26 czerwca. Jeżeli już wiedzieliście to przepraszam za spam :P. A swoją drogą- film świetny,
polecam każdemu :).


Jeśli to prawda to musze przyznac że CD-Project zaimponowało mi, któś z CD-Project mówił "polska premiera Mass Effect będzie ZBLIŻONA do tej ze świata" niezłeę zblizenie,równo miesiąc opóźnienia w stosunku do reszty świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:51, rafekx 12 napisał:

Jeśli to prawda to musze przyznac że CD-Project zaimponowało mi, któś z CD-Project mówił
"polska premiera Mass Effect będzie ZBLIŻONA do tej ze świata" niezłeę zblizenie,równo
miesiąc opóźnienia w stosunku do reszty świata.


No wiesz, w skali dekady albo stulecia... To faktycznie jest to zbliżone :)

Poza tym kocham takie bzdurne wypowiedzi typu "zbliżona", "w ciągu miesiaca/tygodnia", "najpewniej" itp. Wiecej dezinformacji zostaje uzyskane poprzez wprowadzenie odrobiny informacji:) jest to pewnego rodzaju sztuka, ciekawe czy CDP ma tez tam jakis cie... tzn lobbystow od relacji CDP - gracz/uzytkownik/nabywca/ itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 19:30, The-Darkest napisał:

Poza tym kocham takie bzdurne wypowiedzi typu "zbliżona", "w ciągu miesiaca/tygodnia",


A mnie trochę dziwi fakt , że nikt z CDP oficjalnie o premierze się nie wypowiedział.Coraz więcej było głosów forumowiczów o tym , że wiara w dotrzymanie terminu 06/06/2008 jest coraz mniejsza , a wydawca milczał.Nie wiem , czym to jest podyktowane.Moim zdaniem lepiej jest otwarcie napisać o spóźnieniu , niż nabrać wody w usta i milczeć , pomino zamieszania na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałęm nadzieje że CDP wyda choć jedną gre w terminie alob nawet wcześniej i miałęm też nadzieje że tą gra będzie Mass Effect...no ale nadzieja matką głupich,ten przykład dobitnie pokazuje że polscy gracze bedą grać w te gry które już na zachodzie[i wschodzie] europy dawno zostały ukończone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ten 6 czerwca to chyba były tylko przypuszczenia, np w reklamie Mass Effect w CDA jest napisane tylko "Czerwiec 2008". Najbardziej mnie martwi, że nie ma jeszcze żadnych informacji o EK, którą jestem zainteresowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy dni temu może bym się przejął tym że Polska premiera jest opóźniona aż o 20 dni ale w piątek dostałem od Bioware darmową elektroniczną kopię gry, wystarczy ściągnąć(Opłaca się odwiedzać oficjalne forum).
Swoją drogą ciekawy pomysł na ogłoszenie daty premiery, CDP się nie popisał i to opóźnienie a miał to być taki ważny projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Czwartek Chris Priestly z Bioware na oficjalnym forum rozdawał darmowe elektroniczne kopie Mass effect, w sumie 13 kopii i mi się poszczęściło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ble....miałem nadzieje że zdobędę ME wcześniej. Bo choć pre-order złożony to doczekać sie nie można, tym bardziej że CDP olewa sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego linku co podał kolega powyżej możesz od EA ściągnac ME przez EA downloadera czyli innymy słowy drugą opcją zdobycia wcześniej ME jest cyfrowa dystrybucja i jak mi się zdaje to dają dostęp do wszystkich wersji językowych, a nie tylko do ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 20:19, rafekx 12 napisał:

Miałęm nadzieje że CDP wyda choć jedną gre w terminie alob nawet wcześniej i miałęm też
nadzieje że tą gra będzie Mass Effect...no ale nadzieja matką głupich,ten przykład dobitnie
pokazuje że polscy gracze bedą grać w te gry które już na zachodzie[i wschodzie] europy
dawno zostały ukończone:(


Pfff, większej bzdury to dzisiaj jeszcze nie słyszałem - polski rynek gier jest jednym z najbardziej rozwiniętych w całej Europie Wschodniej, jeżeli nie najlepszy (chyba nawet Czesi nigdy nie mieli gry na konsoli po czesku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 21:16, Jaro7788 napisał:

Pfff, większej bzdury to dzisiaj jeszcze nie słyszałem - polski rynek gier jest jednym
z najbardziej rozwiniętych w całej Europie Wschodniej, jeżeli nie najlepszy (chyba nawet
Czesi nigdy nie mieli gry na konsoli po czesku).



To jest moje zdanie na temat opóźnień gier i tego że my musimy długo czekać na gry w Polsce....Twój post praktycznie mówi o niczym ponieważ ja nie pisałęm o rynku gier tylko o terminach pojawiania sie gier w polsce.Czytaj uważnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle że za polonizacje ME odpowiedzialny jest CDP co oznacza że aby sprzedawać spolonizowaną wersję EA musiałoby dostać ją od CDP i jednocześnie załatwić sobie że może rozpocząć jej sprzedaż o tydzień wcześniej. Jest to mało prawdopodobne.
Jeśli natomiast chodzi o inne wersje językowe to jest to możliwe ponieważ za ich lokalizację odpowiada EA więc mogą z nimi robić co im się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem ludzie sie dziwia , ze niektorzy nie znosza spolszczen.

Czy jest szansa , ze gram.pl bedzie sprzedawal anglojezyczna wersje gry rowno z europejska premiera ?
Skoro i tak maja byc dostepne dwie wersje jezykowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:21, rafekx 12 napisał:

To jest moje zdanie na temat opóźnień gier i tego że my musimy długo czekać na gry w
Polsce....Twój post praktycznie mówi o niczym ponieważ ja nie pisałęm o rynku gier tylko
o terminach pojawiania sie gier w polsce.Czytaj uważnie:)


To ty czytaj uważnie: to jest moja odpowiedź na następujące zdanie twojego autorstwa: "polscy gracze będą grać w te gry które już na zachodzie[i wschodzie] europy dawno zostały ukończone".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 21:03, Karharot napisał:

Jeśli tak bardzo Cię ciśnie to przeczytaj sobie tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32568&pid=221
Pamiętaj jednak że najprawdopodobniej chodzi tu o w pełni angielską wersję gry.
Ja sam wolę poczekać na kolekcjonerkę od CDP.

Odpowiadam Tobie, choć powinienem Michalowi...
Łotewa...

Kupując grę w EAStore nie pogramy w nią tydzień wcześniej. Ta "możliwość wcześniejszego ściągnięcia plików gry, na tydzień przed premierą", to nie jest ściągnięcie pełnej gry na dysk.
AFAIK w ten sposób ściąga się większość plików gry, lecz wersja taka nie nadaje się do zabawy. W dniu premiery program "dociąga" niezbędne do odpalenia gry pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować