Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2012 o 19:51, XSky0 napisał:

W dodatki DLC mogę zagrać po przejściu głównego wątku ? Czy muszę to zrobić w trakcie
jego wykonywania ?


Nie wiem jak z Pinnacle station (zrezygnowałem z tego według wszystkich badziewnego DLC), ale w Bring down the Sky musisz przejść w czasie kampanii.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2012 o 19:51, XSky0 napisał:

W dodatki DLC mogę zagrać po przejściu głównego wątku ? Czy muszę to zrobić w trakcie
jego wykonywania ?


Pinnacle Station jest dostępne po kampanii. Jako trening ? Bo tak można nazwać ten dodatek.. Ehm.. A Bring dawn the sky tylko w trakcie kampanii. Powiem, że jest całkiem niezły i długi i co najważniejsze spolonizowany dubbingowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? Wydaje mi się że odpoczątku w serii ME można było grać po ukończeniu głównego wątku kampanii. A może to już jest tak zwyczajne że w nieco "starszych" grach wydaje się że taka funkcja była zaimplementowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w końcu da się czy nie?
Ja takiej możliwości również nie doświadczyłem, gra skończyła się po głównym wątku fabularnym, a ostatni jakikolwiek zapis automatyczny i możliwy do zrobienia był przed

Spoiler

transformacją Sarena w... zombie? cokolwiek to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2012 o 18:18, Azazell napisał:

Panowie czy te spolszczenie do ME http://www.spolszczenia.pl/gry/program/960 jest legalne? Jak to w końcu jest z takimi spolszczeniami.

Oficjalne stanowisko gramu w tej sprawie jest takie ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=74948&pid=42
Jako że Mass Effect 1 był wydany w Polsce w pełnej polskiej wersji językowej to legalność tego typu spolszczeń jest raczej wątpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejście iście psa ogrodnika, sam nie zeżre i drugiemu nie da.

Po co się pytasz, potrzebne ci to ściągasz i instalujesz.
Bo wg EULA to po zainstalowaniu gry i jej przejściu najlepiej jak by wybuchała żeby za 2 razem jak byś chciał zagrać to znów musiał byś lecieć do sklepu po nowy egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:45, DawidsonPRO napisał:

Podejście iście psa ogrodnika, sam nie zeżre i drugiemu nie da.

Chyba Ci się coś pomyliło, to podejście kogoś kto nie popiera kradzieży.

Dnia 28.03.2012 o 12:45, DawidsonPRO napisał:

Bo wg EULA to po zainstalowaniu gry i jej przejściu najlepiej jak by wybuchała żeby za 2 razem jak byś chciał zagrać to znów musiał byś lecieć do sklepu po nowy egzemplarz.

Akurat z tym EULA nie ma nic wspólnego - polonizacja ME nie jest darmowym modem, była ona wykonana przez CDP i na instalowaniu jej pirackiej wersji na angielskiej grze tracą ludzie którzy włożyli pracę i pieniądze w przygotowanie tej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak ktoś sobie coś spolszczy i wrzuci za free to jest złodziejem w/g ciebie/was?
Bo tak na razie bredzisz.

Jeszcze raz polonizacja ME nie jest darmowym modem co???? j/w ktoś zrobił własnoręcznie i udostępnił co ma CDP do tego?
Tak samo ten tekst o piractwie skąd wiesz? A zaraz to są tylko twoje przypuszczenia i modły tak jak te wyliczenia firm ile to one tracą na piractwie.
A za prace to już oni dawno temu wzięli kasę, tylko w świecie "dóbr nie materialnych" twórcy sobie każą płacić stale za coś co już zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 18:05, DawidsonPRO napisał:

Czyli jak ktoś sobie coś spolszczy i wrzuci za free to jest złodziejem w/g ciebie/was?
Bo tak na razie bredzisz.

Po pierwsze nie bredzę tylko piszę.
Po drugie jakoś wątpię aby ktoś sobie usiadł i zrobił tłumaczenie do gry która już jest przetłumaczona, o wiele prościej jest wykopiować odpowiednie pliki z przetłumaczonym tekstem z już gotowego spolszczenia i puścić je w net a takie coś jest kradzieżą cudzej pracy.
Jak ktoś chce mieć polską wersję gry to może ją bez problemu kupić co da mu dostęp zarówno do języka polskiego jak i angielskiego (bo polskie wydanie ME zawiera obydwie wersje). Jeśli ktoś kupił wydanie angielskojęzyczne to korzystając z tłumaczenia wykorzystuje coś co zostało wykonane przez CDP nie płacąc za to CDP.

Dnia 28.03.2012 o 18:05, DawidsonPRO napisał:

A za prace to już oni dawno temu wzięli kasę, tylko w świecie "dóbr nie materialnych" twórcy sobie każą płacić stale za coś co już zrobili.

Jakie stale? Jeśli ktoś kupił polskie wydanie ME to już ma i tłumaczenie i pełny dubbing, nie ma żadnej potrzeby płacić za nie ponownie. Jeśli natomiast ktoś nie kupił polskiego wydania ME to nie zapłacił za to tłumaczenie (chyba że EA zrobiło osobne tłumaczenie do wersji angielskiej i puściło je w net).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem gre Mass Effect 1 i wszystko szlo idealnie istalacja itp gdy chcem wloczyc gre pojawia sie ten obrazek startowy z mass effect i wyskakuje blad program mass effect przestal dzialac i potem nie mam nic innego do wyboru jak zamknij program i co mam zrobic ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować