Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 18:42, NintendoPassion napisał:

Proszę o pomoc. Może już to było wyjaśnione w tym wątku, ale nie doszukałem się.

Problem: Win7 64-bit Home Premium. Gra zawiesza się natychmiast po uruchomieniu.

Niestety częstą odpowiedzią techników z Bioware jest "gra oficjalnie nie współpracuje z systemem windows 7", ja Ci mogę pomóc tylko w blachy sposób, spróbuj uruchomić jako administrator, uaktualnij sterowniki, wyłącz program od dysków wirtualnych (tak spotkałem się raz z takim problemem), albo uruchom w trybie zgodności z windowsem XP.

Ostatecznie możesz zgłosić problem na social.bioware.com, na pewno ktoś z techników odpowie na Twoje wezwanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, proszę o pomoc. Mam problem z dźwiękiem. Strzały z giwer są tak jakby urwane... Zrobiłem to co w przypiętym poście jest napisane i dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 20:14, le2enda napisał:

Słuchajcie, proszę o pomoc. Mam problem z dźwiękiem. Strzały z giwer są tak jakby urwane...
Zrobiłem to co w przypiętym poście jest napisane i dalej to samo.

Proszę, http://meforums.bioware.com/viewtopic.html?topic=646907&forum=127
musisz popróbować ich sposoby, generalnie temat został omówiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 20:45, Net_com napisał:

> Mam pytanie ala'' noob. Do czego służy Omni-żel?
Omni-żel tylko do naprawy pojazdu oraz otwierania szafek.

Czy to znaczy, że przy każdej próbie otwierania zamków, zużywam trochę omni-żelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 20:48, Robhaal napisał:

> > Mam pytanie ala'' noob. Do czego służy Omni-żel?
> Omni-żel tylko do naprawy pojazdu oraz otwierania szafek.
Czy to znaczy, że przy każdej próbie otwierania zamków, zużywam trochę omni-żelu?

Z tego co pamiętam to zamiast się męczyć z otwieraniem ( chyba jakaś minigierka do tego była) używasz żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 20:49, Net_com napisał:

Z tego co pamiętam to zamiast się męczyć z otwieraniem ( chyba jakaś minigierka do tego
była) używasz żelu.

Aha, dzięki za wyjaśnienie. Jakoś nigdzie w grze nie mogłem znaleźć odpowiedzi na to pytanie. Chyba, że ślepy jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 20:40, Exelius napisał:

> Słuchajcie, proszę o pomoc. Mam problem z dźwiękiem. Strzały z giwer są tak jakby
urwane...
> Zrobiłem to co w przypiętym poście jest napisane i dalej to samo.
Proszę, http://meforums.bioware.com/viewtopic.html?topic=646907&forum=127
musisz popróbować ich sposoby, generalnie temat został omówiony.


Dzięki Ci, wszystko teraz pięknie działa, aż się zdziwiłem, że tak może :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość barier? Chyba raczej siłę tarcz? Będziesz miał podane w jego opisie więc jeśli na niego trafisz to z pewnością go nie przeoczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2010 o 20:33, Karharot napisał:

Ilość barier? Chyba raczej siłę tarcz? Będziesz miał podane w jego opisie więc jeśli
na niego trafisz to z pewnością go nie przeoczysz :)

Mam na myśli ilość tych niebieskich prostokątów przy pasku życia :P W statystykach pancerzy nie mogę znaleźć odpowiednich informacji odnośnie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest siła tarcz :) Jest opisana w statystykach pancerzy, możesz ją też podnieść zarówno montując w pancerzu odpowiednie modyfikacje jak i rozwijając niektóre umiejętności (nie wszystkie klasy mają do nich dostęp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma jakas rozsądną strategie na ostatnia misje (tam gdzie mozna zginac) w DLC Pinnacle Station? Trzeba wytrwac 5 minut po odzyskaniu danych z banku i za cholere od 2 dni to mecze na rozne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. pierwszej części ME. Inżynier ma ponoć zdolność technologicznej osobliwości. Nigdzie jej nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 17:04, Pile napisał:

Mam pytanie dot. pierwszej części ME. Inżynier ma ponoć zdolność technologicznej osobliwości.
Nigdzie jej nie widzę.


Osobliwość to zdolność adepta. Dlatego jej nie widzisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 15:59, Ziemas napisał:

Czy ktos ma jakas rozsądną strategie na ostatnia misje (tam gdzie mozna zginac) w DLC
Pinnacle Station? Trzeba wytrwac 5 minut po odzyskaniu danych z banku i za cholere od
2 dni to mecze na rozne sposoby


Załącz wyrzutnie rakiet te co są w rogach i stój przy jednej broniąc się. Jak nie jesteś za cienki to się powinno udać;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 23:58, The_Nemezis napisał:

Załącz wyrzutnie rakiet te co są w rogach i stój przy jednej broniąc się. Jak nie jesteś
za cienki to się powinno udać;D.


Wyrzutnie oczywiście aktywowałem ale broniąc się przy nich fala Turian mnie miażdzyla. Najdluzej utrzymalem sie po drugiej stronie jakby pomostów przy skrzynkach. Ale jednak caly czas lipa. Sprobuje jak bede mocniejszy. Dziwi mnie jednak fakt, ze niby mozna tam isc zaraz jak sie bedzie Widmem. Przciez to poczatek gry i ktos taki bylby tam kompletnie bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w tym temacie pisałem o pewnym utworze, który w samej grze możemy usłyszeć podczas napisów końcowych. Pisałem, że jest genialny, super i ogóle. :-)
Po tym czasie mogę tylko dodać, że powracam do tego utworu do dzisiaj, słuchając go nawet teraz. Tak duże wywarł na mnie wrażenie!
Naprawdę warto kupić tą grę i ją ukończyć ją choćby właśnie dlatego, aby potem móc odsłuchać tego dzieła sztuki jako uwieńczenia i niejako nagrody za ukończenie tak epickiej kampanii. Robi on wtedy zupełnie inne wrażenie niż odsłuchiwany na sucho, ale nawet wtedy jest niesamowity.
Po prostu musiałem to napisać. :-) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować