Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2010 o 21:28, Dodus14 napisał:

A kiedy mam je zagadać?

Spoiler

Z Liarą jak już ją uratujesz, z Ashley już od początku gry można zacząć ''rozmowę'' :)
(jeśli wykonasz misje Liary jako ostatnią to nie będzie Tobą zainteresowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:30, Exelius napisał:

Spoiler

Z Liarą jak już ją uratujesz, z Ashley już od początku gry można zacząć ''rozmowę''


Wróciłem się po Kaidana ^^

Dnia 13.04.2010 o 21:30, Exelius napisał:

(jeśli wykonasz misje Liary jako ostatnią to nie będzie Tobą zainteresowana)



No i właśnie to zrobiłem :/
Ehh będe musiał przejść grę drugi raz

Dzięki za pomoc ^^

EDIT: Chociaż wątpie, żeby przechodzenie ME drugi raz było męczarnią. Wiesz jaka jest ta gra i się raczej ze mną zgodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynke przeszedłem sześć razy , i moge powiedzieć że wtedy było to najlepsza gra w jaką grałem.
Co do Liary to radziłbym polecieć po nią odrazy gdy tylko dostaniesz normandię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką w ME, otóż obszar który jest troche dalej ode mnie jest rozpixelowany (W sensie, że gdy dla przykładu mamy strumień światła widziany z daleka to mam pixele, zamiast normalnej poświaty)

Poradzicie? Gram na najwyższych detalach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2010 o 19:07, Dartitwo napisał:

Poradzicie? Gram na najwyższych detalach :o

Szwagier miał podobny problem, mamy generalnie takie same komputery różnią się tylko kartą graficzną ja mam hd4850, a on odpowiednik GeForce''a jakiś.
Właśnie ja żadnych problemów z pixelozą nie miałem, a on miał, z tego co dobrze pamiętam, to zaktualizował sterowniki do karty graficznej.
Spróbuj tez wymusić w control panelu do karty graficznej AA.

Znalazłem jeszcze takie rozwiązanie
wchodzisz do pliku BioEngine.ini i wyłączasz/zamieniasz "DepthOfField=TRUE" na "DepthOfField=False"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 14:27, Exelius napisał:

> Poradzicie? Gram na najwyższych detalach :o
Szwagier miał podobny problem, mamy generalnie takie same komputery różnią się tylko
kartą graficzną ja mam hd4850, a on odpowiednik GeForce''a jakiś.
Właśnie ja żadnych problemów z pixelozą nie miałem, a on miał, z tego co dobrze pamiętam,
to zaktualizował sterowniki do karty graficznej.
Spróbuj tez wymusić w control panelu do karty graficznej AA.

Znalazłem jeszcze takie rozwiązanie
wchodzisz do pliku BioEngine.ini i wyłączasz/zamieniasz "DepthOfField=TRUE" na "DepthOfField=False"


Pomogło, dzięki wielkie. Teraz gra wygląda naprawde fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 22:36, Revanchist napisał:

Czy można jakoś zmienić w polskiej wersji teksty z polskich na angielskie?


Z tego co pamietam to wybór był przed instalacja a zobacz czy można zmienić w konfiguracja gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 22:36, Revanchist napisał:

Czy można jakoś zmienić w polskiej wersji teksty z polskich na angielskie?

Od razu po włożeniu płyty instalator pyta się Ciebie o język, wybierasz angielski i w każdym takim zapytaniu wybierasz angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z płynnością w grze. Jest ona już zpatchowana i aktualna. Gdy uruchamiam Mass Effect to na początku przez długi czas mam czarny ekran a gdy już się uruchomi i wejdę do menu to gra się okropnie spowalnia i przyspiesza co sprawia nawet trudność w ruszaniu kursorem. Niezależnie czy są ustawienia niskie czy wysokie to i tak są te spowolnienia. Podobny problem występuje w grze Quake Wars.
Gram na laptopie Asus K50AB i korzystam z Windowsa 7. Zaktualizowałem stery, przeczyściłem komputer CCleaner''em, defragmentowałem dysk i nic nie pomaga.

AMD Turion x2 Dual Core RM-75 - 2,2 GHz
2 GB RAM
ATI Radeon HD 4570 512 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 13:52, Karharot napisał:

A przedtem na tym samym sprzęcie chodziło Ci bez problemu? Jeśli tak to spróbuj jeszcze
przeskanować go jakimś antyvirem.


Skanowanie nic nie daję ale grę uruchomiłem po raz pierwszy na tym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 16:06, kuba9876543210 napisał:

A w innych (w miare nowych grach) tez tak masz?
Moze to wina slabego sprzetu (zadne monstrum to to nie jest)?
Jakbys mogl to sprawdz na porownywalnym sprzecie.


Nie mam na jakim sprzęcie sprawdzić. Wiesz nie chodzi że to nie jest super sprzęt ale o to że to występuje tylko w tych 2 grach i te spowolnienia mam nawet w menu. Dzieje się tak jak już pisałem niezależnie od tego czy wszytko jest ustawione na max czy na minimum ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 22:55, KamcioBoy napisał:

Nie mam na jakim sprzęcie sprawdzić. Wiesz nie chodzi że to nie jest super sprzęt ale
o to że to występuje tylko w tych 2 grach i te spowolnienia mam nawet w menu. Dzieje
się tak jak już pisałem niezależnie od tego czy wszytko jest ustawione na max czy na
minimum ;/

stawiam na zaniedbany system..
ME robił mi podobne numery.. obniżenie ustawień jakości grafiki nic nie dawało.. zmieniałem wtedy dostawcę netu i przez parę misięcy z winy jakiś niedopatrzeń czekałem na sygnał.. gdy juz sie włączyłem do świata okazało się że system się jakiś mało wydajny zrobił, nie szło nawet sterów do karty wgrać, mimo że servicepacka najnowszego wraz z fw3,5 w aktualizacji pobrałem. przeinstalowałem system i np ME chodzi na full jak dziki, GTA IV o 12-15 klatek szybciej, reszta śmiga na ponad 60.. mój komp to c2d 2,4, 4gb RAM i hd4850 [więc też już żadna rewelacja] ..i niech zgadnę masz pewnie ten co ja system, Vista.. cały problem z tą Vistą polega na tym by o nią dbać, to nie jest zły system, w moim przypadku potwierdziło sie że bez netu to on długo nie pociągnie ;]

ed.
teraz doczytałem że win7 ;] ..no i laptop.. to chyba wyjaśnia, jak nie, to bajzel w systemie kropka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli Win7, to wylacz zbedne uslugi, sciagnij CCleaner do czyszczenia zbednych rzeczy i rejestru z nich, Defraggler do porzadnego defragmentowania partycji, i wylacz wszystkie zbedne programy przy startupie (albo w msconfig albo w CCleaner) i sprobuj programu game booster:

http://majorgeeks.com/Game_Booster_d6148.html

wlaczaj go przed uruchomieniem gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Przeszedłem całą grę, i nie mam dość. Dwójka obowiązkowo do kupienia!:)
PS Finał OWNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do odświeżania. Które z nich jest najładniejsze? Jakoś nie mogłem odróżnić gołym okiem, a chcę mieć ten komfort psychiczny... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować