Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2011 o 14:34, damlon napisał:

Dzięki, jest gdzieś jeszcze jakiś manual do tego? Gibbed.MassEffect2.SaveEdit wydaje się dość prosty do ogarnięcia, ale czym jest reszta?

Nie pamiętam :(
Jakiś czas temu używałem tego i leżało u mnie na dysku więc jak się zapytałeś to spakowałem cały katalog i go zuplowadowałem, nie wiem już jednak co tam do czego służyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą 3 części postanowiłem przejść 1 i 2 raz jeszcze żeby mieć super zapis gry.
Przechodząc 1 cześć zauważyłem, że wszystkie osiągnięcia nie sa mi dodawane. Np po ukończeniu wątku na Feros pojawia mi msie na poziomie gry że dostałem osiągnięcie ale w menu głównym wszystkie sa szare. I stąd sie bieże moja obawa, że przejde gre ale nie przeniose zapisów do 2 bo gra nie zaliczy mi jej ukończenia albo, że przeniosę "czystą" postać. Wie ktos o co chodzi i jak coś z tym zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Achievementy w ME są zapisywane w innym pliku i nie mają znaczenia przy przenoszeniu do drugiej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2012 o 12:53, Henrar napisał:

Achievementy w ME są zapisywane w innym pliku i nie mają znaczenia przy przenoszeniu
do drugiej części gry.


Achivek ''Bogacz'' się przenosi. Całą resztę można olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. W związku ze zbliżającą się premierą Mass Effect 3 postanowiłem zrobić idealny save od samego początku trylogii... ale jak się okazało, gdzieś zgubiłem pierwszą płytę z pudełka z grą :/ Oczywiście swój własny numer seryjny mam, druga płyta też jest... no ale nie mogę teraz sobie w to pograć :/ Jakiś pomysł? Można jakoś ściągnąć pierwszą płytę żebym mógł grać w ewentualne dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz do dystrybutora gry na terenie polski. Sam jestem ciekaw czy cie zleją czy jednak załatwią to profesjonalnie.
Albo używana/nowa z allegro, możesz też na jakiej giełdzie poszukać cdaction z ME w środku.
Lub ssiesz z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 13:54, KoD997 napisał:

Witam. W związku ze zbliżającą się premierą Mass Effect 3 postanowiłem zrobić idealny
save od samego początku trylogii... ale jak się okazało, gdzieś zgubiłem pierwszą płytę
z pudełka z grą :/ Oczywiście swój własny numer seryjny mam, druga płyta też jest...
no ale nie mogę teraz sobie w to pograć :/ Jakiś pomysł? Można jakoś ściągnąć pierwszą
płytę żebym mógł grać w ewentualne dodatki?


Powiem Ci, że miałem ostatnio identyczną sytuację. :) Też w związku ze zbliżającą się ostatnią częścią trylogi postanowiłem sobie zrobić takie sejwy i... też mi gdzieś wcięło płytkę (i to w dodatku z ed. kolekcjonerskiej). Na szczęście ją jednak znalazłem, więc i może tobie się uda, nie trać wiary. :) Co do samej gry, to tak się ostatnio przyzwyczaiłem do gry na padzie od X360, że... zawiodło mnie, iż PC''towe Mass Effecty nie obsługują żadnych kontrolerów, prócz klawiatury i myszy. W związku z tym "sejwy idealne" zrobię na konsoli - pierwsza część już zaliczona, a dwójka w drodze. :)

Pozdrawiam wszystkich tu obecnych Shepardów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

odpaliłem 2 a tam mi mówią, że rady nie ma, a ja chciałbym ją w 1 uratować. jak to zmieni mi dwójke i które wybory mają wpływ na dwójke


ps. nie działa mi shift nie ma dużych liter oraz pytajnika ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Mass Effectem z CDA. Zainstalowałem sobie go po angielsku, z Origina ściągnąłem i doinstalowałem Pinnacle Station i teraz podczas uruchamiania, gdy wyskakuje okienko aby podać swój kod rejestracyjny(który automatycznie jest już wpisany), po naciśnięciu "gotowe" przez chwilę nic się nie dzieje, a następnie ponownie wyskakuje to okienko i tak w kółko. Czy Pinnacle Station się z tą wersją gryzie?
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 23:16, Evertsen_Dante napisał:


> tak w kółko. Czy Pinnacle Station się z tą wersją gryzie?

A Pinnacle Station to czasami nie jest płatne DLC?


Jest ale co to ma do rzeczy. Na premierowej wersji ME, gdzie musiałem instalować patche i BDtS, Pinnacle działał normalnie, a z wersją z CDA jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2012 o 23:23, darkwind21 napisał:

Jest ale co to ma do rzeczy. Na premierowej wersji ME, gdzie musiałem instalować patche
i BDtS, Pinnacle działał normalnie, a z wersją z CDA jest coś nie tak.


Wersja z CDA to jest wersja wydana przez CD Projekt więc Pinnacle Station nie instaluje się "normalnie" tak samo jak nie instalował się "normalnie" na wersji premierowej. Należy zainstalować specjalny patch.
Tutaj masz to wyjaśnione:
http://www.cdprojekt.pl/support/article/1990/5241/Pinnacle_Station

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 19:54, Kraju napisał:

Tak, możesz zagrać po przejściu głównej kampanii.

Może? Mi się wydawało że w ME1 gra po zakończeniu wątku głównego się kończyła... Chyba dopiero w ME2 zrobili tak że po ostatniej misji z głównej fabuły można było dalej zwiedzać galaktykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować