Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 16:18, Rafal G napisał:

Jest jednak jeden sposób, żeby sobie ułatwić życie - mając numer przesyłki dzwonimy do
lokalnego oddziału firmy kurierskiej i prosimy o numer telefonu do kuriera, który ma
naszą paczkę. Reszta jest oczywista:)

numeru telefonu do kuriera raczej firmy nie dają. można liczyć, że sam zadzwoni, wtedy masz jego nr. można jeszcze w desperacji, jeśli paczka wyląduje na magazynie, jechać po osobisty odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu bosko. Właśnie wróciłam z Empiku, jestem z Poznania. I zgadnijcie co tam widzę! Mass Effect! No kurde myślałam, że krew mnie zaleje. Cena? 109 zł. Czyli jeszcze taniej niż po wykorzystaniu 30 zł wirtualnych w gram.pl. Razem z kurierem mam 110 i coś tam. I jeszcze mogę oczekiwać, że dostanę 14 w poniedziałek dopiero... Ludzie, ręce mi opadły! Po raz ostatni zamawiam coś z gram.pl, to ma być kurde PRE-ORDER? Mogłam od razu anulować zamówienie jak tylko przenieśli premierę. Teraz szczęściarze już sobie grają i się śmieją z takich ćwoków jak ja, którzy czekają na grę przed premierą, która już jest w sklepach. Geez, ale się wściekłam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Numer do kuriera podają Już wiele razy dzwoniłem do mojego oddziału Masterlink po numer komórki kuriera i zawsze podawali. Co do doręczania przesyłek w sobotę, ja dziękuję. Już raz gram.pl tak wysłało do mnie grę, przy okazji premiery EK Heroes of Might and Magic V. Paczkę otrzymałem w poniedziałek, a na paczce zamazano markerem (!) napis "DORĘCZENIE W SOBOTĘ" (czy coś w tym stylu). :/

EDIT: Zerknąłem w "Moje zamówienia", przesyłka wysłana, natomiast nie mogę sprawdzić stanu przesyłki na stronę Masterlinka. Czyżby moja paczka nie została jeszcze wprowadzona do systemu firmy kurierskiej? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:10, jaceloth napisał:

numeru telefonu do kuriera raczej firmy nie dają. /.../


Dają, dają, o ile się odpowiednio zagada;) Już nie raz z tego korzystałem (właściwie nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby nie dali), żeby się umówić na z kurierem na konkretną godzinę, bo choć teoretycznie to on zawsze powinien dzwonić (jeśli podało się numer kontaktowy), to w praktyce zdarza się bardzo rzadko. Spróbuj, a sam się przekonasz, tym bardziej, że chyba warto. Mnie osobiście średnio uśmiecha się perspektywa czekania "w ciemno"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest na dwóch płytach tylko przy instalacji wybiera się wersję ścieżki dźwiękowej. Prawie ja za dobrych starych lat z żonglowaniem cdkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:34, blazz napisał:

Gra jest na dwóch płytach tylko przy instalacji wybiera się
wersję ścieżki dźwiękowej. Prawie ja za dobrych
starych lat z żonglowaniem cdkami.


Czyli nie ma tak, że jedna płyta służy do instalacji jednej ścieżki, a druga do drugiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:37, Jaro7788 napisał:

> Gra jest na dwóch płytach tylko przy instalacji wybiera się
> wersję ścieżki dźwiękowej. Prawie ja za dobrych
> starych lat z żonglowaniem cdkami.

Czyli nie ma tak, że jedna płyta służy do instalacji jednej ścieżki, a druga do drugiej?



Nie tylko wybierasz ścieżkę dźwiękową - polską lub angielską. Instalacja trwa ok 15-20 minut więc nie ma tragedii. Właśnie będę odpalał

A tak na marginesie wersja kolekcjonerska jest słaba bo tylko koszulka [m- więc może być za mała} i pendrak oraz inny boks na płyty

w wersji zwykłej poradnik i instrukcja w kolorze i płyta dodatkowa z bonusami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do zakupu to jak jesteś z dużego miasta to nie powinieneś mieć kłopotu ze znalezienie tej gry wystarczy zajrzeć do jakiegoś sklepu z sieci handlującej multimediami. Premiera jest w sobotę prawdopodobnie dlatego aby cd-projekt zdążył z dostawą do wszystkich swoich partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę stwierdzić że gra robi spore wrażenie.Wygląda świetnie,nie ma kolosalnych wymagań sprzętowych.Przeszedłem kilka pierwszych etapów i jestem zachwycony tą grą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:56, prf napisał:

Muszę stwierdzić że gra robi spore wrażenie.Wygląda świetnie,nie ma kolosalnych wymagań
sprzętowych.Przeszedłem kilka pierwszych etapów i jestem zachwycony tą grą .


A jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach graficznych grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 18:45, blazz napisał:

Nie tylko wybierasz ścieżkę dźwiękową


Tzn, że jeśli zainstaluje polsko-polska, ale np dubbing się nie będzie podobał (tak hipotetycznie xD) to żeby zmienić na pol-ang, albo ang-ang to muszę jeszcze raz instalować? o_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przed chwilką i mam pytanie czy jeśli zamówiłem przez DPD i wysyłka jest jutro to czy dojdzie na sobotę ?

PS: I czy da się wybrać między dubbingiem angielskim i polskim ? Czy jest nierozłącznie napisy polskie i dubbing polski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:35, Inki napisał:

Zamówiłem przed chwilką i mam pytanie czy jeśli zamówiłem przez DPD i wysyłka jest jutro
to czy dojdzie na sobotę ?


Wystarczy poczytać wcześniejsze posty, że się dowiedzieć, że w soboty gry NIE będą doręczane, o ile sam się nie pofatygujesz do centrali.

Dnia 10.07.2008 o 19:35, Inki napisał:

PS: I czy da się wybrać między dubbingiem angielskim i polskim ? Czy jest nierozłącznie
napisy polskie i dubbing polski ?


Jeśli chodzi o wersje językowe można tworzyć dowolne kombinacje. Np. jeśli będziesz miał ochotę możesz wziąć polski dubbing z angielskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:35, Inki napisał:

PS: I czy da się wybrać między dubbingiem angielskim i polskim ? Czy jest nierozłącznie
napisy polskie i dubbing polski ?


Pisali, że są do wyboru 4 wersje:
glosy - Txt
POL - POL
POL - ANG
ANG - POL
ANG - ANG

co do wysyłki, jest nawet szansa że jutro dojdzie :P a w sobote (patrz kilka postów wyżej) - raczej nie

too late ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 19:28, Ecko09 napisał:

> Muszę stwierdzić że gra robi spore wrażenie.Wygląda świetnie,nie ma kolosalnych
wymagań
> sprzętowych.Przeszedłem kilka pierwszych etapów i jestem zachwycony tą grą .

A jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach graficznych grasz?

Athlon 64 3200+.GeForce 8600 GE , 1,5 GB ram.Rozdzielczość 1280 na1024 ,obraz 4:3 , efekty cząst.-wysokie ,szczegóły tekstur -wysokie ,tryb filtrowania -anizotropowe ,dynamiczne cienie ,VSync .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:08, prf napisał:

> > Muszę stwierdzić że gra robi spore wrażenie.Wygląda świetnie,nie ma kolosalnych

> wymagań
> > sprzętowych.Przeszedłem kilka pierwszych etapów i jestem zachwycony tą grą
.
>
> A jaki masz sprzęt i na jakich ustawieniach graficznych grasz?
Athlon 64 3200+.GeForce 8600 GE , 1,5 GB ram.Rozdzielczość 1280 na1024 ,obraz 4:3 , efekty
cząst.-wysokie ,szczegóły tekstur -wysokie ,tryb filtrowania -anizotropowe ,dynamiczne
cienie ,VSync .


Ten procek jest jednordzeniowy, nie? Jakie ma taktowanie? 3,2GHz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e w dupe węża ja nie mogę sprawdźić stanu przesyłki pewnie nie wprowadzona do rejestru mogę sobie pluć przy moim szcześciu poniedziałek :P pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:20, Ecko09 napisał:

Ten procek jest jednordzeniowy, nie? Jakie ma taktowanie? 3,2GHz?

Tak, (tez mam taki) 1 rdzen, ale 2Ghz (no chyba że podkręcił :P)

Czyli na ath 64 3200+, GF 8600GT, 2gb ramu wszystko na prawie/maxa(czy ULTRA też jest? ''bardzo wysokie'' czy coś) będzie? <jupi> myślałem, że proca będę musiał qpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować