Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

nie grałem w mass effect od końca września fajnie byłoby gdybym wrócił do niego pod koniec listopada . podobnie jak Karharot chiałbym aby pracownicy Bioware i CDP znowu nie przełożyli premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 10:05, Michaelius napisał:

> Najnowsze (i nieco pełniejsze) info o patchu i BDtS:
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41817&pid=73


Hehehe kolejny fail do wykorzystania dla przeciwnikow polonizacji w grach.

Ja bym powiedział, że raczej dla tych którym DRM wisi i się cieszą, że kolejne gry Bioware wyda EA: po polsku w terminie i bez problemów z patchami.

Złośliwie napiszę, że nie dziwię się problemom z wersją pl skoro zamiast dubbingu robią dabing.
polecam: http://swo.pwn.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, ja na swoim (angielskim) ME mogę instalować patch ale grałam bez niego i żyję... A niektórzy się zachowują, jakby co najmniej gry nie mogli skończyć przez brak małej łatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skonczylem gre ze trzy razy wiec patch też mi nie jest do szczęscia potrzebny, ale w ten dodatek to bym sobie zagrał z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Meketh patchem nie jestem zainteresowany w ogóle (jak wyszedł to sprawdziłem co poprawia i stwierdziłem że nie jest mi do niczego potrzebny) ale w BdTS to bym sobie jednak pograł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 15:53, Fumiko napisał:

Meh, ja na swoim (angielskim) ME mogę instalować patch ale grałam bez niego i żyję...
A niektórzy się zachowują, jakby co najmniej gry nie mogli skończyć przez brak małej
łatki...



Fumi, problem jest w tym że patch poprawia błąd, przez który 3/4 moim znajomym gra wywala po wstawce początkowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 17:37, Ufo2 napisał:

Fumi, problem jest w tym że patch poprawia błąd, przez który 3/4 moim znajomym gra wywala
po wstawce początkowej...


Na wersji angielskiej tego nie zaobserwowałam... muszę gdzieś polską pożyczyć i zobaczyć...

Edit: paradoksalnie po zainstalowaniu patcha u mnie się potrafiły zrobić problemy z teksturami (usunięcie patcha je naprawiło) tak więc cóż, żebyście się nie przeliczyli z czekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

emocje takie, jakby ten patch coś zmieniał w istocie tej gry...niestety za wiele nie da się zmienić i nudnawy mass effect, pozostanie dalej nudnawym mass effectem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam dodatek to jest jedna asteroida wiec ja bym bardziej czekal jednak na waszym miejscu na patch . Wyglada ciekawiej co prawda niz reszta planet dzieki wielkim silnikom ale caly ten "quest" polega praktycznie na strzelaniu nie mowiac juz o tym ze jak zwykle nic z niego nie wynika .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować