Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 14:03, 9PAVO1 napisał:

U mnie wciąż "pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 10 lipca 2008"

Jeżeli nie przyjdzie przed premierą, to będzie mój ostatni pre-order -.-



U mnie tak samo... Mam nadzieję, że dzisiaj wyślą i jutro będzie...
^^
To wyżej nieważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:55, Jaro7788 napisał:

> Sporo osob juz gralo na konsoli, nie wspominaja o sciagnieciu wersji elektronicznej
(legalnej
> lub nie) i importach z cywilizowanych krajow.

Nie do końca na temat, ale powoli tracę cierpliwość. Nie jestem nacjonalistą, ale nienawidzę
takiego podejścia do naszego kraju! Polska jest niecywilizowana, tak? To polecam wycieczkę
do Mongolii czy Afganistanu. Przypuszczam, że tak naprawdę tak nie myślisz, ale takie
teksty tylko nakręcają tych, którzy zbierają grosz do grosza na jak najszybszy wyjazd
na Wyspy. Nie wspomożemy rozwoju Polski, jeżeli będziemy ją tak oceniać.


Kulturowo czy pod wzgledem zamorznosci oczywiscie nie. Ale pod wzgledem elektronicznej rozryzki to raczej blizej nam do Mozambiku niz USA czy UK.

Edit: za to widze , ze moj ME jeszcze nie wyslany no coz jak przyjdzie w poniedzialek to wtedy juz chyba strace ostatni powod by kupowac w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekstra wziąłem odbiór osobisty, bo myślałem, że po prostu podejdę i odbiorę a tu mam status paczki, że jest dopiero kompletowana... (zamówiłem tylko MS wiec nie wiem, co oni kompletują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wyluzujcie :] Wszystko wyślą dzisiaj... No kwestia tylko kiedy dotrze, ale uważam, że wszystko będzie tak jak należy i wszystkie ME''y dotrą jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 10:42, Ecko09 napisał:

Premiera ME za 2 dni, więc raczej nikt nie wie :P


Napisałem tego posta po tym jak padło pierwsze pytanie dotyczące fabuły (a właściwie to jakiegoś konkretnego questa). Lepiej się ubezpieczyć niż potem żałować.
Poza tym ostrzeżenie o spoilerach będzie aktualne jeszcze przez jakiś czas, sporo osób (w tym ja) zamierza pewnie przejść grę za jednym podejściem grając non-stop jednak nie każdy może sobie na to pozwolić i należy to wziąć pod uwagę zanim zacznie się sypać spoilerami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:18, Michaelius napisał:

Kulturowo czy pod wzgledem zamorznosci oczywiscie nie. Ale pod wzgledem elektronicznej
rozryzki to raczej blizej nam do Mozambiku niz USA czy UK.


Uwierz mi - to nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wyobrażam sobie te wszystkie jutrzejsze płacze, bluzgi i szlochy bo kurierzy się nie wyrobią i nie dotrą do wszystkich. Zawsze tak jest przy większych premierach. :) Sam też czekam na Mass Effect i tez bym chciał by jutro dotarło, lecz znając zycie i krakowski oddział masterlink wole się nie nastawiac za bardzo, by się potem nie rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DPD World in Conflict dowiózł mi w dniu premiery. Ale laptop (sprzęt za 4000zł!) wiózł przez 5 (słownie: pięć) dni! Dlatego też nie liczę na zbyt wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z kumplem zamawialiśmy sobie WoW''a na gram.pl. Ja wybrałem pocztę proirytet, a on Kuriera... Jakoś mój wow był już następnego dnia, a On musiał czekać jeszcze dwa dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:36, madfrog napisał:

Kiedyś z kumplem zamawialiśmy sobie WoW''a na gram.pl. Ja wybrałem pocztę proirytet,
a on Kuriera... Jakoś mój wow był już następnego dnia, a On musiał czekać jeszcze dwa
dni :]

To chyba miałeś szczęście, moje CDA (prenumerata) chodzi priorytetem, a dochodzi 1-1,5 tygodnia przed premiera następnego numeru :P

Masterlinki jeżdżą w soboty ? czy jak nie dziś to najwcześniej poniedziałek?
edit: ops :P dziś czwartek :shy: ale pytanie dalej aktualne (na stornie dkp nie znalazłem nic :/) bo znając moje szczęście to kurier stanie w korku, a 2 metry od mojego domu zawróci bo ma przerwe na obiad ';..;' (aka żywy posąg z Monka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam zaufania do kurierów... Przeważnie przychodzą jak mnie nie ma. Czasami się zdarza, że jakiś zadzwoni i zapyta się w jakich godzinach przynieś paczkę. Może mam po prostu do nich pecha...
Nie sądzę by pracowali w soboty... Chociaż nie mówię niczego na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:47, madfrog napisał:

Nie sądzę by pracowali w soboty... Chociaż nie mówię niczego na 100%

można zamówić przesyłkę z doręczeniem w sobotę. nieco drożej się płaci, ale kurier na pewno przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:54, jaceloth napisał:

można zamówić przesyłkę z doręczeniem w sobotę. nieco drożej się płaci, ale kurier na
pewno przybędzie.


Tak, tyle tylko, że taką paczkę musi zamówić gram, a nie my... W tym przypadku nie ma szans, żeby paczka z ME przyjechała w czasie weekendu, jeśli nie stanie się to jutro. Wtedy trzeba będzie czekać do poniedziałku.
Jest jednak jeden sposób, żeby sobie ułatwić życie - mając numer przesyłki dzwonimy do lokalnego oddziału firmy kurierskiej i prosimy o numer telefonu do kuriera, który ma naszą paczkę. Reszta jest oczywista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:54, jaceloth napisał:

> Nie sądzę by pracowali w soboty... Chociaż nie mówię niczego na 100%
można zamówić przesyłkę z doręczeniem w sobotę. nieco drożej się płaci, ale kurier na
pewno przybędzie.


Tylko wtedy jest problem jak ktos zamowil przesylke na adres pod ktorym pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 17:40, Karharot napisał:

Ja też go jeszcze nie dostałem więc nie jesteś jedyny:)


Ja też nie dostałem, ale na mojej stronie zamówienia jasno stoi, że wysłali. Zresztą Gram.pl wcale nie zapowiadał, że będzie wysyłał maile z potwierdzeniami wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować