Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 09:55, trutututu napisał:

A ja mam takie pytanko: Czy ME chodzi na Viście 64-bitowej?


Jak sie pospiesza z wysylka to odpowiem jutro :)

A o konkurencji z Wiedzminem ME imho moze zapomniec.
Sporo osob juz gralo na konsoli, nie wspominaja o sciagnieciu wersji elektronicznej (legalnej lub nie) i importach z cywilizowanych krajow.

No a tak pozatym jest drozszy i nie ma oparcia w najpopulaniejszym w kraju autorze fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:01, Michaelius napisał:

> A ja mam takie pytanko: Czy ME chodzi na Viście 64-bitowej?

Jak sie pospiesza z wysylka to odpowiem jutro :)

A o konkurencji z Wiedzminem ME imho moze zapomniec.
Sporo osob juz gralo na konsoli, nie wspominaja o sciagnieciu wersji elektronicznej (legalnej
lub nie) i importach z cywilizowanych krajow.

No a tak pozatym jest drozszy i nie ma oparcia w najpopulaniejszym w kraju autorze fantasy.


Co ty mi tutaj coś o tym shicie mówisz (wiesiek) ja chce wiedzieć czy mi pójdzie na Viście 64 bitowej ME, a jutro to prawdopodobnie bedę miał już tą Vistę, więc...
Jak nie wiesz to nie odpowiadaj, ja się pytam tych którzy maja ME i Viste 64bitową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 14:18, Karharot napisał:

Poniższy apel jest skierowany do wszystkich, dotyczy jednak przede wszystkim osób które
kupiły grę przed premierą krajową lub grały w nią na konsoli.
Bardzo proszę o to aby wszystkie posty lub fragmenty postów zdradzające fabułę (zwłaszcza
jeśli dotyczą zakończenia lub innych istotnych spraw) były wyraźnie oznaczone ostrzeżeniami:


SPOILER
(treść)
KONIEC SPOILERA

Odnosi się to również do pytań.
Postarajmy nie psuć sobie nawzajem zabawy:)


Premiera ME za 2 dni, więc raczej nikt nie wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:01, Michaelius napisał:

Sporo osob juz gralo na konsoli, nie wspominaja o sciagnieciu wersji elektronicznej (legalnej
lub nie) i importach z cywilizowanych krajow.


Nie do końca na temat, ale powoli tracę cierpliwość. Nie jestem nacjonalistą, ale nienawidzę takiego podejścia do naszego kraju! Polska jest niecywilizowana, tak? To polecam wycieczkę do Mongolii czy Afganistanu. Przypuszczam, że tak naprawdę tak nie myślisz, ale takie teksty tylko nakręcają tych, którzy zbierają grosz do grosza na jak najszybszy wyjazd na Wyspy. Nie wspomożemy rozwoju Polski, jeżeli będziemy ją tak oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 09:55, trutututu napisał:

A ja mam takie pytanko: Czy ME chodzi na Viście 64-bitowej?


Na forum BioWare można wyczytać, że Vista 64bit nie sprawia żadnych problemów i gra działa:) Prawdopodobnie będziesz musiał tylko wyłączyć kontrolę konta użytkownika, która ponoć powoduje wysypywanie się gry do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:42, Ecko09 napisał:

Premiera ME za 2 dni, więc raczej nikt nie wie :P


Ale Polska premiera. A grę było można legalnie nabyć w EA Store więc niektórzy już dawno grę przeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:03, Kraju92 napisał:

> Premiera ME za 2 dni, więc raczej nikt nie wie :P

Ale Polska premiera. A grę było można legalnie nabyć w EA Store więc niektórzy już dawno
grę przeszli.


Z tym że zdecydowana mniejszość, tym bardziej, że zakup na EA Store praktycznie w ogóle się nie opłaca - no chyba że ktoś nie może zaczekać tych paru tygodni - a jak ktoś dostaje ataku apopleksji za każdym razem, jak jest info o przesunięciu premiery, to należy chyba do kogoś się zgłosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek normalnie tupie z oczekiwania na dostawę Mass Effect - zamówienie pre order na 10, a tu info na stronie wysyłki
Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 10 lipca 2008
Przewidywana data dostawy: 11 lipca 2008 - 14 lipca 2008
Ciekwe czy rzeczywiście dostarczą gierkę dziś czy za parę dni
Jak dziś to super, jak 12 (premiera na sklepowych półkach) to do bani i blamaż.

Zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:53, Pawelusk napisał:

Człowiek normalnie tupie z oczekiwania na dostawę Mass Effect - zamówienie pre order
na 10, a tu info na stronie wysyłki
Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 10 lipca 2008
Przewidywana data dostawy: 11 lipca 2008 - 14 lipca 2008
Ciekwe czy rzeczywiście dostarczą gierkę dziś czy za parę dni
Jak dziś to super, jak 12 (premiera na sklepowych półkach) to do bani i blamaż.

Zobaczymy jak będzie


Firmy kurierskie nie rozwożą paczek w soboty, więc albo dostaniesz jutro, albo aż w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:02, MortalPL napisał:

Firmy kurierskie nie rozwożą paczek w soboty, więc albo dostaniesz jutro, albo aż w poniedziałek.


Tu cię zdziwie, bo mi Nightfall w sobotę przyszedł, więc kurier w sobotę pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne, żeby w poniedziałek. Wysyłka została już przekazana do kuriera. Gram.pl jest w warszawie ja też. Z mojego doświadczenia z kurierem wiem że powinna być dziś (przykład kupowłem kompa w komputroniku w czwartek rano kupier go odebrał i wieczorem już paka była u mnie, nie dostałem żadnej info że: Przewidywana data dostawy: 11 lipca 2008 - 14 lipca 2008).

Stąd też moje zdziwienie, że mogę dostać ją maksymalnie w poniedziełek - była by to parodia bo na zdrowy rozum zamówiłem po to pre-order żeby gejma dostać wcześniej. 12 ma być w klepach. Pre order miał być na wsyłany 10.

O matko jakbym miał ją dostać w poniedziałek to bym chyba z oczekiwania sobie palce poobgryzał
Zobaczymy jak się firma DPD spisze z dostawą - jeszcze nic od nich nie odbierałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:57, Pawelusk napisał:

Trochę to dziwne, żeby w poniedziałek. Wysyłka została już przekazana do kuriera. Gram.pl
jest w warszawie ja też.

A zdajesz sobie sprawę, że w przypadku mieszkania w Warszawie mógłbyś po prostu odebrać grę osobiście ?
No chyba że mieszkasz gdzieś na obrzeżach, a do centrum daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos odbioru osobistego, kiedy z reguły gram.pl wysyła maile z wiadomością? Dokładnie w dniu premiery czy może dzień przed. W przypadku mass effect premiera wychodzi w sobotę o odebrać osobiście można tylko od poniedziałku do piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 13:01, Darkstar181 napisał:

> Trochę to dziwne, żeby w poniedziałek. Wysyłka została już przekazana do kuriera.
Gram.pl
> jest w warszawie ja też.
A zdajesz sobie sprawę, że w przypadku mieszkania w Warszawie mógłbyś po prostu odebrać
grę osobiście ?
No chyba że mieszkasz gdzieś na obrzeżach, a do centrum daleko.

No właśnie osobisie nie mogłem :( wlałbym odebrac osobiscie niż skręcać się z czekaniem na kuriera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie paczka już została wysłana, więc jutro kurier z samego rana przyjedzie z moją paczką. Już się nie mogę doczekać. Idę robić laya z tej okazji, oczywiście z ME. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wciąż "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 10 lipca 2008"
Jeżeli nie przyjdzie przed premierą, to będzie mój ostatni pre-order -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:03, 9PAVO1 napisał:

U mnie wciąż "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 10 lipca 2008"
Jeżeli nie przyjdzie przed premierą, to będzie mój ostatni pre-order -.-


Ja ten status miałem mniej więcej do 12:00, później już nie byłem na gram.pl i jakieś 10 min temu zobaczyłem że już wysłane. A tak wogóle to kurier w Warszawie miał już moją paczkę wczoraj wieczorem, tak wynika ze statusu przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba zaczynam godzić się z myślą, że dostanę ją dopiero jutro - czyli dziś seks z żoną a jutro granie :))))

Dawno już tak nie czekałem na gierkę, nawer Crysis mnie tak nie nakręcił - chyba spece od marketingu się popisali.

Po mass sf wzemę się za sins of solar emp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować