Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Ok. 30-40. Tak pisali w CD-Action.
Ja mam nadzieje, że gra będzie kosztować 100zł (ale i tak będzie za 130), żeby poszła na moim komputerze (ale i tak nie wejdzie) i żeby była dobrze spolszczona (na co tez szans nie ma). No, to tyle pobożnych życzeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 08:08, Robert'cik napisał:

Ok. 30-40. Tak pisali w CD-Action.
Ja mam nadzieje, że gra będzie kosztować 100zł (ale i tak będzie za 130), żeby poszła
na moim komputerze (ale i tak nie wejdzie) i żeby była dobrze spolszczona (na co tez
szans nie ma). No, to tyle pobożnych życzeń. :D


No to tak w okolicach kotora i NWN2, nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem kilka trailerów i gameplay na oficjalnej stronie gry. Są wykonane świetnie! Ta gra mnie coraz bardziej pochłania, już czuje, że bedzie jedną z najbardziej lubianych przeze mnie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 08:08, Robert'cik napisał:

Ok. 30-40. Tak pisali w CD-Action.
Ja mam nadzieje, że gra będzie kosztować 100zł (ale i tak będzie za 130), żeby poszła
na moim komputerze (ale i tak nie wejdzie) i żeby była dobrze spolszczona (na co tez
szans nie ma). No, to tyle pobożnych życzeń. :D


Muszę cię zawieść, na pewno nie będzie kosztowała 100zł bo to wydaje EA a oni gry mają od 130 zł, więc przygotuj się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 15:07, Ecko09 napisał:

Właśnie obejrzałem kilka trailerów i gameplay na oficjalnej stronie gry. Są wykonane
świetnie! Ta gra mnie coraz bardziej pochłania, już czuje, że bedzie jedną z najbardziej
lubianych przeze mnie gier.


Mnie też, ale ta gra już mi się podobała jak były tylko zapowiedzi na xboxa 360. Jak usłyszałem że będzie jednak na PC to skakałem z radości, to w końcu najlepsza gra cRPG zaraz po Wiedźminie. To musi być hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, wiadomość, że Mass Effect wyjdzie na PC to bardzo się ucieszyłem, jednak wielce zdziwiony, bo to było do przewidzenia. Ciekawe czy zrobią pełną polską wersję językową ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałam o tej grze, ale jak się dowiedziałam, że taka jest i ma wyjść na PC od razu mnie zainteresowała :D Zapowiada się ciekawie, więc jest szansa, że ją kupię, jeżeli okaże się udana :) Zaczyna mi się Mass Effect podobać x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 23:21, Uspatente napisał:

Skoro EA, to istnieje szansa, że po pół roku trafi do EA Classic za 49 zł :)
Akurat będzie czas na upgrade sprzętu.


Wątpię, żeby za pół roku może za jakieś półtora roku lub dwa, wcześniej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 23:08, Tokix napisał:

Witam, nie wie może ktoś jak wygląda multiplayer, czy w ogóle jest ? :P
Piszcie, lub dajcie linki ....


Nie ma multi, to jest RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 23:22, fish13 napisał:

Wątpię, żeby za pół roku może za jakieś półtora roku lub dwa, wcześniej nie ma co liczyć.


No fakt, za pół roku dopiero premiera :) Ale nawet jeśli, to przecież nie muszę mieć "premierówki". Taki LoTR 2 kosztował 169 zł, obecnie wirtus go wycenił na 30 zł (w Empikach po 50 :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 23:32, Mac Cry napisał:

Dla niektórych gier warto wydać te 100zł. A ME pewnie będzie raczej tego warte ;]


Na 100% będzie warto, jak jeszcze dodatkowo edycja na PC ma byc wzbogacona to aż ślinka cieknie na myśl o Mass Effect:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect podobno korzysta z Unreal engine 3.0 to i wymagania sprzętowe nie powinny być kosmiczne. A grę kupię niezaleznie od ceny, na 2008 nie zapowiada się chyba zbyt wiele rpgów no i była by to jedyna gra od Bioware, której nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 15:00, Ecko09 napisał:

No to tak w okolicach kotora i NWN2, nie jest źle.


30-40h to niestety spora przesada, bliższe prawdy jest 20-30, powyżej 30 to już naprawdę trzeba drobiazgowo wypełniac zadania poboczne, które są na dłuższą metę po prostu nudnawe... Ja na koniec gry miałem 28h, a zrobiłem całkiem sporo opcjonalnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w edycji na PC, nie będą się ładowały lokacje podczas chodzenia po nich, bo to było bardzo frustrujące ma konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować