Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dzięki za pomoc, ale mam jeszcze kilka pytań.

Czym się różni medik-kit od medik-żelu?
Co to są te Omni-żele i te inne żele i do czego one służą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 22:59, Dodus14 napisał:

Czym się różni medik-kit od medik-żelu?

Niczym?

Dnia 09.04.2010 o 22:59, Dodus14 napisał:

Co to są te Omni-żele i te inne żele i do czego one służą?

Są tylko dwa - medi-gel wykorzystywany przy leczeniu oraz omni0gel który można użyć albo do łamania zabezpieczeń (zamiast mini-gry) albo do naprawy Mako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 23:23, Dodus14 napisał:

Omni-zel z tego co wiem zdobywa sie poprzez niszczenie ekwipunku.

Zgadza się choć czasami można go też znaleźć.

Dnia 09.04.2010 o 23:23, Dodus14 napisał:

A medik-zel?

Możesz uzupełnić w ambulatorium na Normandii i w klinice na Cytadeli. Na ścianie wisi urządzenie które powinno uzupełnić Twój medi-gel do maximum (początkowo 5, kupując upgrade''y możesz zwiększyć limit do 10). Czasami też można trochę go znaleźć w trakcie misji w apteczkach specjalnych pojemnikach (zawierają tylko medi-gel i nic więcej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect to bardzo dobry tytuł. Żałuje, że tak długo zwlekałem z jego kupnem. Jeszcze wszystkiego nie obczaiłem, ale wszystko przyjdzie z czasem.

A właśnie.Zainstalowałem ME w wersji ang z napisami. czy jest jakiś sposób aby zainstalować dubing czy tylko re-install?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 03:30, Dodus14 napisał:

A właśnie.Zainstalowałem ME w wersji ang z napisami. czy jest jakiś sposób aby zainstalować dubing czy tylko re-install?

Chyba tylko re-install, dubbing jest na drugiej płycie i przy instalacji z angielskimi głosami w ogóle nie zostaje skopiowany na dysk twardy więc żadne zmiany ustawień nic nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge znalesc jednego czlonka odzialu. Mam tych dwoch ludzi z 1-szej misji, Garrus''a, Wrex"a, Tanj''e (chyba tak sie nazywa) i kogos mi brakuj. Gdzie moge zwerbowac tego czlonka do odzdzialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:02, Dodus14 napisał:

Nie moge znalesc jednego czlonka odzialu. Mam tych dwoch ludzi z 1-szej misji, Garrus''a,
Wrex"a, Tanj''e (chyba tak sie nazywa) i kogos mi brakuj


Tali''zorah o ile pamiętam dobrze :) A brakuje ci zapewne Liary z misji na Therum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:45, Dodus14 napisał:

Uratowalem ja ale nie mam jej w moich szeregach


To jest chyba nie możliwe, nawet na wiki jest napisane, że nie ważne jakie opcje dialogowe wybierzesz, ona do Ciebie dołączy, więc nie wiem co się stało u Ciebie, ale zaciekawiłeś mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jedna z trzech pierwszych głównych misji, które się dostaje. Najpierw musiałem zniszczyć macki statku, żeby się odczepił od budynku i tam była ta kobieta. Odniosłem ją do miejsca, potem podczas dialogu Shepard zabił jakiegoś ziooma, porozmawiałem z matką, oddałem questy, które miałem zrobić i wróciłem, żeby zabić tam jakąś rośline pod kolonią. I na tym koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Końcówka jedynki mass effecta była bardzo dobra.
spoiler końcówki me2 ->

Spoiler

Zakończenie dwójki było genialne w szczególności przy pierwszym przejściu bo do końca się nie wiedziało czy Shepard przeżyje no i ten skok na końcu... :)


Dla mnie bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować