Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2010 o 08:42, Indrid_Cold napisał:

Mam pytanie odn. tej dodatkowej misji do me1 wydanej po polsku: czy u was też główny
boss nie ma głosu?

Bring Down the Sky ? ten batarian ? u mnie miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 08:42, Indrid_Cold napisał:

Mam pytanie odn. tej dodatkowej misji do me1 wydanej po polsku: czy u was też główny
boss nie ma głosu?


U mnie też nie ma i nie mam pojęcia o co chodzi. Dobrze, że napisy były ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie również normalnie miał, ale - wiadomo powszechnie, że "łatka" 1.01 do ME wprowadza kolejne błędy, zamiast naprawiać, a problemy z dźwiękiem napsuły krwi sporej ilości graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 10:58, Indrid_Cold napisał:

ja gram na łatce 1.02.

Tak, ale błędy wprowadziły zmiany z 1.01, a następna łatka miała je naprawić, co ogólnie średnio wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema,zainstalowalem ME2 na laptopie Dell n5010,przez pierwsze 1.5 godziny pogralem i wszystko bylo git,kiedy chcialem pograc nastepnym razem podczas ladowania ekran zamarzl i koniec nic nie pomaga,robilem reinstalke gry,zainstalowalem najnowsze stery do grafy i dzwieku,mam dwie nowe laty i tez nie pomoglo,ma ktos jakies pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Mass Effect - tekstury twarzy i kombinezonów postaci wyglądają, jakby były dziwnie pocięte i pogniecione, nie przypominam sobie, żeby za pierwszą instalacją też tak było. Ktoś miał podobny problem, czy tylko ja mam jakieś przywidzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:53, Robhaal napisał:

Czy w edycji kolekcjonerskiej Mass Effect był zaimplementowany już dodatek Bring Down
The Sky?


Nie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 13:57, sylwasss napisał:

Nie nie było.

Dodatek ściąga się razem z patchem, zgadza się? Przeczytałem, że ten patch powoduje jakieś problemy. Jakie dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 14:01, Robhaal napisał:

Dodatek ściąga się razem z patchem, zgadza się?

Niestety tak.

Dnia 08.08.2010 o 14:01, Robhaal napisał:

Przeczytałem, że ten patch powoduje jakieś problemy. Jakie dokładnie?

Problemy z dźwiękiem (niezwykle głośne odgłosy tła zagłuszające wszystko inne) i problemy z grafiką - konkretnie zniknięcie tekstur gruntu na Theyrum (planeta na której odnajdujesz Liarę). Wrazie czego w przypiętych postach masz opisane jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do polonizacji może? Dawno już nie instalowałem ME ale wydaje mi się że w premierowym wydaniu też tak było że drugi dysk był zbędny jeśli wybrało się język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 16:26, HumanGhost napisał:

Do czego jest Dysk 2 w pudełku MS z platynowej kolekcji?


ME ogólnie jest na dwóch płytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe przy instalacji wybrałem polonizację kinową. Póki co Dysk 2 nie był potrzebny. Zobaczymy później.

Ten dodatek Bring Down the Sky można zainstalować po przejściu podstawki, bez wpływu na nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BDtS dodaje jedną planetę, jedną dużą misję i paru nowych przeciwników, nie można w niego grać osobno i jeśli chcesz go przejść musisz to zrobić w trakcie rozgrywki w podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Dobrze wiedzieć. W takim razie od razu ten dodatek zainstaluję.

Swoją drogą.. gra jest świetna. Dopiero zacząłem i już wiem, że spędzę przy niej dłuuugie godziny. :-)
Moje kochanie chyba nie wiedziało co robi dając mi ME 2 na urodziny. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Bring Down The Sky.

Spoiler

Musze powiedzieć, że miałem wyrzuty sumienia, gdy przywódca Batarian zabił więźniów. Ale przynajmniej ukarałem skurczybyka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zainstalowaniem Bring Down the Sky. Płyta uruchamia się w napędzie, ale instalacja nie startuje. Otwierając zawartość płyty "ręcznie" uruchamiam plik .exe i też nic z tego.
Jaka może być tego przyczyna? Ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować