Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 19:40, Outlander-pro napisał:

Miałem odpowiedzieć na ten post wcześniej ale ... zapomniałem =P


No problem:)

Dnia 18.10.2008 o 19:40, Outlander-pro napisał:

Tadaaam! Alleluja! Nareszcie pojawiło się info o dodatku i patchu! A już myślałem, że
zostało to olane totalnie :) Zatem gdy wyjdzie BDtS zacznę sobię grać kobietą, renegetką,
biotyczką ^^


Na razie to co prawda tylko info ale iskierka nadziei znów rozpaliła się w mym starym sercu:D

Dnia 18.10.2008 o 19:40, Outlander-pro napisał:

Ah, przecież Ty też awansowałeś! Gratulacje,


Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Polacy, a jeszcze konkretniej ci którzy kupili wersję gry wydawaną przez CDP bo są w niej zastosowane inne zabezpieczenia (i właśnie przez to dodatek i patch nie chcą z nią działać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już tylko niecała dwa tygodnie do premiery dodatku, po przewie na Crysis Warhead znów powrócę do mojej ulubionej gry ME i dokończę przechodzić ją szósty raz ( tym razem chcę zdobyć madal z Ashlly i Wreksem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Dopiero niedawno zacząłem przygodę z Mass Effect. Mam problem. W jednym zadaniu dotyczącym przeskanowania opiekunów, jeden z nich stoi obok tej virtualnej informacji Avina czy jakoś tak i nie daje mi przeskanować tego opiekuna :(. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już go przeskanowałeś, w przeciwieństwie do innych na tego możesz klikać wielokrotnie - pierwsze kliknięcie go przeskanuje zaś każde następne będzie wywoływało komentarz VI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 08:46, tlen1235790 napisał:

> Chciałbym kupić MS
> Mam kartę graficzną Sapphire RadeonX1600PRO 512MB
> Według specyfikacji na stronie pomocy gram jest to karta nieobsługiwana, ale po
przesłaniu
> zapytania do działu pomocy otrzymałem odpowiedź że gra powinna się uruchomić, ale
może
> wolno działać lub mogą być problemy z wyświetlaniem grafiki.
> Czy ktoś ma może jakieś doświadczenia z tą kartą, czy u kogoś z taką kartą ta gra
działa?
> Z góry dzięki za pomoc lub wskazówki.

Wyadaje mi sie że powinno ci normalnie chodzić na high detalach mój kolega też ma taką
kartę i mu chodzi.



Dzięki za poradę, może jeszcze ktoś coś podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 22:27, Jabłoński napisał:

Witam ! Dopiero niedawno zacząłem przygodę z Mass Effect. Mam problem. W jednym zadaniu
dotyczącym przeskanowania opiekunów, jeden z nich stoi obok tej virtualnej informacji
Avina czy jakoś tak i nie daje mi przeskanować tego opiekuna :(. Co zrobić?



Zgadzam sie całkowicie z Karharotem a jeżeli chodzi o resztę opiekunów to jeżeli kupiłeś polska wersje wydaną przez CDP to powinieneś w poradniku znaleść wszystkie miejsca pobytu opiekunów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 22:44, Karharot napisał:

Już go przeskanowałeś, w przeciwieństwie do innych na tego możesz klikać wielokrotnie
- pierwsze kliknięcie go przeskanuje zaś każde następne będzie wywoływało komentarz VI.


Faktycznie! Dzięki za poradę i przepraszam za kłopot. Ostatnim do przeskanowania był opiekun w dokach niedaleko Normandii.

Co do komentarza tlena1235790 - zapewniam Cię, że kupiłem oryginalną grę wraz z poradnikiem (nigdy nie okradłbym genialnych ludzi z BIOWARE :), ale staram się zawsze sięgac po niego w ostateczności. Jak nie wierzysz, to na stronie 102 poradnika pierwszym słowem jest UWAGA !.. sprawdź sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:35, Jabłoński napisał:

Jak nie wierzysz, to na stronie 102 poradnika pierwszym słowem jest
UWAGA !.. sprawdź sobie ;)


LoL, przypomniały mi się te zabezpieczenia antypirackie z czasów dyskietek: "Wpisz 3 słowo z 14. strony instrukcji:"
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo pokazywał Ci się na ekranie abstrakcyjny obrazek i musiałeś znaleźć identyczny w instrukcji po czym przepisać trzeci przyporządkowany do niego kod. To były czasy...:)
Ale dzisiaj to by już nie przeszło bo wiele gier ma dołączone instrukcje w pdf na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 22:58, Karharot napisał:

Albo pokazywał Ci się na ekranie abstrakcyjny obrazek i musiałeś znaleźć identyczny w
instrukcji po czym przepisać trzeci przyporządkowany do niego kod. To były czasy...:)
Ale dzisiaj to by już nie przeszło bo wiele gier ma dołączone instrukcje w pdf na płycie.


A kiedyś ksero szło w ruch. :) A i dziś i wtedy do niczego innego instrukcje są niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie takie zabezpieczenie widziałem w .... MGS na PSX. Oczywiście ileś tam czasu po premierze każdy wiedział co należy wpisać. Teraz... za łatwo to wszystko skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Dzisiaj instrukcji praktycznie nie dotykam ale kiedyś czytałem je od deski do deski, po pierwsze dlatego że były tam ciekawe rzeczy (opowiadania i opisy które miały rozbudować i uatrakcyjnić świat gry, dzisiejsze tytuły już tego nie potrzebują bo sama gra powinna dbać o te elementy ale kiedyś silniki gier nie pozwalały na tyle co dzisiaj) a po drugie jak np. po starcie z planety w takim Privateerze musiałem czekać 30-40 sekund na załadowanie się gry to musiałem coś w tym czasie robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:27, Karharot napisał:

Tylko Polacy, a jeszcze konkretniej ci którzy kupili wersję gry wydawaną przez CDP bo
są w niej zastosowane inne zabezpieczenia (i właśnie przez to dodatek i patch nie chcą
z nią działać).


A nie prawda, bo właśnie że inni też mają ten sam problem. Calutka Wschodnia Europa z tego co wiem załatwiła sobie ME z normalnymi zabezpieczeniami i się teraz bujają... Jak ktos nie wierzy, sugeruję wejść na oficjalne fora i popatrzeć ile razy juz Rosjanie złorzeczyli na BioWare i swojego dystrybutora ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie wszystko co wiemy to że jeśli pójdzie dobrze to dodatek i patch zostaną wypuszczone pod koniec października. Osobiście liczę na to że nawet jeśli będą poślizgi to sprowadzą się one do jednego czy dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:56, jaceloth napisał:

komuś jeszcze chce grac się w tą grę? przyznam - szczerze podziwiam...


Wybacz, że nękam odpowiedzą po dwóch dniach ale ogólnie rzecz biorąc dla mnie Mass Effect jest jedyną grą, która fabularnie miała by szansę konkurować z Gwiezdnymi Wojnami. Gra urzeka zarówno klimatem jak i grywalnością, trochę się zestarzałem i tytuł musi być naprawdę wybitny abym do niego siadł, a co ważniejsze żebym go przeszedł. Mass Effectowi się to udało, jak na razie przeszedłem go dwa razy i na tym na pewno się nie skończy, gra jest genialna i to bez wątpienia. Wszystkim polecam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 16:52, oOreVenOo napisał:

Wybacz, że nękam odpowiedzą po dwóch dniach ale ogólnie rzecz biorąc dla mnie Mass Effect
jest jedyną grą, która fabularnie miała by szansę konkurować z Gwiezdnymi Wojnami.

ewentualnie z nowszymi częściami, a tak naprawdę to może ewentualnie konkurować ze star trekiem. jest niestety zbiorem kalek i schematów z dorobku s-f.

Dnia 26.10.2008 o 16:52, oOreVenOo napisał:

Gra urzeka zarówno klimatem jak i grywalnością, trochę się zestarzałem i tytuł musi być naprawdę
wybitny abym do niego siadł, a co ważniejsze żebym go przeszedł. Mass Effectowi się to
udało, jak na razie przeszedłem go dwa razy i na tym na pewno się nie skończy, gra jest
genialna i to bez wątpienia. Wszystkim polecam. ;-)

grze jest daleko do genialności, zwłaszcza jako przyjmując, że to miał być rpg. nie chce mi się powtarzać, jak interesuje cie uzasadnienie, to przejrzyj watek i poznaj wypowiedzi moje i innych równie rozczarowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować