Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2010 o 10:41, le2enda napisał:

Mam pytanie co do odświeżania. Które z nich jest najładniejsze? Jakoś nie mogłem odróżnić
gołym okiem, a chcę mieć ten komfort psychiczny... ;]


To nie jest kwestia "ładności" tylko zmęczenia wzroku.
Ja ustawiam odświeżanie zawsze na 75 Hz, domyślnie zwykle w monitorach jest 60 Hz ale wtedy widzę migotanie co mnie drażni i bardzo męczy wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 11:11, Phobos_s napisał:

> Mam pytanie co do odświeżania. Które z nich jest najładniejsze? Jakoś nie mogłem
odróżnić
> gołym okiem, a chcę mieć ten komfort psychiczny... ;]

To nie jest kwestia "ładności" tylko zmęczenia wzroku.
Ja ustawiam odświeżanie zawsze na 75 Hz, domyślnie zwykle w monitorach jest 60 Hz ale
wtedy widzę migotanie co mnie drażni i bardzo męczy wzrok.



Przepraszam, złego słowa użyłem. Chodzi o filtrowanie. Anizotropowe, punktowe czy liniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 12:47, le2enda napisał:

Przepraszam, złego słowa użyłem. Chodzi o filtrowanie. Anizotropowe, punktowe czy liniowe?


Tak coś czułem w kościach :)
Filtrowanie zdecydowanie anizo. Punktowe i liniowe są gorszej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 12:54, Phobos_s napisał:

> Przepraszam, złego słowa użyłem. Chodzi o filtrowanie. Anizotropowe, punktowe czy
liniowe?

Tak coś czułem w kościach :)
Filtrowanie zdecydowanie anizo. Punktowe i liniowe są gorszej jakości :)


Ok, dzięki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa pod rząd ^ ^. Chcę skończyć grę drugi raz. Za pierwszym grałem jako żołnierz, (potem zresztą od razu ukończyłem nim dwójkę) teraz zaś gram jako adept. Macie może jakieś porady co do tej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mocy rozwiń Singularity i Lift do unieruchamiania grup przeciwników oraz Throw do pozbywania się namolnych Krogan i wszystkiego innego co dąży do zwarcia (jak się da to próbuj się ustawić tak aby wrzucać przeciwnika w przepaść), Barrier wzmacnia Twoją obronę zaś Warp przyda Ci się do zmiękczania twardych celów aby łatwiej je było dobić. Moce biotyczne najlepiej jest używać podczas pauzy wtedy łatwiej ucelować w pożądany cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odblokowałeś odpowiednie osiągnięcie podczas przejścia żołnierzem to weź karabin szturmowy - to najlepszy przyjaciel każdego Sheparda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:26, Karharot napisał:

Jeśli odblokowałeś odpowiednie osiągnięcie podczas przejścia żołnierzem to weź karabin
szturmowy - to najlepszy przyjaciel każdego Sheparda ;)


Ale ładować w to punkty, czy skupić się na biotyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:32, le2enda napisał:

Ale ładować w to punkty, czy skupić się na biotyce?

Ja bym się skupił na biotyce choćby po t aby mieć jak najbardziej odmienne odczucia z gry a także dlatego że to największy atut adepyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:35, Karharot napisał:

> Ale ładować w to punkty, czy skupić się na biotyce?
Ja bym się skupił na biotyce choćby po t aby mieć jak najbardziej odmienne odczucia z
gry a także dlatego że to największy atut adepyta :)


A jak jest z adeptem w dwójce? Bo żołnierz moim zdaniem zbytnio urozmaiconego życia tam nie ma... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 18:37, le2enda napisał:

A jak jest z adeptem w dwójce? Bo żołnierz moim zdaniem zbytnio urozmaiconego życia tam
nie ma... ;/

Adept wypada nieco lepiej dzięki temu że można się pobawić biotyką co daje większą ilość opcji niż tylko szukanie osłony i grzanie do wszystkiego co wejdzie w celownik (choć niestety liczba mocy jest niższa niż w ME1), z drugiej strony na dłuższą metę takie ciągłe uciekanie się do biotyki też może człowieka znudzić.
Póki co się tym nie przejmuj - przy przenoszeniu postaci do dwójki możesz zmienić jej klasę więc najpierw sprawdź jak Ci się adeptem gra teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem na pewno, że tą postacią w dwójce zagram adeptem bo żołnierzem już nie będę się męczył :)
A co z technikiem? Jak on wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 20:12, le2enda napisał:

Już wiem na pewno, że tą postacią w dwójce zagram adeptem bo żołnierzem już nie będę się męczył :)

Zawsze są jeszcze inne klasy, mi np. najbardziej odpowiada infiltrator ze swoją snajperką :)

Dnia 13.07.2010 o 20:12, le2enda napisał:

A co z technikiem? Jak on wypada?

Podobnie jak biotyk z tym że ma inny zestaw "mocy", technik jest bardzo skuteczny przeciwko wszystkim przeciwnikom korzystającym z zaawansowanej technologii (może niszczyć tarcze i przeładowywać wrogom broń zadając przy okazji spory damage) jest jednak raczej słaby przeciwko takim przeciwnikom jak Thorian Creeper czy też dowolny typ Kroganina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno pytanie. Co trzeba zrobić (po za wszystkimi questami) żeby mieć skończoną grę na 100%? Tylko to co w osiągnięciach jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 15:03, Karharot napisał:

Możesz zdefiniować "na 100%"?


Że już będę wiedział, że wszystko zrobiłem, znalazłem i nie mogę już nic więcej zrobić... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie tą listę ->
http://www.mediafire.com/?8eb5bf9edxc
są na niej wszystkie questy do wykonania. Poza tym regularnie rozmawiaj ze swoimi towarzyszami i po każdej głównej misji z Jokerem (co prawda on tylko komentuje ale czasem fajnie). Questy "zbierackie" (te wszystkie minerały, dyski, medale itp.) sobie daruj bo poza kasą i xp nie dostaniesz nawet podsumowania do zakończenia questa (który zresztą można bez przeszkód dalej wykonywać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować