Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2011 o 17:50, Avexil napisał:

Zainstalowałem sobie ponownie ME . Ktoś wie co może powodować takie dziwne tekstury?
Próbowałem już grać bez patchów, z patchami, na różnych ustawieniach, robiłem też to
co jest napisane w przypiętym poście i nic. Zarówno z ME jak i ME2 nie miałem wcześniej
takich problemów.


Zmieniałeś sterowniki karty graficznej? Często takie dziwne tekstury są spowodowane nie odpowiednimi sterownikami właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 18:34, Piterus_Von_Drackus napisał:

Zmieniałeś sterowniki karty graficznej? Często takie dziwne tekstury są spowodowane nie
odpowiednimi sterownikami właśnie.


Tak, na nowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 17:50, Avexil napisał:

Zainstalowałem sobie ponownie ME . Ktoś wie co może powodować takie dziwne tekstury?
Próbowałem już grać bez patchów, z patchami, na różnych ustawieniach, robiłem też to
co jest napisane w przypiętym poście i nic. Zarówno z ME jak i ME2 nie miałem wcześniej
takich problemów.


Miałem identyczny problem. Spowodowany jest zbyt nowymi sterownikami do karty graficznej. Będzie się pojawiał przy każdej grze opartej na Unreal Engine 3. U mnie wszystko wygląda normalnie na sterownikach w wersji 191.07. Karta GeForce, nie słyszałem o podobnych problemach na Radeonach (są za to inne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaką postacią sam idziesz, Wrex łączy klasy Żołnierza i Biotyka więc o ile sam nie posiadasz zdolności Deszyfracji i Elektroniki powinieneś na trzecią osobę dobrać kogoś kto się na tym zna (np. Tali, Garrusa lub Kaidana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd odzyskać klucz do dodatku Pinnacle Station z EA Store? Kupiłem ten dodatek, ale nie widnieje on ani pod moim kontem na EA, ani w EADM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 14:46, Splocky napisał:

Skąd odzyskać klucz do dodatku Pinnacle Station z EA Store? Kupiłem ten dodatek, ale
nie widnieje on ani pod moim kontem na EA, ani w EADM.

A to instalacja Pinnacle Station w ogóle wymaga od Ciebie klucza? U mnie pierwsza instalacja na polskiej wersji nie wymagała wpisania keya, ale potem znalazłem go w menu konfiguracji gry i przepisałem sobie na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wydawało mi się, że za pierwszym razem nie wołał. Oczywiście nie spisałem klucza. To co niby mam teraz zrobić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 15:00, Splocky napisał:

No właśnie, wydawało mi się, że za pierwszym razem nie wołał. Oczywiście nie spisałem
klucza. To co niby mam teraz zrobić? :/

Napisz do EA support.

Dobra mam już, wchodzisz w EADM - masz ikonke pinnacle station na dole masz takie małe I w kwadraciku klikasz na to i będzie "klucz licencyjny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 15:23, Deturis napisał:

Dobra mam już, wchodzisz w EADM - masz ikonke pinnacle station na dole masz takie małe
I w kwadraciku klikasz na to i będzie "klucz licencyjny".

Problem w tym, że nie mam tego już w EADM, a nie pamiętam żebym miał inne konto. Będę kombinował, ale jestem pewny, że to było to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Savy z polskiej wersji gry bez problemu działaja z angielska?

Mam dodatek bring on the sky, ale jest niekompatybilny z polska wersja podstawki, ktorą mam. :( A nie mam polskiego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana języka w instalacji nic Ci nie pomoże, musisz ściągnąć polską wersję dodatku 0 w przypiętym poście masz linka więc nie powinno być problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały kłopot, a mianowicie, grafika w grze mi lekko "szumi". Czy to normalne czy musze coś pozmieniać w opcjach?
Mój komputer:
karta graficzna: NVIDIA 9600GT
3GB RAM
Pentium(R) Dual Core 2.5 Ghz
system: Vista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 23:15, Orion napisał:

Mam mały kłopot, a mianowicie, grafika w grze mi lekko "szumi". Czy to normalne czy musze
coś pozmieniać w opcjach?
Mój komputer:
karta graficzna: NVIDIA 9600GT
3GB RAM
Pentium(R) Dual Core 2.5 Ghz
system: Vista

Możliwe, że chodzi Ci o opcję "ziarno" czyli taki efekt filmowy - możesz go zmienić w opcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, już wyłączyłem. Patrzyłem tylko opcje w konfiguracji jeszcze poza grą i nawet nie zaglądałem w tamte opcje. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 02:42, Pupu2 napisał:

Cześć
Gram w dodatek Bring down the sky i mam problem z ominięciem detektorów ruchu, to jest
ta misja:
http://masseffect.wikia.com/wiki/X57:_Avoid_the_Blasting_Caps

help


Dawno nie grałem ale z tego co pamiętam musisz pogadać z jakimś naukowcem. Omiń na razie to miejsce i poszukaj bunkra, w którym może być wspomniany naukowiec, on ma sposób na ominięcie detektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 02:42, Pupu2 napisał:

Cześć
Gram w dodatek Bring down the sky i mam problem z ominięciem detektorów ruchu, to jest
ta misja:
http://masseffect.wikia.com/wiki/X57:_Avoid_the_Blasting_Caps

help

Najpierw musisz się wybrać, do Plasma Torch trochę na południe od tego z Blasting Caps , wyczyścić go z wrogów i wyłączyć a gdy będziesz wychodziła to spotkasz szefa inżynierów który ci wytłumaczy jak sobie poradzić. Musisz zajechać od "frontu" budynku wysiąść i powoli nawigować między nimi aż do budynku, masz specjalny wskaźnik pokazujący wykrycie więc po jednym czy dwóch wybuchach powinnaś już jakoś wiedzieć jak sobie poradzić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować