Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2008 o 15:12, Jave napisał:

Ja ponawiam prośby, by ktoś się ulitował i wrzucił patch na normalny serwer. Ósma próba
ściągnięcia kończy się errorem po 5 minutach. Lizanie przez szybę- patch jest, a jakby
go nie było.


Poszukaj na google.pl strony gdzie mógłby być patch, może coś odnajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:05, Fumiko napisał:

No dokładnie, mówiłam że patch może powodować takie efekty. Miałam to samo na edycji
angielskiej po wgraniu patcha...


Cudownie, a nie znasz jakiegoś sposobu na wgranie tylko BDtS bez patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 15:57, GanD napisał:

Cudownie, a nie znasz jakiegoś sposobu na wgranie tylko BDtS bez patcha?


Niestety. Przykro mi niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które już przeszły dodatek.

Spoiler

Jak nazywał się omni kluczktóry dostaliście od mężczyzny który dał wam do wyboru nagrody po wykonaniu misji na komecie? Czy bardziej obłaca się wziąść omni klucz czy może ciężki pancerz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 5 sekundach ściągania patcha z gram.pl transfer siada i mogę tylko zacząć od nowa. Ale nie mówcie, że plik jest za duży na upload - właśnie dla sprawdzenia spakowałem mój katalog ze screenami 7-zipem i z 330 MB zrobiło się 120 na domyślnym stopniu kompresji. Darmowe hostingi przyjmują zdaje się do 150-200 MB, więc mam nadzieję, że znajdzie się ktoś życzliwy i ze ściągniętym patchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie to rozwiązanie w ogóle nie pomogło - próbowałem 3 razy. Także zagryzłem zęby, przymknąłem oczy i przejechałem przez obszar lawy mniej więcej z pamięci. Dalej już było w porządku. Mam nadzieję, że to jedynie miejsce w grze, gdzie występuje ta anomalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak głoszą plotki w drugiej części 3000 NPC będzie w stanie nawiązać z nami rozmowę. czyżby rozgrywka polegała na uciekaniu przed NPCami, którzy koniecznie chcą nam opowiedzieć swoją osobistą historię? może być nawet fascynujące. shepard a la "ścigany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 11:51, jaceloth napisał:

jak głoszą plotki w drugiej części 3000 NPC będzie w stanie nawiązać z nami rozmowę.
czyżby rozgrywka polegała na uciekaniu przed NPCami, którzy koniecznie chcą nam opowiedzieć
swoją osobistą historię? może być nawet fascynujące. shepard a la "ścigany".


Będą nas ścigać fanki/fani przez całą grę i walka nie będzie polegać na ataku 1000 suwerenów tylko na ucieczce przed rozszalałym tłumem fanów. To będzie hit na miarę światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja głosiły plotki, ME miał być diablo rozbudowaną, świetną RPG z elementami akcji. Dostaliśmy całkiem niezłą, ale niestety tylko niezłą, grę akcji z elementami rozwoju bohatera. Ja tam nie wierzę w ani jedno słowo panów marketingowców. Poza tym- wyobrażacie sobie, ile musiałaby ważyć gra, w której 3000 NPC mówi? Co, dodają dysk twardy do pudełka? O koszcie nagrania tego wszystkiego nie wspominając. No, ale skoro w ME Główny Zły mógł mieć ten sam głos, co k. Anderson, to mnie już nic nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 12:13, Jave napisał:

Ja głosiły plotki, ME miał być diablo rozbudowaną, świetną RPG z elementami akcji. Dostaliśmy
całkiem niezłą, ale niestety tylko niezłą, grę akcji z elementami rozwoju bohatera. Ja
tam nie wierzę w ani jedno słowo panów marketingowców. Poza tym- wyobrażacie sobie, ile
musiałaby ważyć gra, w której 3000 NPC mówi? Co, dodają dysk twardy do pudełka? O koszcie
nagrania tego wszystkiego nie wspominając. No, ale skoro w ME Główny Zły mógł mieć ten
sam głos, co k. Anderson, to mnie już nic nie zdziwi.

z tymi głosami, to na pewno jest jakaś tajemnica, która wyjaśni się w ósmej części gry. w tym jest właśnie cała głębia fabuły mass effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucic ten patch z dodatkiem na rapidshare lub megaupload, bo z serwera gram.pl to nieda się tego w miarę szybko ściągnać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować