Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2012 o 20:59, Olamagato napisał:

Na obrazku, który dołączyłem jest rozpiska wszystkich umiejętności każdego członka drużyny,
co było dla mnie bardzo przydatną ściągą.

Dziękuję, właśnie o coś takiego mi chodziło, kiedyś w końcu wypada to przejść na 100% a nie od zrobić główny wątek zostawiając wszystko bezmyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że przy 7 przechodzeniu mojej ulubionej trylogii zagram kobietą i zmienię też klasę na adepta (zawsze grałem żołnierzem) i nasunęło mi się jedno pytanie: z jakich pancerzy może korzystać adept? Ze średnich, czy tylko z lekkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2012 o 10:27, damlon napisał:

Postanowiłem, że przy 7 przechodzeniu mojej ulubionej trylogii zagram kobietą i zmienię
też klasę na adepta (zawsze grałem żołnierzem) i nasunęło mi się jedno pytanie: z jakich
pancerzy może korzystać adept? Ze średnich, czy tylko z lekkich?


Tylko lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, gdzie można kupić Mass Effect 2 PL ze wszystkimi dodatkami fabularnymi wpływających na trzecią część? Patrzę po Steamie, Originie oraz sklepach internetowych i widzę tylko podstawkę bez dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie "dodatki" do ME2 to DLC czyli kupujesz je i ściągasz poprzez net, nie wiem czy kiedykolwiek wyszła jakaś pudełkowa wersja zawierająca podstawkę razem z całą resztą.
Tak btw temat o ME2 jest tutaj ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45494&u=7961
a temat o ME3 tu ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63627&u=4044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób ustawić wersję gry angielską z polskimi napisami?
Z tego co pamiętam, gdy przy instalacji wybierze się polski, nie można potem już zmienić języka dubbingu, a gdy skolei wybieram angielską, zmieniam w BioEngine na "PL" i gra się psuje, przy ekranie "naciśnij przycisk" wyświetla się "$<jakaś tam kombinacja cyferek>", klikam i wywala do systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 13:34, Bezi_113 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć w jaki sposób ustawić wersję gry angielską z polskimi napisami?
Z tego co pamiętam, gdy przy instalacji wybierze się polski, nie można potem już zmienić
języka dubbingu, a gdy skolei wybieram angielską, zmieniam w BioEngine na "PL" i gra
się psuje, przy ekranie "naciśnij przycisk" wyświetla się "$<jakaś tam kombinacja
cyferek>", klikam i wywala do systemu.


Przeinstaluj, jak cię zapyta o wersję językową, kliknij ''nie'' (pyta o instalację dubbingu). Będziesz miał angielskie głosy i polskie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z instalacją. Za każdym razem gdy postęp dojdzie do ok. 60-70% proces się zatrzymuje i po kilku chwilach instalacja kończy się niepowodzeniem. Szukałem, pytałem i nigdzie nie znalazłem rozwiązania problemu. Płyta jest w 100% zdatna do użytkowania, a miejsce na dysku sporo wykracza ponad wymagania minimalne gry. Proszę o pomoc w tej sprawie i z góry dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2013 o 21:50, Caridin napisał:

Mam pewien problem z instalacją. Za każdym razem gdy postęp dojdzie do ok. 60-70% proces
się zatrzymuje i po kilku chwilach instalacja kończy się niepowodzeniem. Szukałem, pytałem
i nigdzie nie znalazłem rozwiązania problemu. Płyta jest w 100% zdatna do użytkowania,
a miejsce na dysku sporo wykracza ponad wymagania minimalne gry. Proszę o pomoc w tej
sprawie i z góry dziękuję ;)


Może właśnie płyta jest walnięta. Sprawdź na innym komputerze jeśli masz taka możliwość. Też tak kiedyś miałem. Podczas instalacji płyta generowała błędy crc czyli przy rozpakowywaniu plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, płyta powinna być w porządku, bo instalowałem z niej gry kilka miesięcy temu.Co ciekawe, wtedy też miałem ten sam problem, ale akurat udało mi się go w jakiś sposób pozbyć. Teraz zapomniałem już o co chodziło i dlatego znowu potrzebuję porady.
Z tego co zauważyłem to całkiem sporo płytek z tego numeru CD-A mają podobny problem, bo słyszałem już podobne skargi od znajomych wielokrotnie, a też oni mają własne kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 00:13, Caridin napisał:

Wiesz, płyta powinna być w porządku, bo instalowałem z niej gry kilka miesięcy temu.Co
ciekawe, wtedy też miałem ten sam problem, ale akurat udało mi się go w jakiś sposób
pozbyć. Teraz zapomniałem już o co chodziło i dlatego znowu potrzebuję porady.
Z tego co zauważyłem to całkiem sporo płytek z tego numeru CD-A mają podobny problem,
bo słyszałem już podobne skargi od znajomych wielokrotnie, a też oni mają własne kopie.


Może płyta źle stłoczona. Ja mówię tylko o tym, że miałem ten sam problem z instalacją. To nie była wina systemu czy coś. Płyta nawet od leżenia się psuje wiesz ? :) Miałem swoją DVD+RW Sony i nawet połowę żywotności płyty nie zużyłem a padła :) Była praktycznie wolna od rys. Służyła mi wiernie przez 5 lat :) Możesz tez sprawdzić płytę czy ma błędy jakimś progsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, tak zrobię. Chociaż już powoli się poddaję, bo cały dzień spędziłem na szukaniu jakiegoś sensownego rozwiązania i kombinowaniu w kompie. Skończy się pewnie na tym, że zakupię kolejną płytkę po jakiejś atrakcyjnej cenie. Zbyt mocno napaliłem się na maraton, a teraz gdy przy chodzi co do czego i widzę takie perfidne komplikacje to mnie krew zalewa. Cóż to innego, jak nie złośliwość rzeczy martwych -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2013 o 00:34, Caridin napisał:

Ok, tak zrobię. Chociaż już powoli się poddaję, bo cały dzień spędziłem na szukaniu jakiegoś
sensownego rozwiązania i kombinowaniu w kompie. Skończy się pewnie na tym, że zakupię
kolejną płytkę po jakiejś atrakcyjnej cenie. Zbyt mocno napaliłem się na maraton, a teraz
gdy przy chodzi co do czego i widzę takie perfidne komplikacje to mnie krew zalewa. Cóż
to innego, jak nie złośliwość rzeczy martwych -_-''


Zawsze możesz napisać do EA o to, żeby przepisała ci Mass Effect do konta Origin i wtedy będziesz mógł od nich ściągnąć grę. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że będzie to tylko wersja angielska bo polska wersja cyfrowa nie istnieje jak zwykle EA dało dupci :) Ostatecznie kopia z netu w polskiej wersji z twoim legalnym kluczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy wersja z Origin zawiera dodatek Bring Down the Sky? Na samym Origin widnieje tylko jedynka i Pinnacle Station, nie ma żadnej informacji o BDtS :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2013 o 17:47, Bracio napisał:


Czyli wynika z tego, że Bring Down the Sky jest darmowe, ale nie zawsze klucz działa... Ale gdzieś tam znalazłem też niby instalator, który nie wymaga klucza i to z oficjalnego źródła. No cóż, chyba jednak pozostanę przy swoim pudełkowym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować