Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

ale wy gadacie bzdury
polecam częstrzą lekture gamespota i poczytajcie, jak to u nich nie ma opóźnien itp itd i reszta tych głupich mitów. a co do wydań WSZĘDZIE gry na pc ksoztuja tyle co na konsole (czyli tyle ile kosztowały 10 lat temu 220 złotych za starwars phantom menace polecam) a ich wydania urozmaicone są kolorowymi reklamami, instrukcja wygląda gorzej, niż w starej extra klasycye a wy macie czelność marudzić.

NIGDZIE NIE BĘDZIE EK do masss effectu, POZA polską, NIGDZIE nie wydali takich świetnych eka do medivala, do jade empire do paru innych gier, a wy marudzicie.

Też czekam ależ do cholery dzień nie zbawi

a co do EK znajdź mi gdziekolwik jakieolwie kdystrybutora czegokowliek, który udezy się w pierś, i odda różnice towaru wyżej klasy od niżej. Bez jaj za wiedźmina Ek zapłaciłem stówke, drugą dałem na inną grę gratis. a zwykły sklepowy kosztuje 9 dych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich wielkiego żalu za EK Wiedźmina nie mam. W końcu też dostałem te 100 złotych. Tyle że jako przykład jak CDP potrafi schrzanić coś w kwestii preordera nadaje się to idealnie. I mam nadzieję, że już nigdy żaden ich projekt tego nie przebije w tym negatywnym sensie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Karharot
> Problem w tym że przeszkadza nie tym co trzeba:( Piraci i tak usuną zabezpieczenia i
> będą grać bez problemu,co może spowodować że gracze którzy chcą kupić legalną grę zniechęcą
> się do tego - no bo niby czemu mają płacić za oryginalny towar skoro jest on gorszy od
> kopii?
Gorszy, ale w jakim sensie? Zawartość jest ta sama, jedyne co się w tym przypadku zmienia, to zabezpieczenie, którego w pirackiej wersji nie ma.
Ale zgadzam się - ktoś, kto scrackował grę, ma "lżejszą" zabawę niż posiadacz oryginalnej wersji :/

> Był jednak taki moment (kiedy ogłoszono że gra będzie co 5-10 dni sprawdzała
> swoją legalność) że zrezygnowałbym z kupna gdyby chodziło o mniej obiecujący tytuł.
To samo myślę. Na szczęście nie jest tak źle.
Ja jestem cierpliwy i na EK poczekam. Sądzę, że będzie warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 22:43, oOreVenOo napisał:

Nie chodzi o EK tylko o to w jaki sposób ME będzie wykonany. O to czy będzie zawierał
jak zwykle liczne bugi jak każde inne spolszczenie itp itd. Gamingowy świat jest znacznie
większy niż Ci się wydaje, bo praktycznie zaliczają się do niego wszystkie kraje wysoko
rozwinięte gospodarczo, a jest ich trochę. Mówimy o całym świecie, nie Europie.


Pod względem ogólnego PKB Polska jest na, zdaje się, 21. pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak będzie wyglądało informowanie nas o wersji kolekcjonerskiej:


Dziś:

Jutro już na 100% podamy skład wersji kolekcjonerskiej.

Jutro:

Wizualizacja wersji kolekcjonerskiej na pewno będzie, co najmniej tydzień przed premierą.

25 czerwca:

Jednak dziś nie pokażemy kolekcjonerskiej wersji, ale to nic, bo premierę przenieśliśmy na 8 września. (przypominamy, że gra to złożony produkt i że to największa lokalizacja, jaką podjęła się firma CDP – co prawda wiemy, że graczy nie obchodzi polonizacja, ale przecież nie robimy jej dla nich).

6 września:

Zaprezentowanie wersji kolekcjonerskiej: Gra + płyta z trailerami Mass Effect 2 może soundtrack, ale to jeszcze nie jest potwierdzone.

7 września:

Niestety z powodu przyczyn niezależnych od nas informujemy, że płyty z trailerami nie będzie, co oczywiście jest winą BioWare, która ich nie udostępniła. Na pocieszenie trailery będzie można ściągnąć kiedyś ze stronki.

8 września – premiera:

/po wielu bluzgach na forum spowodowanych marna, jakością polonizacji/

To nie nasza wina to BioWare w swojej grze używa za trudnych słów/zwrotów i w słowniku na Onecie nie mogliśmy ich znaleźć wiec trochę improwizowaliśmy…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>WSZĘDZIE gry na pc ksoztuja tyle co na konsole (czyli tyle ile kosztowały 10 lat temu 220 złotych za starwars phantom menace polecam)

No i sam wygadujesz bzdury. ME na PC na amazonie kosztuje 40$ co jak łatwo obliczyć daje ok 100 PLN

> a ich wydania urozmaicone są kolorowymi reklamami,

No tak, bo w polskich wydaniach reklam nie ma :/

>instrukcja wygląda gorzej, niż w starej extra klasycye

Que? Kupiłem parę gier za granicą, zarówno na pieca jak i na konsole i żadna nie miała instrukcji gorszej jakości niż w grach wydawanych w Polsce.

> NIGDZIE NIE BĘDZIE EK do masss effectu, POZA polską, NIGDZIE nie wydali takich świetnych eka do medivala, do jade empire do paru innych gier, a wy marudzicie.
Też czekam ależ do cholery dzień nie zbawi


Nie chodzi o to co nas zbawi, a co nie. Chodzi o podejście do klienta. Jak komuś coś obiecujesz i jeszcze chcesz za to kasę to wypada dotrzymać słowa. Poza tym, skąd pomysł, że poczekamy na EK jeszcze dzień. Ja takie deklaracji ze strony CDP nigdzie nie widziałem.
Na przyszłość staraj się tak nie podniecać, bo w dobie łatwego dostępu do netu łatwo zweryfikować wszystkie bzdury lub nieścisłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie gry nie kosztują tyle ile konsolowe wersje ich odpowiedników, zajrzyj na www.amazon.com, a potem siej bzdury. Posiadałem S.T.A.L.K.E.R''a za granicy i jakoś żadnych kolorowych reklam nie było, a co gorsza dorzucili nawet instrukcje, o cholera... Przecież to wszystko było zapakowane w pudełko. Łał... istny kosmos. Wydania gier, które można nabyć za granicą są a) tańsze bądź niewiele droższe, b) szybsze, bo premiery gier w tamtejszych grajach są znacznie szybsze od premier w krajach III czy nawet IV świata jak w Polsce, c) jest angielska wersja językowa, a nie banda palantów z głosem wczesnoprzed mutacyjnym jak bywa w wielu spolszczeniach gier.

>NIGDZIE NIE BĘDZIE EK

I chwała Ci Panie Boże, równie dobrze gdyby to ode mnie zależało chciałbym dostać płytkę + kopertę na nią, no ewentualnie plastikowe pudełko. Wtedy miał bym oryginalną grę za połowę ceny i grał bym komfortowo bez zaśmiecania zbędnymi pudłami mojego ślicznego biurka. A gdyby mi spróbowali dorzucić jakieś gadżety chętnie bym je przyjął i rozdał dzieciom z porażeniem mózgowym wywołanym przez dzisiejszą Mass Kulturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 09:52, oOreVenOo napisał:

A gdyby mi spróbowali dorzucić jakieś gadżety chętnie bym je przyjął i rozdał dzieciom
z porażeniem mózgowym wywołanym przez dzisiejszą Mass Kulturę.


To chyba odrobinę skrajne podejście.:-)
Niektóre dodatki mogą sie przydać , jak np płytą z muzyką z gry , oczywiście pod warunkiem , że ta muzyka warta jest słuchania.Muszę jednak przyznać , iż często edycje kolekcjonerskie faktycznie nafaszerowane są zupełnie niepotrzebnymi dodatkami , które całkiem sporo kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Muszę jednak przyznać , iż często edycje kolekcjonerskie faktycznie nafaszerowane są zupełnie niepotrzebnymi dodatkami , które całkiem sporo kosztują.

Przecież nikt nikogo nie zmusza do ich kupna. Sam czekam z zamówieniem ME właśnie po to, by sprawdzić czy warto zamawiać EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2008 o 09:52, oOreVenOo napisał:

A gdyby mi spróbowali dorzucić jakieś gadżety chętnie bym je przyjął i rozdał dzieciom
z porażeniem mózgowym wywołanym przez dzisiejszą Mass Kulturę.

Bez przesady. Niektóre dodatki są przydatne, przykładowo, soundtrack z gry. Zwłaszcza jeżeli muzyka w grze wymiata. Taki Gothic 3 może i nie był udaną grą, ale miał najlepszą muzę z całej serii.

Tak, wiem że przy odrobinie chęci i czasu samemu można wydobyć pliki z muzyką z gry, i zmienić rozszerzenie na mp3. Ale to trochę roboty. Gustowne, metalowe pudełka ( Assasin Creed, Company of Heroes) też są niczego sobie.
Ale zgodzę się z Tobą, że większość tych gadżetów to niczego niewarte śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 11:01, KOOBON napisał:

Przecież nikt nikogo nie zmusza do ich kupna.


Wcale tak nie twierdzę.Sam również czekam na info o EK.Jednak często się zdarza , że skład takiej edycji wcale nie powala i nie ma sensu jej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No idea. Być może wciąż jeszcze nie wszystko zostało uzgodnione pomiędzy CDP a BioWare, a być może wszystko co pozostało do zrobienia to wizualizacja. Odkąd Anim wyparował nie ma żadnego źródła na które można by się powołać. Wszystko co pozostało to czekać aż info się pojawi, niezależnie od tego jak długo miałoby to trwać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 11:45, Karharot napisał:

No idea. Być może wciąż jeszcze nie wszystko zostało uzgodnione pomiędzy CDP a BioWare,
a być może wszystko co pozostało do zrobienia to wizualizacja. Odkąd Anim wyparował
nie ma żadnego źródła na które można by się powołać. Wszystko co pozostało to czekać
aż info się pojawi, niezależnie od tego jak długo miałoby to trwać:(


Gram.pl cały czas czeka na oficjalne potwierdzenie ze strony CDP, ale jak widać cały czas rozmowy z BioWare trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli akne zaryzykowała stwierdzenie że "Skład tej EK ma być ujawniony w tym tygodniu", chociaż zwrot "ma być" zamiast "będzie" oznacza że nawet tego nie jest całkowicie pewna...
No cóż w sumie się nie dziwię - jakby co to następna salwa pytań pójdzie w jej stronę nawet pomimo tego że nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na czas pojawienia się tego infa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 12:09, Karharot napisał:

Aha, czyli akne zaryzykowała stwierdzenie że "Skład tej EK ma być ujawniony
w tym tygodniu"
, chociaż zwrot "ma być" zamiast "będzie" oznacza że nawet
tego nie jest całkowicie pewna...
No cóż w sumie się nie dziwię - jakby co to następna salwa pytań pójdzie w jej stronę
nawet pomimo tego że nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na czas pojawienia się tego
infa.


To wszystko zależy od szybkości działań CDP. Oby jak najszybciej się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 09:24, Fang napisał:

Zapewne tak będzie wyglądało informowanie nas o wersji kolekcjonerskiej:


Dziś:

Jutro już na 100% podamy skład wersji kolekcjonerskiej.

Jutro:

Wizualizacja wersji kolekcjonerskiej na pewno będzie, co najmniej tydzień przed premierą.

25 czerwca:

Jednak dziś nie pokażemy kolekcjonerskiej wersji, ale to nic, bo premierę przenieśliśmy
na 8 września. (przypominamy, że gra to złożony produkt i że to największa lokalizacja,
jaką podjęła się firma CDP – co prawda wiemy, że graczy nie obchodzi polonizacja,
ale przecież nie robimy jej dla nich).

6 września:

Zaprezentowanie wersji kolekcjonerskiej: Gra + płyta z trailerami Mass Effect 2 może
soundtrack, ale to jeszcze nie jest potwierdzone.

7 września:

Niestety z powodu przyczyn niezależnych od nas informujemy, że płyty z trailerami nie
będzie, co oczywiście jest winą BioWare, która ich nie udostępniła. Na pocieszenie trailery
będzie można ściągnąć kiedyś ze stronki.

8 września – premiera:

/po wielu bluzgach na forum spowodowanych marna, jakością polonizacji/

To nie nasza wina to BioWare w swojej grze używa za trudnych słów/zwrotów i w słowniku
na Onecie nie mogliśmy ich znaleźć wiec trochę improwizowaliśmy…


Niezła cyniczna wizja :)

Nie mniej swoja drogą, wydanie EK do gry, której kolejne części są zapowiedziane wydaje się być na siłę robione..

Cóż można tam dodać ?

Sam czekam na jakiekolwiek informację co do zawartości.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dt. sklepu Electronic Arts, a dokładniej opcji ściągnięcia gry - czy ktoś już z tego korzystał? I czy ta opcja będzie już dostępna od 6.06, czy i tak trzeba będzie czekać do 26 (a może i dłużej)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 13:06, xippon napisał:

Nie mniej swoja drogą, wydanie EK do gry, której kolejne części są zapowiedziane wydaje
się być na siłę robione..


Dlaczego tak uważasz? Nie bardzo widzę związek jednego z drugim...

Dnia 04.06.2008 o 13:06, xippon napisał:

Cóż można tam dodać ?


To co się dodaje w kolekcjonerkach. Czyli soundtrack, koszulkę, opowiadanie - tego typu rzeczy.

Dnia 04.06.2008 o 13:06, xippon napisał:

Sam czekam na jakiekolwiek informację co do zawartości.


Wszyscy tu czekamy.
Obyśmy się w końcu doczekali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować