Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2011 o 20:24, pz_leo napisał:

2. Ktoś wie co zmieni przestawienie na TRUE:
bAllowMatureLanguage=FALSE


Mature Language oznacza dojrzały język, między innymi dosadne słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2011 o 20:24, pz_leo napisał:

A może by tak łaskawie wydali rozszerzoną edycję ME z Bring Down The Sky + Pinnacle Station ?


Mało prawdopodobne. Gra ma już parę latek, wyszła już w taniej wersji (z dodatkiem BDtS), Pinnacle Station cały czas jest do kupienia w EA Store (czy jak ta cholera teraz się nazywa), więc nie sądzę, by ktoś się o coś takiego pokusił. Może po premierze ME3 ktoś wpadnie na pomysł, żeby wydać wszystkie części razem, ale też wątpię.

A szkoda, bo w PS sam bym chętnie zagrał, tylko trochę szkoda mi dwudziestu złociszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 05:24, Ring5 napisał:

Mało prawdopodobne. Gra ma już parę latek, wyszła już w taniej wersji (z dodatkiem BDtS),
Pinnacle Station cały czas jest do kupienia w EA Store (czy jak ta cholera teraz się
nazywa), więc nie sądzę, by ktoś się o coś takiego pokusił. Może po premierze ME3 ktoś
wpadnie na pomysł, żeby wydać wszystkie części razem, ale też wątpię.


Myślę, ze może być problem z takim wydaniem gdyż Mass Effect i BDtS były wydane jeszcze gdy BW było pod skrzydłami Microsoftu i chyba to MS ma prawa wydawnicze do tych dwóch tytułów.
Natomiast Pinnacle było już wydane przez EA, więc mamy znany problem tp. "do kogo pójdzie kasa".

Dnia 23.08.2011 o 05:24, Ring5 napisał:

A szkoda, bo w PS sam bym chętnie zagrał, tylko trochę szkoda mi dwudziestu złociszy...


Mam PS i powiem szczerze, że chyba nawet za free nie warto w to grać. Bida z nędzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę miał nowy komputer, wiec wreszcie będę mógł zagrać w ME w pełnych detalach (a paczka z ME 2 już do mnie idzie). W związku z tym, czy znacie jakieś godne uwagi mody do jedynki? Wiem, że pewnie nie ma nic w stylu modów do BG2, ale może jest coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum EA czy to Bioware czytałem że ME jest bardzo trudnym materiałem na mody. Nie ma narzędzi i ogólnie lubi się wykrzaczyć z jakimś modem typu nowy pancerz(kolor/parametry) jak i bronią. Tak więc nie liczył bym na wiele w tej materii.
Jak się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie widziałem filmik gdzie w ME2 był zarówno Kaidan i Ashley, ponoć w jedynce da się ocalić obie postacie. Ktoś tego dokonał, wiecie jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli filmiki to jakieś przeróbki, no nic dzięki za odpowiedź. Dzięki temu nie muszę ponownie przechodzić ME, bo miałem już dość jeżdżenia MAKO po górach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:08, Corporal napisał:

Hmmm czyli filmiki to jakieś przeróbki, no nic dzięki za odpowiedź. Dzięki temu nie muszę
ponownie przechodzić ME, bo miałem już dość jeżdżenia MAKO po górach :)

Dokładnie. Zostało to osiągnięte jakimiś modyfikacjami w plikach, ale nic to nie daje, bo z tego co czytałem to takich sejwów oczywiście nie da się importować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Szybkie pytanie: Jak sprawdzić swoje osiągnięcia w grze? Bo co jakiś czas mi wyskakuje, że coś tam zrobiłem i mam trofeum czy coś.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 00:48, maniekk napisał:

Szybkie pytanie: Jak sprawdzić swoje osiągnięcia w grze?


W menu głównym masz możliwość przejrzenia swoich dotychczasowych osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 07:05, Ring5 napisał:

W menu głównym masz możliwość przejrzenia swoich dotychczasowych osiągnięć.

A konkretnie w zakładce opcji o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w Mass Effect istnieje coś takiego jak save po zakończeniu głównego wątku? No i czy muszę czekać aż przelecą napisy końcowe, aby go wykonać?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz pominąć napisy końcowe. Save gotowy do przeniesienia do dwójki robi się automatycznie po ukończeniu ostatniej bitwy. Nic więcej nie trzeba robić. Zawsze jest to ostatni stan ukończenia na danej postaci (czyli jeśli wczytasz wcześniejszy save i ukończysz grę jeszcze raz to nadpisze ten ostatni stan).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 00:31, Arcling napisał:

Możesz pominąć napisy końcowe. Save gotowy do przeniesienia do dwójki robi się automatycznie
po ukończeniu ostatniej bitwy. Nic więcej nie trzeba robić. Zawsze jest to ostatni stan
ukończenia na danej postaci (czyli jeśli wczytasz wcześniejszy save i ukończysz grę jeszcze
raz to nadpisze ten ostatni stan).

Oprócz tego utworzy kolejny profil postaci do przeniesienia, więc przy imporcie użytkownik może mieć problem z rozpoznaniem która postać jest związana z jakim zapisem. A w każdym razie mi się tak zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam nietypowe. Jest jakiś program umożliwiający stworzenie save''u z gry? Chodzi o to że chciałem sobie przejść ME1 i ME2, żeby mieć save''y do ME3 (2 wersje, jako dobry i jako zły), jestem jednak ostatnim czasem bardzo zajęty i obawiam się, że mogę do marca nie zdążyć przejść ME1 i ME2 po dwa razy. Pomyślałem więc, że przejdę obie gry po jednym razie, a potem może udałoby mi się stworzyć/zedytować stany zapisu. Da się zrobić taką sztuczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować