Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 15:57, Sipso2008 napisał:

Witam

Kiedy wyjdzie patch z dodatkiem? Czekam i czekam a w "tresciach do pobrania" nic nie
ma...


Nikt nie wie kiedy wyjdzie, ale raczej nie prędko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:41, Karharot napisał:

No nareszcie:)
Pełna nazwa to "mass_effect_bdts_pl_ patch_100_101a.zip" więc niemal na pewno
jest to to na co czekamy od tak dawna:)


Ale tak bez zapowiedzi czy newsa? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 1.01


Mass Effect
===========

1. dodano wsparcie dla rozszerzeń do gry
2. zaktualizowano ilustrację przedstawiającą rasę Batarian w leksykonie
3. naprawiono błąd, który powodował okazjonalne zanikanie głosu z centralnego głośnika
4. naprawiono błąd powodujący zanikanie kursora myszy po zmianie ustawienia na kursor sprzętowy
5. naprawiono błąd powodujący brak automatycznej zmiany postawy Sheparda po przejściu do trybu ukrycia
6. poprawiono komunikat informujący o potrzebie ponownego uruchomienia gry po zmianie ustawień dźwięku dotyczących przyspieszenia programowego i sprzętowego
7. naprawiono błąd, który powodował zanik pogłosu rozmów postaci w tylnych głośnikach
8. sprecyzowano tekst wyjaśniający jak opuścić pojazd

Narzędzie konfiguracji gry Mass Effect
---------------------------------

1. naprawiono błąd powodujący zawieszanie się programu na komputerach wyposażonych w wielordzeniowe procesory AMD
2. naprawiono błąd powodujący nieprawidłowe wykrywanie pamięci RAM niektórych kart graficznych


:D

tylko prędkość transferu jest przerażająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:52, lachu1 napisał:

tylko prędkość transferu jest przerażająca...


W porywach dochodząca do 7KB/s, jak wszystko dobrze pójdzie to pliczek zassie się za ok 13h...
No ale przynajmniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:59, Karharot napisał:

> tylko prędkość transferu jest przerażająca...

W porywach dochodząca do 7KB/s, jak wszystko dobrze pójdzie to pliczek zassie się za
ok 13h...
No ale przynajmniej jest.


Piratom się pewnie krócej ściągało całe ME :D
Ja na razie patcha nie ściągam bo :
a) chwilowo nie mam do czego (thx Fumiko :P)
b) gra chodziła mi w porządku i bez niego
c) z serwerów gram.pl ściąganie czegokolwiek co ma więcej niż 500kb to masochizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś da mi do zasięgu ręki debila który wrzucił ten plik na serwer gram.pl który ma problemy z obsługą stron internetowych, a co dopiero mówić o uploadowaniu plików... Wiem - degradacja się należy, ale również strzał w kolano dla kogoś kto go wrzucił go na serwer gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 15:52, lachu1 napisał:

Mass Effect 1.01


Mass Effect
===========

1. dodano wsparcie dla rozszerzeń do gry
2. zaktualizowano ilustrację przedstawiającą rasę Batarian w leksykonie
3. naprawiono błąd, który powodował okazjonalne zanikanie głosu z centralnego głośnika
4. naprawiono błąd powodujący zanikanie kursora myszy po zmianie ustawienia na kursor
sprzętowy
5. naprawiono błąd powodujący brak automatycznej zmiany postawy Sheparda po przejściu
do trybu ukrycia
6. poprawiono komunikat informujący o potrzebie ponownego uruchomienia gry po zmianie
ustawień dźwięku dotyczących przyspieszenia programowego i sprzętowego
7. naprawiono błąd, który powodował zanik pogłosu rozmów postaci w tylnych głośnikach
8. sprecyzowano tekst wyjaśniający jak opuścić pojazd

Narzędzie konfiguracji gry Mass Effect
---------------------------------

1. naprawiono błąd powodujący zawieszanie się programu na komputerach wyposażonych
w wielordzeniowe procesory AMD
2. naprawiono błąd powodujący nieprawidłowe wykrywanie pamięci RAM niektórych kart
graficznych


:D

tylko prędkość transferu jest przerażająca...


NO NAREŚCIE !!!!! DZiś jak tylko ściagne to zagram sobie szkoda tylko że transfer jest b.mały u mni9e tylko 10kB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaniemówiłem... Po tylu miesiącach czekania przestałem wierzyć, że ten patch kiedykolwiek wyjdzie. Nie wierzę własnemu monitorowi!!! Niech mnie ktoś uszczypnie! Widzę, że z moimi 60KB/s to wymiatam :D Najbardziej mnie cieszy "naprawiono błąd powodujący zawieszanie się programu na komputerach wyposażonych w wielordzeniowe procesory AMD " bo z tym mialem duzo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalecam użycie FlashGeta. :) U mnie z tym programem w trochę ponad godzinę ściągnęło się prawie 100 MB, także pobranie całego patcha nie będzie aż tak długo trwało. :)
Ja aktualnie jestem w trakcie męczenia Supreme Commandera, ale myślę, że skuszę się na ponownie przejście ME razem z patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer jest strasznie powolny! Pobieram od godziny 15 55 i pobrałem dopiero 13,5%!:(
Jak zagracie to powiedzcie o wrażeniach i czy wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, patch pobrany. Zajęło to jakieś 2 minuty. Sprawdzał już ktoś, czy działa też na wersji ENG-ENG?

Plik w środku nazywa się: mass_effect_bts_eng_patch_100_101a.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem już edytować posta. Zainstalowałem na wersję ENG-ENG. Save z końcówki gry działa. Wydaje się, że wszystko jest w porządku. Tylko wszystkie ustawienia w opcjach się zresetowały. Przy instalacji na początku wybieramy język: english albo polski, także to chyba jest patch uniwersalny.

Jakbym miał gdzieś konto na serwerze ftp, to bym wrzucił, to jest zbyt duży plik, by się w to bawić na wersjach free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do ciebie. Czy ten patch zawiera również ta dodatkowa misje? Jeżeli tak, to czy jest dostępna z menu głównego, czy uruchamia się zaraz po zakończeniu wątku głównego? Nie mam save''a z końca gry. Tzn miałem, ale zacząłem grać tą postacią od nowa i martwie się, że będę musiał wszystko od nowa przechodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu głównym nic nie doszło. A z tego co sam słyszałem, to ta misja jest dostępna po prostu w trakcie gry jako kolejne zadanie dodatkowe. Tylko nie wiem, co trzeba zrobić, by je odkryć. Niestety teraz nie mam czasu by to dokładniej sprawdzić. Jednak dzisiaj w nocy zacznę przechodzić grę na Insanity, żeby wreszcie zdobyć 60lv, ale do tej pory to już pewnie sam ściągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 18:59, GanD napisał:

W menu głównym nic nie doszło. A z tego co sam słyszałem, to ta misja jest dostępna po
prostu w trakcie gry jako kolejne zadanie dodatkowe. Tylko nie wiem, co trzeba zrobić,
by je odkryć.



Z tego co ja słyszalem to dodatek jest dostepny

Spoiler

po tym jak dostajesz normandie na własnośc . A misja polega na tym że na mapie galaktyki zauważysz nowy system a w nim kometę lecacą na planetę Tera Nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować