Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Z czasem odblokowują się nowe gromady i układy. Nie wiem czy to kwestia akceptowania questów pobocznych, bo nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale całkiem możliwe.
Nie przejmuj się i tak jest ich tyle że jeszcze Ci się odechce po nich latać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 14:45, Bezi_113 napisał:

Z czasem odblokowują się nowe gromady i układy. Nie wiem czy to kwestia akceptowania
questów pobocznych, bo nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale całkiem możliwe.
Nie przejmuj się i tak jest ich tyle że jeszcze Ci się odechce po nich latać :D


Sprawdziłem w Mass Effect wiki i tam rzeczywiście jest mapa Galaktyki, w której dostępne układy zajmują mniej niż połowę całego obszaru Galaktyki. Wcześniej w Google pokazywało mi mapy, które były całe usiane układami, ale z tego co wywnioskowałem są to mapy Galaktyki dla całej trylogii. Czyli jednak już zdecydowaną większość lokacji w tej odsłonie odblokowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, całkiem możliwe.
Nigdy nie przejmowałem się odblokowywaniem nowych gromad i nawet nie wiedziałem czy to od czegoś zależy, bo faktycznie na początku jest ich mniej. Po prostu lądowałem wszędzie gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam czy DLC do ME2 mają wpływ na ME3 ?,warto jest kupić pudełkową wersję np z Allegro ?.Usunęły mi się sejwy z ME1 znalazłem więc w sieci podobny sejw różniący się od mojego tylko klasą postaci i historią postaci ,mam więc pytanie czy mógłbym w gibbed''s Save Editor zmienić bez późniejszych problemów klasę i historię postaci ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to jeśli załadujesz save z ME do ME2, lub z ME2 do ME3, to na początku gry można zmienić klasę i wygląd postaci, bez używania edytora, tylko płeć jest nie do ruszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 21:27, 354homik napisał:

A co z historią postaci ?.Chciałbym żeby Shpeard była z ziemi a w odpowiadającym mi sejwie jest z przestrzeni.

Wydaje mi się że edytor pozwalał na ustawienie większości parametrów z ME1 które miały wpływ w ME2 (bodajże tylko

Spoiler

śmierć Wrexa

była nie do ruszenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2015 o 00:24, 354homik napisał:

Czyli mogę po załadowaniu sejwa z ME1 edytować pierwszy zapis utworzony przez ME2 bez żadnych komplikacji ?.

Jeśli idzie o elementy fabularne tak, sam to robiłem żeby nie musieć ponownie przechodzić ME1 tylko po to żeby mieć jakąś minimalną różnicę w ME2. Co do innych elementów (jak np. klasa postaci) to nie wiem bo nigdy się tym nie bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC do ME 2 instalować od razu po instalacji czy mogę je wgrać podczas grania ?.Wszystkie dodatki są grywalne w każdej chwili ? i nie ma takiej sytuacji jak w ME 1 na końcu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 21:42, 354homik napisał:

DLC do ME 2 instalować od razu po instalacji czy mogę je wgrać podczas grania ?.Wszystkie dodatki są grywalne w każdej chwili ? i nie ma takiej sytuacji jak w ME 1 na końcu ?

DLC najlepiej jest wgrywać od razu choć chyba podczas grania też można. Wydaje mi się że zawartość DLC nie jest dostępna przez cały czas tylko staje się odblokowana w ramach fabuły, można je jednak ukończyć po zakończeniu gry choć za większość (zwłaszcza te które dodają nowych towarzyszy) lepiej jest się zabrać od razu żeby zdobytą w nich zawartością można się było cieszyć w trakcie normalnej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2015 o 21:42, 354homik napisał:

DLC do ME 2 instalować od razu po instalacji czy mogę je wgrać podczas grania ?.Wszystkie
dodatki są grywalne w każdej chwili ? i nie ma takiej sytuacji jak w ME 1 na końcu ?


Najlepiej od razu, bo ostatnia misja blokuje możliwość grania po jej ukończeniu. Będziesz mógł odpalić DLC, ale z automatycznego save''a sprzed ostatniej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2015 o 14:28, Kraju napisał:

Najlepiej od razu, bo ostatnia misja blokuje możliwość grania po jej ukończeniu. Będziesz mógł odpalić DLC, ale z automatycznego save''a sprzed ostatniej misji.

Wiem że to nie ten temat ale on się pytał o DLC do ME2 a nie ME1, w ME2 można grać po ostatniej misji o ile

Spoiler

się w niej nie zginęło

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiego momentu mogę rozpocząć DLC Lair of the shadow broker ?.W poradniku przeczytałem o możliwym konflikcie kiedy więc najlepiej wykonać misję ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2015 o 23:13, 354homik napisał:

Od jakiego momentu mogę rozpocząć DLC Lair of the shadow broker ?.W poradniku przeczytałem o możliwym konflikcie kiedy więc najlepiej wykonać misję ?.

Teoretycznie zdaje się po zakończeniu gry (ale przed "Arrival" jeśli masz także ten DLC) ale w praktyce równie dobrze możesz się za to zabrać zaraz jak tylko będziesz miał taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po misji na Horyzoncie i w terminalu pokazały mi się różne questy od towarzyszy mam więc pytanie kiedy wykonać te zadania ?,wykonanie ich daje jakieś bonusy w dalszej rozgrywce ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 18:08, 354homik napisał:

Jestem po misji na Horyzoncie i w terminalu pokazały mi się różne questy od towarzyszy
mam więc pytanie kiedy wykonać te zadania ?,wykonanie ich daje jakieś bonusy w dalszej
rozgrywce ?.


Najlepiej od razu. Są to misje towarzyszy, więc odblokowują się dzięki temu kolejne misje, a oprócz doświadczenia, kasy i przeróżnych przedmiotów dostajesz nowe opcje dialogowe podczas rozmów z towarzyszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować