Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Przecież poradnik i instrukcja to skład każdej premierówki wydanej przez CDP. Kupowaliście w ogóle jakąkolwiek grę przez nich wydaną?... <_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:13, qjin23 napisał:

Przecież poradnik i instrukcja to skład każdej premierówki wydanej przez CDP. Kupowaliście
w ogóle jakąkolwiek grę przez nich wydaną?... <_>


Tak się składa ze mam bardzo dużo gier przez nich wydanych:)A tak na marginesie dla przykładu czy w World in Conflict był poradnik?:)Chociaz ja osobiscie mam nadzieje że w wersji podstawowej będzie jednak poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:15, rafekx 12 napisał:

> Przecież poradnik i instrukcja to skład każdej premierówki wydanej przez CDP. Kupowaliście

> w ogóle jakąkolwiek grę przez nich wydaną?... <_>

Tak się składa ze mam bardzo dużo gier przez nich wydanych:)A tak na marginesie dla przykładu
czy w World in Conflict był poradnik?:)Chociaz ja osobiscie mam nadzieje że w wersji
podstawowej będzie jednak poradnik.


Ale WiC to RTS. CDP do każdego cRPG na 100% da poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2008 o 20:30, Ecko09 napisał:


CDP do każdego cRPG na 100% da poradnik.


I taką mam też nadzieje:)Bo dla mnie bardzo podobają sie poradniki CD-Projektu,ponieważ "chronią" nas przed Spoilerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:13, qjin23 napisał:

Przecież poradnik i instrukcja to skład każdej premierówki wydanej przez CDP. Kupowaliście
w ogóle jakąkolwiek grę przez nich wydaną?... <_>


To jest gdzieś napisane, że każda premierówka zawiera poradnik? Jakoś dziwnym trafem nigdy do tej pory o tym nie słyszałem. Jeśli masz lepsze informacje - podziel się nim, podaj tylko ich źródło. Poza tym z pewnością NIE do każdej premierowej gry jest dołączany poradnik - wiem z doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 20:32, rafekx 12 napisał:

I taką mam też nadzieje:)Bo dla mnie bardzo podobają sie poradniki CD-Projektu,ponieważ
"chronią" nas przed Spoilerami...


I to nie tylko do RPG dają poradniki, o czym mogliśmy się przekonać w przypadku AitD, ale masz rację ich poradniki są świetne, czasem nie udaje im się nie spoilerować, ale to głównie przez screeny zamieszczone w poradniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:44, Kraju92 napisał:

I to nie tylko do RPG dają poradniki, o czym mogliśmy się przekonać w przypadku AitD,
ale masz rację ich poradniki są świetne, czasem nie udaje im się nie spoilerować, ale
to głównie przez screeny zamieszczone w poradniku.


Owszem, są fajnie i niespoilerowo wykonane, ale czasem i tam zdarzają się błędy - na przykład w poradniku do Broken Sword 4 zamieniono miejscami dwie łamigłówki następujące pod koniec gry. No i tłumaczenie nie było do końca zgodne - palmtop i Stambuł z gry w poradniku zamienia się na PDA i Istambuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:49, Jaro7788 napisał:

Owszem, są fajnie i niespoilerowo wykonane, ale czasem i tam zdarzają się błędy - na
przykład w poradniku do Broken Sword 4 zamieniono miejscami dwie łamigłówki następujące
pod koniec gry. No i tłumaczenie nie było do końca zgodne - palmtop i Stambuł z gry w
poradniku zamienia się na PDA i Istambuł.


Każdemu zdarzają się pomyłki, ale i tak CDP w swoich poradnikach są świetni, są one szczegółowe i bardzo pomocne.

Ja to w końcu będzie u nas w Polsce. Jest to ograniczenie tylko do trzech instalacji gry czy jednak nie? CDP swego czasu chwalił się że nie będzie tego systemu zabezpieczeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 10:54, Kraju92 napisał:

Ja to w końcu będzie u nas w Polsce. Jest to ograniczenie tylko do trzech instalacji
gry czy jednak nie? CDP swego czasu chwalił się że nie będzie tego systemu zabezpieczeń?


Mass Effect w Polsce nie będzie wymagać połączenia z internetem - więc ograniczenia do trzech instalacji też nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:06, Jaro7788 napisał:

Mass Effect w Polsce nie będzie wymagać połączenia z internetem - więc ograniczenia do
trzech instalacji też nie będzie.


To dobrze, ciekawe jak udało im się to zrobić, bo chyba jakąś zgodę ze strony EA musieli mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej mam juz mass-a kupionego od jakiegos czasu .niestety wersja angielska(tata w anglii:P) czy jest jakies spolszczenie w formie patcha do sciągnięcia skads?? najlepiej kinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:25, marcin112 napisał:

ej mam juz mass-a kupionego od jakiegos czasu .niestety wersja angielska(tata w anglii:P)
czy jest jakies spolszczenie w formie patcha do sciągnięcia skads?? najlepiej kinowe.


Wydaje mi się że nie ma i raczej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:06, Jaro7788 napisał:

Mass Effect w Polsce nie będzie wymagać połączenia z internetem - więc ograniczenia do
trzech instalacji też nie będzie.

Dostaniemy specjalne płyty które rozpadają się na atomy po 3cim uruchomieniu :D

@Kraju92

Dnia 09.07.2008 o 11:06, Jaro7788 napisał:

bo chyba jakąś zgodę ze strony EA musieli mieć.

No raczej, jeśli to nie oni zmienili nam exe''ka to CDP musiałby wgrać nam cracka :]

W wersji na PC też będa dostępne te bonusy za achievmenty z x360, np odblokowanie karabinu dla wszystkich postaci itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:27, Kraju92 napisał:

> ej mam juz mass-a kupionego od jakiegos czasu .niestety wersja angielska(tata w
anglii:P)
> czy jest jakies spolszczenie w formie patcha do sciągnięcia skads?? najlepiej kinowe.


Wydaje mi się że nie ma i raczej nie będzie.


Wątpię. Jeżeli już w formie patchu, to tylko kinowe. Za to dubbing może trafić na torrenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby jakiekolwiek spolszeczenie (czy to same napisy, czy dubbing) został w jakikolwiek legalny sposób udostępnione w sieci. CDP nie po to tworzył lokalizację i ze względu na nią opóźniał premierę, żeby teraz ją za darmo rozdawać. Gra ukazuje się w naszym kraju w naszej wersji językowej i kto będzie chciał z takiej skorzystać musi grę kupić... a jeśli się nie rozumie języka cóż - trzeba się było uzbroić w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że będzie zapis w dowolnym momencie. Bo w takim GoW czy AC (które też był konwersjami z konsol na PC) są tylko checkpointy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:57, Ecko09 napisał:

Mam tylko nadzieje, że będzie zapis w dowolnym momencie. Bo w takim GoW czy AC (które
też był konwersjami z konsol na PC) są tylko checkpointy ;/

Zapis jest praktycznie w dowolnym momencie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:52, Rafal G napisał:

jeśli się nie rozumie języka cóż - trzeba się było uzbroić w cierpliwość.


Skończmy wreszcie z tym szablonowym myśleniem - nie każdy, kto cierpliwie czeka na polską wersję, nie zna angielskiego - ja na przykład znam go świetnie, a i tak zamierzam grać z pełnym dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie o to mi chodziło. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Miałem na myśli, że jeśli ktoś nie zna języka, wtedy kupowanie wersji angielskiej mija się z celem i o wiele bardziej opłaca się poczekać i grać w grę w języku, który jest znany... Co do szablonowego myślenia... też znam język bardzo dobrze, a dziwnym trafem czekam na naszą premierę. Sam siebie chyba nie wpisywałbym w szablon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować