Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

racja :) obojętnie jaka cena(w graniach rozsądku :P) najlepiej w EK jakby było :gra, soundtrack, płytka jak gra powstawała, plakat, jakieś naklejki, figurka, koszulka, poradnik, opis świata gry, jakieś opowiadanie na podstawie gry i kubek z logo gry to wszystko zapakowane w wielki fajne metalowe pudełko :) .......... wiem, wiem przesadziłem i to grubo :D ale to takie nierealne marzenia :P a na serio to póki co pozostaje nam czekac na jakieś info z CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy i czy w ogóle będzie dostępna wersja demo? Grę chętnie zakupie, ale nie wiem czy spodoba mi się sam element walki w ME i chciałbym go wypróbować przed kupnem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:08, nieszczescie napisał:

Wie ktoś kiedy i czy w ogóle będzie dostępna wersja demo? Grę chętnie zakupie, ale nie
wiem czy spodoba mi się sam element walki w ME i chciałbym go wypróbować przed kupnem
^^


O demie póki co cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 11:09, Ecko09 napisał:

O demie póki co cisza.



Ale najprawdopodobniej nie będzie, bo chyba będzie trza zbyt dużą część gry odkroić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:37, nieszczescie napisał:

Więc zaryzykuje i kupię tą grę :P Najwyżej zagram inżynierem lub adeptem.


Albo zagraj sobie w wersje na xboxa 360, jeśli ci się spodoba to wersja PC bardziej ci się spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:16, player000 napisał:

Czy wiadomo już coś o EK mass effect?? CDP miało/ma coś przygotować.


CDP póki co milczy w sprawie EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:17, Tyron napisał:

Mam taki problem którą wersje jeżykową wybrać czy z napisami czy z dubbingiem ,jestem
w kropce

Wydaje mi się, że w jednym wydaniu będziesz miał do wyboru wszystkie wersje - z napisami i z dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:17, Tyron napisał:

Mam taki problem którą wersje jeżykową wybrać czy z napisami czy z dubbingiem ,jestem
w kropce


Dokładnie jak pisze Kolega powyżej, będziesz miał kilka wersji do wyboru z "jednego pudła":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powinno zamknąć usta tym, którzy już doskonale wiedzą, że polska wersja jest zła.

@Tyron

Dnia 20.04.2008 o 14:31, Stwór napisał:

Mam taki problem którą wersje jeżykową wybrać czy z napisami czy z dubbingiem ,jestem
w kropce

Są do wyboru... Może najpierw kup grę i posłuchaj tych wersji? Liczysz, ze powiemy Ci jak brzmi dubbing? Czy też ślepo zdecydujesz się na to, co powie Ci większość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałbym się dowiedzieć czy będzie dostępna wersja angielska, bez dubbingu ani napisów. Jeśli ktoś może coś wie na ten temat to byłbym wdzięczny za informacje. Mam nadzieje, że jak to napisano w poprzednich post''ach, wszystko będzie w jednym, a wersja polska będzie w formie nakładki, jak w przypadku Splinter Cell''ów na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej chyba mówi na ten temat ostatnia aktualizacja z artykułu do którego jest ten komentarz:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=34416&u=217
Cytując najistotniejszy fragment:
Dobra wiadomość także dla osób obawiających się o kwestie językowe - ME na PC pojawi się w Polsce w 3 wersjach: pełnej angielskiej, angielskiej z polskimi napisami i pełnej polskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:22, Valentino S.A. napisał:

kurcze, kiedy CDP da info o EK Mass Effect , powinno już byc :P i przy okazji mam nadzieję,
że gra będzie jeszcze fajniejsza niż na Xbox 360 ;)


A ma być wogóle EK Mass Effect? Jeżeli tak to muszę na to zbierać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:29, Valentino S.A. napisał:

nooo ma byc :) poczytaj posty powyżej ^^


O to bardzo fajnie, tylko żeby EK nie kosztowała 200 zl, chociaż pewnie tyle będzie kosztować, bo zwykła 130 zł, więc raczej EK nie zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować