Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2008 o 10:02, T34 napisał:

Tak, CDP jest najlepszy, bo nie ma konkurencji. Inni wydawcy wydają inne gry więc nie
są konkurencją. Czyli mniej więcej tak samo jakbyś został mistrzem świata w konkurencji
gdzie byłeś jedynym uczestnikiem.
Na szczęście powoli to się zmienia ze względu na coraz więcej premier pojawiających się
w wersji download.


Jest jeszcze Cenega ;)

Dnia 02.11.2008 o 10:02, T34 napisał:

Wcale tak nie jest, to są jedynie polskie kompleksy.
Jeżeli zachowujesz się profesjonalnie i adekwatnie do sytuacji to tak samo ciebie traktują.


Nie do konca, ja zyje w Irlandii i mimo ze polacy tutaj robia o wiele bardziej profesjonalna robote to w oczach Irlandczykow jestesmy tylko glupimi polaczkami, mimo ze udaja milych etc, jak sie z nimi pogada na powaznie to Ci powiedza : ''jakbyscie byli inteligetni to byscie nie musieli wyjezdzac ze swojego kraju'' ale to tak na marginesie. Ja mysle ze o wielu sprawach nie wiemy co tam sie dzieje w srodku CDP, wiec wasza ocena jest nieco jednostronna, wiadomo popelniaja bledy, nie zawsze dotrzymuja to co obiecuja, ale ja pamietam czasy kiedy kupowalem np. Wing Comander oryginal w sklepie, za okolo 200zl, (podejrzewam ze byla wtedy jeszcze stara waluta), gra byla po angielsku, instrakcja po angielsku, mam pelno takich gier, bo nikt sie tym nie interesowal u nas w kraju, teraz jest inaczej, ja sie z tego ciesze, podejrzewam ze nawet jakby CDP spelnil to wszystko o co ma sie tutaj pretesje, polacy i tak by znalezli inny powod do narzekan, taka jest nasza natura, wiecznie nie zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:32, Gosu napisał:

Ja mysle ze o wielu sprawach nie wiemy co tam sie dzieje w srodku CDP, wiec
wasza ocena jest nieco jednostronna,


Szczerze mówiąc mnie nie obchodzi jakie są przyczyny obsuwy, mnie jako klienta obchodzi jedynie że obsuwa jest i to ogromna. Każda firma ma jakieś problemy ale jeśli chce się utrzymać na rynku to musi je rozwiązywać tak żeby klient ich nie odczuł.

Dnia 02.11.2008 o 13:32, Gosu napisał:

ale ja pamietam czasy kiedy kupowalem np. Wing Comander oryginal w sklepie, za okolo 200zl,
(podejrzewam ze byla wtedy jeszcze stara waluta), gra byla po angielsku, instrakcja po
angielsku, mam pelno takich gier,


U mnie też parę takich się trafi, nie przeszkadzało mi to bo znacznie przyjemniej szlifowało się język na grach i instrukcjach niż przy pomocy beznadziejnych podręczników:)

Dnia 02.11.2008 o 13:32, Gosu napisał:

podejrzewam ze nawet jakby CDP spelnil to wszystko o co ma sie tutaj pretesje, polacy i tak by
znalezli inny powod do narzekan, taka jest nasza natura, wiecznie nie zadowoleni :)


Wybacz ale opóźnienie rzędu 4-5 miesięcy to nie jest coś drobnego co można zignorować, to jest właśnie krok wstecz do czasów kiedy wszystko co pojawiało się na naszym rynku trafiało tu z paromiesięcznym opóźnieniem. W tym wypadku narzekanie i oburzenie na osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy jest całkiem uzasadnione i bynajmniej nie wynika z naszej wrodzonej niewdzięcznej natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2008 o 13:32, Gosu napisał:

Nie do konca, ja zyje w Irlandii i mimo ze polacy tutaj robia o wiele bardziej profesjonalna
robote to w oczach Irlandczykow jestesmy tylko glupimi polaczkami, mimo ze udaja milych
etc, jak sie z nimi pogada na powaznie to Ci powiedza : ''jakbyscie byli inteligetni
to byscie nie musieli wyjezdzac ze swojego kraju'' ale to tak na marginesie.


Tutaj akurat mają racje ale czy odnosi się to do całej populacji?
Czy tak samo rozmawiają z poważnymi polskimi firmami jeżeli chcą z nimi zrobić interes?
Ale to nie ten temat, a wracając do niego brak patcha i dodatku tyle czasu po premierze to po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też parę takich się trafi, nie przeszkadzało mi to bo znacznie przyjemniej szlifowało

Dnia 02.11.2008 o 13:50, Karharot napisał:

się język na grach i instrukcjach niż przy pomocy beznadziejnych podręczników:)


Tylko ze Ceny byly bardzo wysokie, zapominasz tez o graczach ktorzy nie umieja kompletnie angielskiego wiec nie milei by co szlifowac, a takze o grach dla dzieci ktore z racji wieku nie znaja innych jezykow :) Pozatym u nas na rynek trafialy tylko te gry o ktorych bylo glosno i to z bardzo duzym opoznieniem, nawet po taki tytul jak Civilizacja 2 musialem wtedy jechac do niemiec, po dzis dzien mam ta gre po niemiecku :)

Dnia 02.11.2008 o 13:50, Karharot napisał:

Wybacz ale opóźnienie rzędu 4-5 miesięcy to nie jest coś drobnego co można zignorować,
to jest właśnie krok wstecz do czasów kiedy wszystko co pojawiało się na naszym rynku
trafiało tu z paromiesięcznym opóźnieniem. W tym wypadku narzekanie i oburzenie na osoby
odpowiedzialne za taki stan rzeczy jest całkiem uzasadnione i bynajmniej nie wynika z
naszej wrodzonej niewdzięcznej natury.


''Wrodzonej niewdzięcznej natury'' - ujales to lepiej ode mnie ;) Fakt ciezko sie nie zgodzic z tym co tu napisales, ale nic nie zmieni faktu ze mozemy sie jedynie uzbroic w cierpliwosc, nie sadze zebysmy wplyneli na to by sie to pojawilo szybciej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:05, Gosu napisał:

Tylko ze Ceny byly bardzo wysokie, zapominasz tez o graczach ktorzy nie umieja kompletnie
angielskiego wiec nie milei by co szlifowac, /.../


Owszem to prawda, tylko czego to ma dokładnie dowieść? Że skoro kiedyś gry nie wychodziły u nas wcale a jak już wychodziły to w całości po angielsku (no, instrukcje zazwyczaj jednak tłumaczono) to mamy zaakceptować to że na patcg musimy czekać kilka miesięcy bo mogłoby być gorzej? Do mnie takie coś nie przemawia, gdyby tkwić w przekonaniu że należy się cieszyć z tego co jest i nie protestować w sytuacji gdy w tak oczywisty sposób zawalono sprawę to nigdy nic by się nie zmieniło. Jeśli CDP nie jest w stanie podołać swojej roli to może dystrybucją gier BioWare powinien się zająć ktoś inny (zresztą po prawdzie właśnie tak to się zakończyło bo coś mi się zdaje że następne tytuły od BioWaru będą już sprzedawane w Polsce przez EA a nie CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Solidarność też była niewdzięczna: w takim wspaniałym kraju czołgami i bezpieką płynącym ludzie żyli, a mimo to nie mogli powstrzymać swych wiecznych pretensji o nic.

T34: gratuluję inteligencji- nie ma to jak bez jakiejkolwiek znajomości sytuacji życiowej innych ludzi podpisywać się pod "to idioci". Tolerancja to rzecz ważna- czy Ciebie ktoś rozlicza, że kupiłeś w sklepie bułeczki, a nie rogala? Udowodniłeś, że nie odnosi się to do całej populacji, ale do znacznej jej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:28, Jave napisał:

Ta. Solidarność też była niewdzięczna: w takim wspaniałym kraju czołgami i bezpieką płynącym
ludzie żyli, a mimo to nie mogli powstrzymać swych wiecznych pretensji o nic.

T34: gratuluję inteligencji- nie ma to jak bez jakiejkolwiek znajomości sytuacji życiowej
innych ludzi podpisywać się pod "to idioci". Tolerancja to rzecz ważna- czy Ciebie ktoś
rozlicza, że kupiłeś w sklepie bułeczki, a nie rogala? Udowodniłeś, że nie odnosi się
to do całej populacji, ale do znacznej jej części.


To ja tobie gratuluję inteligencji skoro nie potrafisz zarobic na siebie i rodzinę w swojej własnej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:28, Jave napisał:

Ta. Solidarność też była niewdzięczna: w takim wspaniałym kraju czołgami i bezpieką płynącym
ludzie żyli, a mimo to nie mogli powstrzymać swych wiecznych pretensji o nic.

T34: gratuluję inteligencji- nie ma to jak bez jakiejkolwiek znajomości sytuacji życiowej
innych ludzi podpisywać się pod "to idioci". Tolerancja to rzecz ważna- czy Ciebie ktoś
rozlicza, że kupiłeś w sklepie bułeczki, a nie rogala? Udowodniłeś, że nie odnosi się
to do całej populacji, ale do znacznej jej części.


Tak, bardzo lubimy czytac twoje wypowiedzi ale zamknij ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 16:15, Jave napisał:

Zaprawdę powiadam, nikt nie czyta infa, że ME nie odpala na dwurdzeniowym AMD...



Ojojoj jave sie poplakal, ale zamknij ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 21:58, T34 napisał:


To ja tobie gratuluję inteligencji skoro nie potrafisz zarobic na siebie i rodzinę w
swojej własnej okolicy.

Mogę Ci odpowiedź: potrafię. To jednak za proste. Odpowiem: nie potrafię. Co teraz? Czy jestem idiotą z tego powodu? Jestem ułomny, bo nie jestem w stanie? A może idiotą jest ten, który nie mając absolutnie żadnej wiedzy nt. życia innych miesza ich z błotem? Może ten, który zakłada dodatkowe konto, by czytelnicy forum mieli wrażenie, że popiera go ktoś jeszcze? Pomijam wulgarność wypowiedzi- czy to ja mam ryj, czy to Ty nie znasz zasad kultury i zasłaniasz się anonimowością Internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zdaje się,że ten temat dotyczy gry Mass Effect, a nie jakichś bezsensownych kłótni.
Jave proponuję napisać formularz do moda na temat zachowania Mavadoni.

W resztę wypowiedzi nie ingeruję, bo ich szczerze mówiąc nie czytałem - rozmawiajcie o grze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:54, Jave napisał:

>
> To ja tobie gratuluję inteligencji skoro nie potrafisz zarobic na siebie i rodzinę
w
> swojej własnej okolicy.
>
Mogę Ci odpowiedź: potrafię. To jednak za proste. Odpowiem: nie potrafię. Co teraz? Czy
jestem idiotą z tego powodu? Jestem ułomny, bo nie jestem w stanie? A może idiotą jest
ten, który nie mając absolutnie żadnej wiedzy nt. życia innych miesza ich z błotem? Może
ten, który zakłada dodatkowe konto, by czytelnicy forum mieli wrażenie, że popiera go
ktoś jeszcze? Pomijam wulgarność wypowiedzi- czy to ja mam ryj, czy to Ty nie znasz zasad
kultury i zasłaniasz się anonimowością Internetu?


Proponuję wizytę u najbliższego terapeuty od mózgu.
Nie przypominam sobie abym coś pisał o jakims ryju, tak więc pomyliłeś adres.
Dedukcja, która często jest właśnie wypadkową inteligencji, o której sam zacząłeś pisać, chyba znowu cię zawiodła.
Marlove się znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:54, Jave napisał:

>
> To ja tobie gratuluję inteligencji skoro nie potrafisz zarobic na siebie i rodzinę
w
> swojej własnej okolicy.
>
Mogę Ci odpowiedź: potrafię. To jednak za proste. Odpowiem: nie potrafię. Co teraz? Czy
jestem idiotą z tego powodu? Jestem ułomny, bo nie jestem w stanie? A może idiotą jest
ten, który nie mając absolutnie żadnej wiedzy nt. życia innych miesza ich z błotem? Może
ten, który zakłada dodatkowe konto, by czytelnicy forum mieli wrażenie, że popiera go
ktoś jeszcze? Pomijam wulgarność wypowiedzi- czy to ja mam ryj, czy to Ty nie znasz zasad
kultury i zasłaniasz się anonimowością Internetu?



Part 1: Masz racje, jestes idiota.
Part 2: Masz racje, jestes ulomny.
Part 3: Moze ty mieszasz błoto lokciem.
Part 4: Ale zamknij ryj.

PS. przepros i wyjdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 03:52, Wojman napisał:

Chanstwa na naszym forum nie tolerujemy. Idz sobie lepiej gdzie indziej. BAN


Alleluja... Może nareszcie ten wątek trochę z błota wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:45, Fang napisał:

> Są jakieś przecieki dotyczące polskiego patcha? Ostatnio zaglądałem tutaj w październiku.

> Dzięki za info.

http://www.gram.pl/news_8g3rH,u8_Pierwsze_obrazki_z_polskiej_wersji_Bring_down_t he_Sky.html

Ale nieliczyłbym że wyjdzie w tym roku...


Ja tam liczę że po tych wszystkich świąteczno-listopadowych dniach "skupią się" nad obietnicą i wydadzą... ,bo to jeszcze bardziej zachwiało by zaufaniem i ...niepewnością przed kupnem kolejnych produktów za przecież niemałe pieniądze... A klient zniechęcony kolejny produkt z obawy może kupić "za Odrą" lub .. u "piratów" :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2008 o 11:45, Fang napisał:

> Są jakieś przecieki dotyczące polskiego patcha? Ostatnio zaglądałem tutaj w październiku.

> Dzięki za info.

http://www.gram.pl/news_8g3rH,u8_Pierwsze_obrazki_z_polskiej_wersji_Bring_down_t he_Sky.html

Ale nieliczyłbym że wyjdzie w tym roku...



Link nie działa pokazuje mi się komunikat Błąd 404-strona nie istnieje.
Macie jakiś inny link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować