Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Chyba ktoś sobie w kulki leci, ale zdążyłem się przyzwyczaić.
Mam jednak nadzieję, że tak jak w przypadku Spellforce 2 nie przesunięcie premiery o jeszcze dwa miesiące żeby ją przetestować, a potem wydać ją z polskimi literami działającymi tylko na rozdzielczości domyślnej i problemem z zabezpieczeniami.

A EA Polska właśnie turla się pod biurkami ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski dystrybutor gry, firma CD Projekt, poinformował o zmianie daty premiery gry: „Mass Effect” na PC.

W związku z powyższym, chcielibyśmy poinformować, iż termin realizacji złożonego zamówienia w sklepie gram.pl został ustalony na 17 lipca.

„CD Projekt z przykrością zawiadamia, że premiera gry RPG „Mass Effect” z przyczyn technicznych została przesunięta na 17 lipca. Wydawca gry w Polsce informuje, że przyczyną opóźnienia są problemy z integracją polskiej wersji językowej z grą, niezależne od polskiego dystrybutora”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:00, DoomnY napisał:

Polski dystrybutor gry, firma CD Projekt, poinformował o zmianie daty premiery gry: „Mass
Effect” na PC.

W związku z powyższym, chcielibyśmy poinformować, iż termin realizacji złożonego zamówienia
w sklepie gram.pl został ustalony na 17 lipca.

„CD Projekt z przykrością zawiadamia, że premiera gry RPG „Mass Effect”
z przyczyn technicznych została przesunięta na 17 lipca. Wydawca gry w Polsce informuje,
że przyczyną opóźnienia są problemy z integracją polskiej wersji językowej z grą, niezależne
od polskiego dystrybutora”.


aha, czyli co? nie potrafią zrobić spolszczenia? Nie no...nie wytrzymam zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:03, dambialko napisał:

Ile gra zajmię nam czasu ? Okażę się jak z AC napisali 40h, a wystarczy 20-22h,a może
nawet mniej xD.


Na ukończenie gry wystarczy 20- 30h. Ale to bez znaczenia. Zdenerwowało mnie te przesunięcie premiery o kolejny miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego CDProjekt nie jest w stanie wydać żadnej Edycji Kolekcjonerskiej na czas ? Powtórka z EK Wiedźmina ? Zamawiałem w zeszłym roku właśnie EK Wiedźmina i wpadka była identyczna. Przeprosiny paplanina obietnice o poprawie i h*** bombki strzelił. I dlaczego mój @ w tej wiadomości "technicznej" poszedł otwartym tekstem tak że wszyscy mogą go zobaczyć ? Ma się Wami zainteresować GIODO ? Nie przypominam sobie abym wyrażał zgodę na tego typu praktyki.

Liczę na "oficjalne" przeprosiny i gratyfikację z powodu niedogodności - kolejna wpadka przy kolejnej EK to zbyt wiele jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:06, Jeremiah napisał:

Dlaczego CDProjekt nie jest w stanie wydać żadnej Edycji Kolekcjonerskiej na czas ? Powtórka
z EK Wiedźmina ? Zamawiałem w zeszłym roku właśnie EK Wiedźmina i wpadka była identyczna.
Przeprosiny paplanina obietnice o poprawie i h*** bombki strzelił. I dlaczego mój @ w
tej wiadomości "technicznej" poszedł otwartym tekstem tak że wszyscy mogą go zobaczyć
? Ma się Wami zainteresować GIODO ? Nie przypominam sobie abym wyrażał zgodę na tego
typu praktyki.

Liczę na "oficjalne" przeprosiny i gratyfikację z powodu niedogodności - kolejna wpadka
przy kolejnej EK to zbyt wiele jak dla mnie.


Problem nie dotyczy jedynie EK, ale i standardowego wydania. Pare postów wcześniej DoomnY wspominał o problemach z polonizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41491

Ja pie*dolę... oficjalne potwierdzenie! Nosz co to ma być do ku*wy nędzy!!! Przyczyny niezależne, ile razy już to słyszeliśmy? Ja chcę zobaczyć oficjalne oświadczenie BioWare, w którym bierze on za te problemy całą winę na siebie! Jedyna dobra wiadomość:

Już wiadomo, że Mass Effect w polskiej wersji jako jedyna edycja na świecie będzie pozbawiona zabezpieczenia wymagającego bezpośredniego połączenia z Internetem. Dodatkowo osoby, które po premierze zarejestrują grę, jako pierwsze otrzymają od firmy CD Projekt informacje o bezpłatnym rozszerzeniu do gry, pt. "Bring Down the Sky".

Chociaż ja i tak mam w domu neta... a o co chodzi z tym dodatkiem? Jakie informacje? Ja chcę go bezpośrednio w polskim wydaniu, a nie znowu ściągać z neta! A to że za darmo, to było wiadomo od dawna. No żal.pl, jasna cholera...

A niech no ja tylko zobaczę w polonizacji chociaż jedna literówkę albo chociaż jeden źle podłożony głos...

Aha, oczywiście 100 WPLN rekompensaty chyba potwierdzenia nie wymagają, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:06, Jeremiah napisał:

Liczę na "oficjalne" przeprosiny i gratyfikację z powodu niedogodności - kolejna wpadka
przy kolejnej EK to zbyt wiele jak dla mnie.


WTF?!
Przy Wiedźminie CDP spartolił akcje przy samej EK, tutaj jest opóźnienie premiery samej gry, niezależnie od wydania, więc czego ty chcesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:06, Jeremiah napisał:

Dlaczego CDProjekt nie jest w stanie wydać żadnej Edycji Kolekcjonerskiej na czas ?


Tu nie chodzi tylko o EK, premiera normalnej edycji ME też poleciała w dal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A g mnie obchodzi powód - wszystko to PR-owska paplanina mająca na celu mydlenie oczu i wychodzenie z twarzą z opresji ... A gdzie informacja o tym na stronie głównej ? Próbujecie tuszować sprawę i załatwić ja po cichutku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:19, Jeremiah napisał:

A g mnie obchodzi powód - wszystko to PR-owska paplanina mająca na celu mydlenie oczu
i wychodzenie z twarzą z opresji ... A gdzie informacja o tym na stronie głównej ? Próbujecie
tuszować sprawę i załatwić ja po cichutku ?


Właśnie, już myślałem, że Gram.pl naprawdę się uniezależnił od CDP, a jednak wychodzi na to, że jest inaczej. I nie tylko chodzi o to - ostatnio na wszystkich innych serwisach dużo było ciekawych informacji prasowych odnośnie polskiej wersji So Blonde (Cenega). A tutaj? Ani widu, ani słychu. I lepiej, żeby informacja o ME ukazała sie w przeciągu parunastu minut, bo nic tak długo się nie odzyskuje jak reputacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Właśnie odebrałem wiadomość z zmianą daty premiery... Dlaczego pytam? CDP, why? For money? Za mało pre-orderów? Wytłumaczcie się... A nie że znowu niezależne od dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:11, Jaro7788 napisał:

Dodatkowo osoby, które po premierze zarejestrują grę, jako pierwsze otrzymają od firmy
CD Projekt informacje o bezpłatnym rozszerzeniu do gry, pt. "Bring Down the Sky".


Co to znaczy "jako pierwsze otrzymają informacje"? O tym że dodatek będzie to ja już informacje mam, dziękuję bardzo. A niezależnie od wszystkiego jakoś mi się nie wydaje aby CDP załatwił żebyśmy otrzymali ten dodatek wcześniej (zresztą niby dlaczego miałoby tak być?):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po jabkach..., w sumie czego się spodziewać po CDP? To było zbyt piękne, że "tylko" 3 tygodnie różnicy między premierą europejską, a polską. Ech... dlaczego jednak EA nie wydało tej gry, oni nie zwykli mieć takich problemów.
No nic, anuluje zamówienie i będę musiał skusić się na angielską wersję ściąganą od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:26, Valkanis napisał:

No i po jabkach..., w sumie czego się spodziewać po CDP? To było zbyt piękne, że "tylko"
3 tygodnie różnicy między premierą europejską, a polską. Ech... dlaczego jednak EA nie
wydało tej gry, oni nie zwykli mieć takich problemów.
No nic, anuluje zamówienie i będę musiał skusić się na angielską wersję ściąganą od EA.


Proponuję, żebyśmy wszyscy powypisywali, że anulujemy zamówienia i kupujemy przez EA Store, nawet jeśli to nie jest prawda. Może CDP się trochę przestraszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak tu w obliczu takich wpadek mieć zaufanie do CDP czy gram.pl ? jeden pies czy razem czy osobno jak mentalność ta sama o ile nie z tendencją spadkową ...

Do tego wszyscy legalni nabywcy są wystawiani na wątpliwe "przyjemności" uczestniczenia w permanentnym partactwie bo tak to trzeba nazwać ... a piraccy nabywcy śmieją nam się w twarz rozkoszując się grą od ponad miesiąca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2008 o 17:29, Jaro7788 napisał:

Proponuję, żebyśmy wszyscy powypisywali, że anulujemy zamówienia i kupujemy przez EA
Store, nawet jeśli to nie jest prawda. Może CDP się trochę przestraszy...



Chodzi o to, że CDP wyrobił sobie markę za czasów takich gier jak BG i BG2 i do tej pory jedzie na ich opinii, ale to już przestaje wystarczać, kiedy Oni ostatnio wydali coś poprawnie? Nawet "Wiedźmina" własnej gry nie wydali bez problemów, no śmiechu warte!
Pamiętam czasy, jak chwalono CDP, a bluzgano Cenegę, teraz od dawna to Cenega nie ma żadnych wpadek.
Nie wiem czy CDP weźmie się kiedyś w garść... zdecydowanie za dużo wpadek. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:31, Jeremiah napisał:

I jak tu w obliczu takich wpadek mieć zaufanie do CDP czy gram.pl ?


Nie widzę związku z gram.pl - wygląda na to że ze sklepów nie tylko oni musieli przesunąć datę wysyłki (w końcu nie mogą sprzedać gry dopóki nie otrzymają jej od dystrybutora) . Jednak CDP twierdzące że "Wydawca gry w Polsce informuje, że przyczyną opóźnienia są problemy z integracją polskiej wersji językowej z grą, niezależne od Polskiego dystrybutora." po prostu nas obraża. Jeśli to nie jest zależne od nich to od kogo?
To jest otwarta kpina zwłaszcza w sytuacji gsy gra już miała swoją premierę gdzie indziej a tylko my jesteśmy tak przytrzymywani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować