Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2008 o 17:33, matiz123 napisał:

Zalecam użycie FlashGeta. :)


Niestety nic to nie daje. Transfer wciąż waha się pomiędzy 0,5 a 8 KB/s:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obawiałem się czy ściąganie nie będzie zbyt długo trwało jak piszą ci co zaczeli ściągać i czy nie zostawić za kilka dni .... ale zacząłem i ... ściągneło się w 2 godz 20 min :)
Jeszcze jedno : dobrze rozumię ,bo w opisie tego nie było - to jest sam patch czy zawiera także w sobie tą dodatkową misję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 19:36, Chris119 napisał:

Jeszcze jedno : dobrze rozumię ,bo w opisie tego nie było - to jest sam patch czy zawiera
także w sobie tą dodatkową misję ?


Sam patch ważył coś z 30 MB zaś BDtS ok 300, oceniając po samych rozmiarach to jest zarówno patch jak i dodatek, nazwa mass_effect_bdts_pl_ patch_100_101a wydaje się to potwierdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całe szczęcie transfer mi troche przyśpieszył do 17KB/s przez co mam juz prawie 65 % Mam nadzieę że jeszcze dziś będę mógł go zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadeszla wipokomna chwila..... :-) Wreszcie. Na peno ejszcze wroce do tej gry nie raz i nie dwa. Jestem w trakcie przehcodzenia dopiero po raz drugi, ale na razie mecze nowe GTA IV :-) Poza tym jest jeszcze Wiedzim oraz COD WAW.

Mam nadzieje, ze wszystko ladnie bedzie dzialac i nie bedzie zadnych problemow po zianstalowaniu tego patcha. Mi sciaga teraz z predkoscia 200kb/s, ale pewnie w dobrej porze zaczalem zasysac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko, nareszcie! :O Mi ściąga się z maksymalnym transferem, więc jestem zadowolony. Teraz trzeba tylko odkurzyć Mass Effecta i jazda na Batarian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ściagnęł sie dzisiaj o pierwszej w nocy od razu zainstalowałem i .... okazało się że jest jakiś błąd , więc postanowiłem jeszcze raz wypakowac i zainstalować. Próbuje i tym razem inny błąd mi wyskoczył, i tak pare razy próbowałem aż w końcu mi się udało. Odpaliłem grę wczytałem i... dzwięki sie całkowicie poknociły słychać było olbrzymi szum spowodawany odgłosami ludzi i maszynami , a jakiekolwiek zmiany w obcjach nie przynosiły skótków. W końcu postanowiłem pójść spać . Rano zainstalowałem jeszcze raz dodatek na szczęście tym razem odgłosy były juz normalne . Dodatek jest bardzo krótki , mimo iż próbowałem grac jak najwolniej to i tak przejście gry zajęło mi zaledwie ok 110 min. Wliczając w to parę wczytań po nieudanych próbach przejścia przez pole z materiałami wybuchowymi. Błędem natomiast jest brak głosu u batarian podczas rozmów, wyświetlają się jedynie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tlen1235790
Nic straconego, za pół roku pewnie wyjdzie patch poprawiający błąd patcha.

Heh, a mi się ściągnąć nie może. Serwer po kilku minutach przerywa połączenie :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was miał taki problem że: grałem sobie w ME jakiś czas. Niedawno miałem zmianę sprzętu i kiedy chce uruchomić grę to ektan się robi czarny i nie mogę już grać bo gra nie włącza się. O co chodzi?? Miał ktoś z was taki przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też były pewne anomalie dźwiękowe. Tyle że nie wystąpiły od razu, ale jak zacząłem zmieniać opcje... graficzne. Po kilku restartach gry i wyłączeniu V-sync wszystko wróciło do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:04, Thalanthas napisał:

Czy ktoś z was miał taki problem że: grałem sobie w ME jakiś czas. Niedawno miałem zmianę
sprzętu i kiedy chce uruchomić grę to ektan się robi czarny i nie mogę już grać bo gra
nie włącza się. O co chodzi?? Miał ktoś z was taki przypadek??


Być może gra nie wykrywa Twojego nowego sprzętu. W takich sytuacjach najlepiej jest przeinstalować wszystkie gry, które zaczęły sprawiać problemy, na ogół to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:09, GanD napisał:

Być może gra nie wykrywa Twojego nowego sprzętu. W takich sytuacjach najlepiej jest przeinstalować
wszystkie gry, które zaczęły sprawiać problemy, na ogół to pomaga.



Ale ME to jedyna gra która nie chce działać a przeinstalowałem ją kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 12:10, Thalanthas napisał:

Ale ME to jedyna gra która nie chce działać a przeinstalowałem ją kilka razy.


No dobrze. Zapewne wymieniałeś kartą graficzną? Masz najnowsze sterowniki do niej, czy te z płyty dołączonej? Spróbuj najnowszych albo ostatnich, na których gra działała. Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy. Napisz też do pomocy technicznej CDP i spytaj na forum technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla wszystkich osób które po zainstalowaniu patcha napotkały na problem z dźwiękiem który objawia się niezwykle głośnymi odgłosami tła wychodzącymi na pierwszy plan i zagłuszającymi wszystko inne (występuje to w sytuacji gdy ma się integrę Realtek):

Najpierw w konfiguracji ME (lub w opcjach gry) w zakładce audio należy przełączyć opcję na "Software".
Potem trzeba otworzyć plik BIOEngine.ini znajdujący się w katalogu "Moje dokumenty\BioWare\Mass Effect\Config" (warto najpierw wykonać kopię zapasową) i pod linią
[ALAudio.ALAudioDevice]
znaleźć linię
MaxChannels=
i zmienić ją na:
MaxChannels=64
następnie należy znaleźć linię:
TotalAvailableChannels=
i zmienić ją na:
TotalAvailableChannels=62
Na koniec trzeba zapisać zmiany.

U mnie rozwiązało to problem natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda, że nie wziąłem Mass Effect ze sobą na studia. Cóż, mini dodatek będzie musiał chyba poczekać do nowego roku, ale i tak z przyjemnością go sprawdzę :-)

@Karharot, dzięki za info odnośnie kart dźwiękowych Realteka. Twój opis w razie co na pewno się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy problem. Przed patchem nigdy nic takiego się nie zdarzyło. Dotarłem na Therum (zaraz po wyrwaniu się z Cytadeli) i na planecie występują anomalie graficzne - czarne obszary tła, tak jak na screenie. We wcześniejszych lokacjach nic takiego się nie zdarzyło jak do tej pory. Ktoś ma podobnie?

20081206144219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam prośby, by ktoś się ulitował i wrzucił patch na normalny serwer. Ósma próba ściągnięcia kończy się errorem po 5 minutach. Lizanie przez szybę- patch jest, a jakby go nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować