Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2014 o 14:13, zerohunter napisał:

Jak Anderson mi pomoże

Spoiler

odlecieć Normandią, to będę mógł potem normalnie dokować na
Cytadelii?



Z tego co pamiętam to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2014 o 16:46, zerohunter napisał:

W każdym bądź razie misje poboczne da się robić;p

A Bring Down The Sky to jest po głównej fabule?

Raczej w trakcie, wykonujesz ją w trakcie normalnej gry ale przed ostateczną rozgrywką z Sarenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 17:16, Crew_900 napisał:

Własnie zaczynam pzygode z ta gra i mam pierwsze pytanie. Czy gra tak powinna wygladac na najwyzszych ustawieniach ?

Już nie pamiętam jak to wyglądało (zresztą trudno mi coś powiedzieć po screenach) ale wiem że w ME był problem z teksturami na najwyższych ustawieniach, jeśli występuje on u Ciebie to zajrzyj do tego posta:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=32568&pid=5620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam prośbę może ktoś mi przejechać tym mako do cytadeli i tam po filmiku że winda się psuje zapisać i odesłać seva bo ja mam błąd w grze i mnie na filmiku wywala gre i nie mogę tego momentu przejść?

link do save : http://chomikuj.pl/aniaskolas/save+mass+effect
sory że z chomika ale nie znam jnego portalu na którym mogę udostępniać pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 11:51, Crew_900 napisał:

Skąd mogę pobrać DLC bring down the sky dla polskiej wersji ?


Na gramie chyba jest do ściągnięcia patch z dlc.

Może uda ci się gdzieś dorwać wersję od cd projektu, na drugiej płycie jest dlc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2014 o 12:13, Crew_900 napisał:

Mam wersję steamową gry a gra jest już w najnowszej wersji.


http://masseffect.bioware.com/me1/galacticcodex/bringdownthesky_pc.html

Powinno normalnie zainstalować się dla wersji Steam.

Więcej info możesz znaleźć tutaj: http://forum.bioware.com/topic/115799-bring-down-the-sky-for-steam/ i tutaj: http://forum.bioware.com/topic/83200-pc-mass-effect-1-patch-and-bring-down-the-sky-links/

Możesz jeszcze zobaczyć to: http://help.ea.com/en/article/mass-effect-bring-down-the-sky-dlc-redemption/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem przygodę z Mass Effecem i mam takie ogólne pytanie dotyczące konstrukcji świata gry. Mianowicie czy podczas rozgrywki możemy dowolnie poruszać się po świecie i wracać do już odwiedzonych miejsc (jak w typowym sandboxie) czy odwiedzamy konkretne miejsca w toku głównego wątku i po przejściu dalej nie ma już możliwości powrotu? Właśnie wyruszam z Cytadeli w nieznane i ciekaw jest czy będę mógł tu jeszcze wrócić, by ewentualnie dokończyć parę questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 15:40, Wszystkozajete napisał:

Rozpocząłem przygodę z Mass Effecem i mam takie ogólne pytanie dotyczące konstrukcji
świata gry. Mianowicie czy podczas rozgrywki możemy dowolnie poruszać się po świecie
i wracać do już odwiedzonych miejsc (jak w typowym sandboxie) czy odwiedzamy konkretne
miejsca w toku głównego wątku i po przejściu dalej nie ma już możliwości powrotu? Właśnie
wyruszam z Cytadeli w nieznane i ciekaw jest czy będę mógł tu jeszcze wrócić, by ewentualnie
dokończyć parę questów.

Dawno nie grałem w pierwszą część, ale z tego co pamiętam możesz wracać do już odwiedzonych miejsc(cytadela, powierzchnie planet itp). Zwykle jeden quest przypada na jedną planetę, więc ewentualne powroty to raczej czysta eksploracja by poszukać znajdziek. Nie pamiętam jak było z lokacjami questowymi, ale tam na 70% nie ma możliwości powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do pobocznych można wracać, ale do tych od misji z głównego wątku, już nie. Do Cytadeli można wracać w dowolnym momencie przed finałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Cytadelę zawsze będziesz mógł wrócić.
Tak samo jak na inne planety.
Jest parę wyjątków ale to raczej mniejszość, a jeśli jest jakaś planeta/stacja/statek na której sie pojawiasz tylko raz to nie ma tam nic poza elementem questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gra do najłatwiejszych nie należy. Rozpocząłem odważnie na weteranie, ale starcie z większą grupą wrogów i jakimś potężniejszym przeciwnikiem sprawia pewne problemy. Czasem ginę po jednym trafieniu np. przez snajpera. Póki co sobie radzę, tylko męczy trochę niemożliwość przewijania tych krótkich filmików przed ważniejszymi starciami (jeśli jest taka opcja to prosiłbym o podpowiedź), przez co trzeba przed każdym podejściem to oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2015 o 23:58, Wszystkozajete napisał:

Widzę że gra do najłatwiejszych nie należy. Rozpocząłem odważnie na weteranie,

Obawiam się że to jest Twój błąd. ME jest raczej łatwą grą i spokojnie mogą go przejść nawet osoby nie przyzwyczajone do zręcznościowych aspektów strzelanek, najpierw trzeba jednak się w grę wprowadzić, zdobyć wiedzę jak rozwijać postać, gdzie zdobywać sprzęt i jaki warto używać, jak dobrze wykorzystywać umiejętności itp. itd. Jak to wszystko opanujesz to możesz sobie zrobić podejście do wyższego poziomu trudności.
Tak btw - najwyższy poziom trudności (nie pamiętam już nazw) był zdaje się przeznaczony bardziej dla postaci idącej w NG+ czyli mającej około 50 levelu i sprzęt z końca gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2015 o 01:20, Karharot napisał:

Tak btw - najwyższy poziom trudności (nie pamiętam już nazw) był zdaje się przeznaczony
bardziej dla postaci idącej w NG+ czyli mającej około 50 levelu i sprzęt z końca gry.


Dostępne były na początku 3 poziomy trudności, a dwa najwyższe były zablokowane. Rozpocząłem więc na Weteranie, który był najwyższym z dostępnych, ale licząc wszystkie to jest 3/5. Zauważyłem jednak, że poziom trudności można zmieniać w trakcie gry, więc mogę obniżyć o 1, gdy stracę cierpliwość przy jakiejś walce, choć będę starał się tego uniknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować