Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2010 o 16:25, Ecko09 napisał:

Tak, możesz grać z angielskimi głosami i polskimi napisami.


Dzięki za szybką odpowiedź, pierwszy raz grałem z dubbingiem i nie chciało mi się już zmieniać języku, ale teraz że chcę sobie "dopalić" postać przed grą w ME2 zagram z oryginalnymi głosami które są o wiele lepsze;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam zamiar kupić ME na allegro. Ale zazwyczaj jest sprzedawana wersja premierowa. Czy dodatek bring down the sky można za darmo pobrać tak żeby utworzyć edycję rozszerzoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 11:01, John_McClane napisał:

Mam pytanie. Mam zamiar kupić ME na allegro. Ale zazwyczaj jest sprzedawana wersja premierowa.
Czy dodatek bring down the sky można za darmo pobrać tak żeby utworzyć edycję rozszerzoną?

Tak, bez najmniejszych problemów :) Do tego premierówka wygląda o wiele ładniej, więc nie zastanawiaj się dłużej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Zamierzał kupić pierwszego Mass Effecta na PC i mam mały dylemat. Instalować grę z polskim dubbingiem, czy z napisami? Jak to wygląda w oczach gracza, który przechodził grę na obie możliwości? Która lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska jest bardziej wulgarna (nie przebierają tam w słownictwie) do tego angielska ma IMO lepszą obsadę. Osobiście polecam wersję angielską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 17:58, Karharot napisał:

Polska jest bardziej wulgarna (nie przebierają tam w słownictwie) do tego angielska ma
IMO lepszą obsadę. Osobiście polecam wersję angielską.


Pewnie tak i zrobię, bo oglądając dialogi na YT z Sheparda zrobiono takiego prostaczka, który rzuca ku*wami, gdzie tylko może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał podobny problem i z niego wyszedł.
Gdy gram w Mass Effect dłużej niż godzinę (chociaż to wychodzi losowo) wyskakują mi ogromne kolorowe piksele. I nie denerwowałbym się gdyby po chwili znikały, bo tak się nie dzieje. Uniemożliwiają mi dalszą grę i jej zapis. Gra działa po ponownym uruchomieniu ale ja chcę by działała zawsze bo spełniam wszystkie wymagania.
To pierwszy problem. Drugi to taki, że po instalacji DLC Bring Down The Sky (czy jakoś tak) i właczeniu gry nie ma muzyki, słychać tylko głośne buczenie (tak jakby mako jeździł mi p pokoju). Co z tym zrobić?
Grę mam oryginalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy w ME jest możliwość dodania postaci więcej niż jednego dodatkowego talentu? Chodzi dokładnie o rozwój szturmowca - skończyłem grę żołnierzem, odblokowałem talent karabinów szturmowych, ale widziałaby mi się jeszcze Osobliwość dla mojej postaci. Nie wiem w sumie, czy po skorzystaniu z niej 75 razy jako adept (jak pokazują Osiągnięcia) będę mógł przypisać tę umiejętność innym postaciom, czy tylko się wzmocnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2010 o 18:07, karolekx23x napisał:

kup razem z dodatkiem wiem ze na allegro można znaleźć


Drożej zazwyczaj jest. Już kupiłem zwykłą za 36zł.

Gra mi jeszcze nie przyszła ale będę mieć wersje premierową. Możecie podać mi linki do patchy i w jakiej kolejności je instalować. Zależy mi na patchu dodającego BDtS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam lamerskie pytanie: ile sond średnio należy wysyłać na skan?
czy ma znaczenie pole w jakie wysyłamy sondę, czy jest tylko generowane losowo (tzn. jak mamy coś znaleźć to i tak znajdziemy)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 23:24, slot500 napisał:

witam, mam lamerskie pytanie: ile sond średnio należy wysyłać na skan?
czy ma znaczenie pole w jakie wysyłamy sondę, czy jest tylko generowane losowo (tzn.
jak mamy coś znaleźć to i tak znajdziemy)

pzdr


Sorki moja pomyłka, pytanie przenoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 09:26, John_McClane napisał:

Czy na wersję premierową mam instalować patche w takiej kolejności?

1) http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1941
2) http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=2096

Plus ewentualnie to? http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=2134


Najpierw instalujesz 1.01a z BDtS.

Jeśli chcesz grać w Pinnacle Station to ściągasz Pinnacle Fix plus patch 1.02 i samo DLC Pinnacle.
Ładujesz je razem do katalogu z grą.
Wtedy uruchamiasz Pinnacle Fix i DLC plus patch 1.02 zainstalują Ci się same.

Jeśli nie chcesz grać w Pinnacle to po 1.01a instaluj 1.02 i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie dotyczące osiągnięć.

Aktualnie tworzę sobie save''y, że móc zagrać na swoich w ME2. Prawie przeszedłem grę(byłem po Vimirze) kiedy stwierdziłem, że parę rzeczy mi nie pasuje(np. nie z tą osobą się wywiązał romans, z którą chciałem), więc rozpocząłem od początku. Za pierwszym razem zrobiłem wszystkie osiągnięcia broni(zabij 150 wrogów) i teraz chciałem się spytać jak działają te nagrody. Tam mam napisane, że w każdej następnej postaci będę miał odblokowane drzewko rozwoju broni, ale nie mam. Dokładniej gram teraz biotykiem(szturmowiec), wcześniej grałem żołnierzem. Wg tej nagrody powinienem mieć teraz wszystkie gronie odblokowane, ale nie mam assaulta. Czyto jakiś błąd, czy może źle rozumiem opis?

I jeszcze jedno pytanko.
Od czego zależy z kom romansujemy? Pamiętam, że jak grałem pierwszy raz to chyba po Noverii(zawsze przechodzę ją jako trzecią) wywiązała się kłótnia między dziewczynami i miałem wybór, teraz to wychodzi jakoś tak samo...
Oczywiście gram facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Źle zrozumiałeś, odblokowanie jakiejś umiejętności (czy to broni czy mocy biotycznej lub technologicznej) pozwala Ci na dobranie jej przy tworzeniu nowej postaci (musiałeś to wykorzystać). Od tego momentu Twoja postać może się posługiwać JEDNĄ WYBRANĄ umiejętnością która normalnie byłaby niedostępna dla jej klasy.
2. Najwidoczniej nie rozmawiałeś wystarczająco często z Ash lub Liarą lub też w czasie którejś z rozmów dałeś jednej z nich do zrozumienia że jesteś zainteresowany drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 12:21, Karharot napisał:

1. Źle zrozumiałeś, odblokowanie jakiejś umiejętności (czy to broni czy mocy biotycznej
lub technologicznej) pozwala Ci na dobranie jej przy tworzeniu nowej postaci (musiałeś
to wykorzystać). Od tego momentu Twoja postać może się posługiwać JEDNĄ WYBRANĄ umiejętnością
która normalnie byłaby niedostępna dla jej klasy.


To się zgadza, miałem do wyboru snajpy i assualty... powinni jakoś uściślić ten opis.

Dnia 11.02.2010 o 12:21, Karharot napisał:

2. Najwidoczniej nie rozmawiałeś wystarczająco często z Ash lub Liarą lub też w czasie
którejś z rozmów dałeś jednej z nich do zrozumienia że jesteś zainteresowany drugą.


Właśnie nie, rozmawiałem z obydwiema do oporu, teraz rozmawiam na wszelki wypadek z tą, z którą chcę romansować zawsze najpierw, a tą druga zniechęcić. Może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na planecie Nonuel układu Plutos w systemie Hades Gamma znajduje się posterunek hetmana, do którego jednak nie mogę wejść. Z jakim questem jest on związany i gdzie go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować