Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 11:22, qba767 napisał:

making of

... polskiej wersji, który można było obejrzeć w jednym z newsów? ;p

Właśnie przyjechał kurier... do sąsiada o_o jakby nie mogli mojej paczki też wziąć :/ szczególnie że mają bazę/magazyn/domek/coś_przed_czym_stoją_ich_furgonetki ok 1,5km ode mnie

@Jaro7788 - ale on nie zamiawał gry :P Pojechali dookoła i przywieźli do mnie też <jupi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:31, GrooG napisał:

> making of
... polskiej wersji, który można było obejrzeć w jednym z newsów? ;p

Właśnie przyjechał kurier... do sąsiada o_o jakby nie mogli mojej paczki też wziąć :/
szczególnie że mają bazę/magazyn/domek/coś_przed_czym_stoją_ich_furgonetki ok 1,5km ode
mnie


Mogłeś się z tym sąsiadem złożyć na jedną grę - wyszłoby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem przed chwilą do salonu mpik w poznaniu. mają już grę na sklepie. zaraz po robocie jadę i kupię. nawet nie wiecie jak cieszę sie, że nie zamówiłem kurierem z gram.pl oszczędza mi to niepotrzebnych emocji. niemniej życzę wszystkim, którzy zamówili grę i czekają na kuriera, żeby szybko otrzymali swoje egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rotfl, fajny rachunek w pudelku
1. Mass Effect 94,90zl
2. opakowanie 14,90zl
razem: 109,80 :P

Trochę drogo jak za kawałek kartonu :P

I czemu na nalepce jest: 'Zawiera 3 wersje językowe: pełna polska, angielska z napisami, angielska oryginalna' miały być 4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:47, rafekx 12 napisał:

Doszedł juz do kogoś Mass Effect??

A nie wystarczy spojrzeć parę postów wcześniej? ;) Tak, doszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:40, madfrog napisał:

Pewnie by się nasłuchali troche niemiłych opinii
gdyby tego nie usunęli :P

Dlaczego? Bo tylko polacy narzekają na taki typ zabezpieczeń? Wystarczy, że już BioWare poszło na rękę fanom i zlikwidowało aktywację co 10 dni.
Nie mam jednak nic przeciw brakowi aktywacji, dzięki temu posiadacz gry czuje się jakby mniej skrępowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:56, Zelgadis napisał:

Dlaczego?

Chyba chodziło mu o to, że CDP obiecywał że nie będzie, a tu bach i jest :P

@rafekx 12

Tak, doszło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:58, GrooG napisał:

> Dlaczego?
Chyba chodziło mu o to, że CDP obiecywał że nie będzie, a tu bach i jest :P

@rafekx 12

Tak, doszło :]


Do mnie dojdzie popołudniu....A jak oceniasz tą polską pełną wersje językową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków, przed chwilą kurier dostarczył mi mass effecta, zainstalowałem wersje ang. i cały mój zapał wyparował po naciśnieciu przycisku play i pojawieniu się komunikatu "Program Mass Effect przestał działać.".. i nie jest to błąd opisany na pomocy technicznej - z moim directX wszystko w porządku, więc.. ehh wiedziałem, że to zbyt piękne by było prawdziwe :). Wracam do kombinowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:40, Jaro7788 napisał:

> Fajnie, zupełnie zapomniałem o ME, przez co dopiero wczoraj po południu potwierdziłem

> zamówienie. Mimo to dzisiaj rano dzwoni do mnie kurier i pyta, czy może być koło
trzynastej.
> Miło, że tak szybko idzie :)

Skoro nie wyczekujesz na ME z wywalonym jęzorem, nie godzieneś dostać gry tak szybko!
;)

Buhaha już mam! :D Nie no ME miałem pożyczonego od kumpla na X360, długo nie pograłem (jakieś 2-3 godziny), bo coś mu się zachciało bardzo szybko grać :P Teraz przynajmniej mam swoje i to na PC! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie już jest. Więc tak EK wymiata, po prostu to najlepsza Edycja Kolekcjonerska jaką posiadam. A i sama gra jest cudowna. Później napiszę coś więcej o grze i o EK, czyli takie "Pierwsze Wrażenie". Ogólnie dubbing jest bardzo dobry, tylko głos Sheparda mnie wkurza. Dorociński czyta swoje kwestie bez żadnego uczucia, entuzjazmu, jest sztywny jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:07, Ferilas de Rienne napisał:

Kraków, przed chwilą kurier dostarczył mi mass effecta, zainstalowałem wersje ang. i
cały mój zapał wyparował po naciśnieciu przycisku play i pojawieniu się komunikatu "Program
Mass Effect przestał działać.".. i nie jest to błąd opisany na pomocy technicznej - z
moim directX wszystko w porządku, więc.. ehh wiedziałem, że to zbyt piękne by było prawdziwe
:). Wracam do kombinowania

możesz też zadzwonić do działu pomocy technicznej cd projekt. oni czasem potrafią pomóc na takie nietypowe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie EK Mass Effect jest dość biedna, więc zrezygnowałem. W sumie same niepotrzebne rzeczy zawiera. Podkładkę pod mysz mam plastikową, smyczy nie noszę, pendrivów mam 4, koszulki nie potrzebuję w rozmiarze L, kartonowe pudło wywalę. Jedynie artbook można przejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:24, madfrog napisał:

Qrcze coś dużo problemów z ME... Zaczynam się niepokoić... Jest ktoś, kto nie ma problemów??


A no ja nie mam, a przynajmniej nie mailem przez pierwsze 30 minut grania, ale myślę że wszystko u mnie będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:29, Kraju92 napisał:

> Qrcze coś dużo problemów z ME... Zaczynam się niepokoić... Jest ktoś, kto nie ma
problemów??

A no ja nie mam, a przynajmniej nie mailem przez pierwsze 30 minut grania, ale myślę
że wszystko u mnie będzie ok.


A co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:33, madfrog napisał:

A co się stało??


Jak na razie nic. Po prostu grałem tylko w ME 30 minut i nic jak na razie się nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:34, Kraju92 napisał:

> A co się stało??

Jak na razie nic. Po prostu grałem tylko w ME 30 minut i nic jak na razie się nie zdarzyło.

Nie strasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:38, madfrog napisał:

Nie strasz :P


Nie straszę po prostu źle to zinterpretowałeś. Ale ciekawe dlaczego tyle jest błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować