Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił ME, to w Media Markt do każdej gry (cena 99zł) dodają Artbook (przynajmniej tak piszą na swojej stronie). Przez nich nie wiem, którą wersję wybrać ;) - w grę wchodzi jeszcze empikowa z koszulką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dodjzie jutro to będzie fajnie, chociaż itak zobaczę przesyłkę dopiero po pracy.Troche gorzej jak będzie w poniedziałek, ale nic straconego bo mam od tego dnia urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zaskakujące, że przy takiej grze nawet przy zalecanej konfiguracji sprzętowej widnieje stary dobry Pentium, a nie jakiś Core 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:38, Lutheim napisał:

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił ME, to w Media Markt do każdej gry (cena 99zł) dodają Artbook
(przynajmniej tak piszą na swojej stronie). Przez nich nie wiem, którą wersję wybrać
;) - w grę wchodzi jeszcze empikowa z koszulką.


Ja bym brał z koszulką :] Lato jest, więc akurat :] I kumplom się pochwalisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:38, Lutheim napisał:

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił ME, to w Media Markt do każdej gry (cena 99zł) dodają Artbook
(przynajmniej tak piszą na swojej stronie). Przez nich nie wiem, którą wersję wybrać
;) - w grę wchodzi jeszcze empikowa z koszulką.


Media Markt faktycznie nie jest dla idiotów... aż dziw bierze człowieka, że takie promocje im się rzeczywiście opłacają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, czyli nie dostaniemy gry przed premiera? Tj przed sobota? Kurde... jesli tak to ostatni raz kupuje gre przez neta, skoro nawet w empiku czy media daja bonusy...

A nie mialo byc tak, ze gre dostaniemy przed premiera? Eeeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:20, Ecko09 napisał:

> > > Muszę stwierdzić że gra robi spore wrażenie.Wygląda świetnie,nie ma kolosalnych

>
> > wymagań
> > > sprzętowych.Przeszedłem kilka pierwszych etapów i jestem zachwycony tą
grą
> .
> >
> > A jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach graficznych grasz?
> Athlon 64 3200+.GeForce 8600 GE , 1,5 GB ram.Rozdzielczość 1280 na1024 ,obraz 4:3
, efekty
> cząst.-wysokie ,szczegóły tekstur -wysokie ,tryb filtrowania -anizotropowe ,dynamiczne

> cienie ,VSync .

Ten procek jest jednordzeniowy, nie? Jakie ma taktowanie? 3,2GHz?

Ma 2010 MHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko odnośnie wersji językowych: czy w oryginalnej (ang.) będzie można włączyć angielskie napisy?
BTW Mi tam nie przeszkadza, że będę mógł zagrać ok. tygodnia później (choć może spowodowane jest to tym, że będę miał gierkę za darmo ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:02, madfrog napisał:

Tak jest dostępna wersja Angielska z angielskimi napisami :]

To dobrze przyda mi się do nauczenia się rozumienia co tam ci amerykanie bełkoczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:18, rafekx 12 napisał:

Sprawdziełm status przesyłki-juz jedzie do Białegostoku:D Czyli jest szansa że juro dojdzie.Oby...


Moja dopiero została wczoraj odebrana przez kuriera... i nic więcej nie wiem! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:37, Jaro7788 napisał:

> Sprawdziełm status przesyłki-juz jedzie do Białegostoku:D Czyli jest szansa że juro
dojdzie.Oby...

Moja dopiero została wczoraj odebrana przez kuriera... i nic więcej nie wiem! :(


Wiesz to naprawde szybko, bo normalnie kurierzy dzisiaj odbierali paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj w empiku, ale jest jeden problem... Zainstalowalem, wszystko ladnie, zaczynam grac i... chce obrocic kamere a to mi zamiast spokojnie obrocic lata jak powalone :/. Probowalem zmiany czestotliwosci w myszce i w samej grze ale nic to nie dalo. Ma ktos jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:57, Skiero napisał:

Kupilem dzisiaj w empiku, ale jest jeden problem... Zainstalowalem, wszystko ladnie,
zaczynam grac i... chce obrocic kamere a to mi zamiast spokojnie obrocic lata jak powalone
:/. Probowalem zmiany czestotliwosci w myszce i w samej grze ale nic to nie dalo. Ma
ktos jakies pomysly?


A masz może pod ręką jakąś inną myszkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:26, Lex napisał:

Numer do kuriera podają Już wiele razy dzwoniłem do mojego oddziału Masterlink po numer
komórki kuriera i zawsze podawali.

to są b. uprzejmi. w dhl, czy ups tego nie uświadczysz.

>Co do doręczania przesyłek w sobotę, ja dziękuję.

Dnia 10.07.2008 o 18:26, Lex napisał:

Już raz gram.pl tak wysłało do mnie grę, przy okazji premiery EK Heroes of Might and
Magic V. Paczkę otrzymałem w poniedziałek, a na paczce zamazano markerem (!) napis
"DORĘCZENIE W SOBOTĘ" (czy coś w tym stylu). :/

czyli cd projekt zapłacił za doręczenie w sobotę, a oni tego nie zrobili.

Dnia 10.07.2008 o 18:26, Lex napisał:

EDIT: Zerknąłem w "Moje zamówienia", przesyłka wysłana, natomiast nie mogę sprawdzić
stanu przesyłki na stronę Masterlinka. Czyżby moja paczka nie została jeszcze wprowadzona
do systemu firmy kurierskiej? :/

pewnie lepiej zadzwonić. czasem nie aktualizują w internecie tego, co dzieje sie z przesyłką. sam tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak: zmieniłem mysz, nic nie dało, ale zauwazylem pewną rzecz. Kiedy biegam( jestem juz na zewnatrz statku, wewnątrz problem nawet podczas biegania był) kamera dziala poprawnie, w trybie celowniczym (czy jak to tam sie zwie) tez jest dobrze. Tylko kiedy stoje bez ruchu i probuje sie rozejrzec kamera skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wynika jasno, że jest to wina gry. Na twoim miejscu przeinstalowałbym grę i podczas instalacji nic przy kompie nie robił. Jeśli to nie pomoże to pozostaje wymiana gry. A może masz możliwość sprawdzenia gry u znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>teoretycznie to on zawsze powinien dzwonić (jeśli podało się numer kontaktowy),
teoretycznie to dopiero kurierzy umawiają się na konkretną godzinę przy drugiej nieudanej próbie doręczenia przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować