Zaloguj się, aby obserwować  
Hi_my_name_is

Mass Effect PC - temat ogólny

6123 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 20:53, The-Darkest napisał:

Zaraz zaraz, czyli nie dostaniemy gry przed premiera? Tj przed sobota? Kurde... jesli
tak to ostatni raz kupuje gre przez neta, skoro nawet w empiku czy media daja bonusy...


A nie mialo byc tak, ze gre dostaniemy przed premiera? Eeeee?


Jedyne co mnie trzyma w zamówieniach przez neta to to że drożej by mi wyszło dojechać do tego MM bądź empiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrwa - dziękuję CDProjekt. Zainstalowałem wersję angielską z polskimi napisami - pograłem 2 godziny i ... gra wywala się na pulpit w momencie odzyskania przytomności przez Sheparda. Musiałem zainstalować pełną angielską - problem zniknął. Wiedziałem, że będą problemy z polskim tłumaczeniem. CDP nie tłumaczcie już gier. Please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 22:48, vasago napisał:

qrwa - dziękuję CDProjekt. Zainstalowałem wersję angielską z polskimi napisami - pograłem
2 godziny i ... gra wywala się na pulpit w momencie odzyskania przytomności przez Sheparda.
Musiałem zainstalować pełną angielską - problem zniknął. Wiedziałem, że będą problemy
z polskim tłumaczeniem. CDP nie tłumaczcie już gier. Please.


I to ma być argument, żeby nie tłumaczyć gier? Błąd zupełnie z tym niezwiązany?

Zresztą szczerze wątpię, żeby to była domena wszystkich egzemplarzy - próbowałeś chociaż jeszcze raz zainstalować kinową polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:23, vasago napisał:

Próbowałem - ciągle to samo...Dopiero zainstalowanie wersji pełnej angielskiej rozwiązało
problem.


A próbowałeś sprawdzić pełną polską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 00:03, Ecko09 napisał:

> Próbowałem - ciągle to samo...Dopiero zainstalowanie wersji pełnej angielskiej rozwiązało

> problem.

A próbowałeś sprawdzić pełną polską?


Pewnie jak pełną polską zainstaluje to mu problem z kamerą wyskoczy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tą przesuniętą premierą skoro dzisiaj w empiku wystawiali na półki polską wersję [w tym także kolecjonerkę] (za to w saturnie powiedzieli że będzie dopiero w sobotę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 01:31, Mr. Cin napisał:

Jak to jest z tą przesuniętą premierą skoro dzisiaj w empiku wystawiali na półki polską
wersję [w tym także kolecjonerkę] (za to w saturnie powiedzieli że będzie dopiero w sobotę)


No kupiłam dzisiaj (a właściwie to już wczoraj ) w empiku. Ale się zdziwiłam że już na półce stoi gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem swoją EK, musze powiedzieć, że jest to chyba najfajniejsza EK jaką w życiu widziałem. Ten pendrive jest taki, taki... inny niz wszystkie (moze dlatego, ze ma znaczek ME =D). Ogólnie to ta Ek jest warta swojej ceny. Tylko jest jeden minus, to wielkie pudło jest strasznie ciężko otworzyć xD. Ach szkoda ze tą grę zainstaluje dopiero na nowym kompie, bo ie chce marnować tej jednej instalacji. :)

Mr.Cin, radosiewka - no bo to jest Empik, w Empiku zawsze wszystko wcześniej daja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 01:58, radosiewka napisał:

> Jak to jest z tą przesuniętą premierą skoro dzisiaj w empiku wystawiali na półki
polską
> wersję [w tym także kolecjonerkę] (za to w saturnie powiedzieli że będzie dopiero
w sobotę)

No kupiłam dzisiaj (a właściwie to już wczoraj ) w empiku. Ale się zdziwiłam że już na
półce stoi gra:)

Jak to już stoi !!!!!!!! to po kiego grzyba zamaialiśmy pre order !!!!!!!! Człowiek płacił za kuriera żeby grę dostać wcześniej a ona jest już w empiku !!!!!!!!!! Do sklepów miała wejść 12.

To chyba niesmaczny żart ze strony gram.pl:

"Co istotne, sklep.gram.pl realizować będzie zamówienia już w czwartek, 10 lipca! Wszyscy, którzy dokonali lub dokonają zamówienia i wybiorą wysyłkę kurierem, otrzymają grę na dzień przed nowo ustaloną datą premiery! Wciąż można zamawiać dwa wydania gry: " - cytat ze strony http://www.gram.pl/news_8gvkHui3_Polski_Mass_Effect_ponownie_przesuniety.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po ile jest w empiku ?

Ale moj juz dojechal 30 minut temu i teraz czeka ze mna na powrot do domu :) (chociaz w sumie to nie do konca dziwne jak mamy biura w centrum warszawy :D )

> Ach szkoda ze tą grę zainstaluje dopiero
> na nowym kompie, bo ie chce marnować tej jednej instalacji. :)

Hmm? Przeciez z polskiej wersji limit i aktywacja mialy byc usuniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:07, Michaelius napisał:

A po ile jest w empiku ?

Ale moj juz dojechal 30 minut temu i teraz czeka ze mna na powrot do domu :) (chociaz
w sumie to nie do konca dziwne jak mamy biura w centrum warszawy :D )

> Ach szkoda ze tą grę zainstaluje dopiero
> na nowym kompie, bo ie chce marnować tej jednej instalacji. :)

Hmm? Przeciez z polskiej wersji limit i aktywacja mialy byc usuniete :)



W empiku za 109 zł.
Ja zadnego limitu nie widzialem, aktywowac tez nie musialem wiec wyglada na to ze są usuniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:21, Skiero napisał:

Ja zadnego limitu nie widzialem, aktywowac tez nie musialem wiec wyglada na to ze są
usuniete :)


Brak wymaganej aktywacji internetowej chyba przesądza sprawę. ;)

Zresztą musiałaby być odnośnie tego chyba jakaś informacja na pudełku czy przed instalacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, zupełnie zapomniałem o ME, przez co dopiero wczoraj po południu potwierdziłem zamówienie. Mimo to dzisiaj rano dzwoni do mnie kurier i pyta, czy może być koło trzynastej. Miło, że tak szybko idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:31, ibisz napisał:

Fajnie, zupełnie zapomniałem o ME, przez co dopiero wczoraj po południu potwierdziłem
zamówienie. Mimo to dzisiaj rano dzwoni do mnie kurier i pyta, czy może być koło trzynastej.
Miło, że tak szybko idzie :)


Skoro nie wyczekujesz na ME z wywalonym jęzorem, nie godzieneś dostać gry tak szybko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. ja mam teraz poważny zgryz. :/ Na razie siedzę w domu, ale o 14. muszę wychodzić i wrócę dopiero przed ósmą. Co prawda gdzieś około drugiej moja mamuśka przyjedzie, ale ona też najwyżej na godzinkę. Jak kurier przyjdzie jak ani jej, ani mnie w domu nie będzie, będę musiał latać o ósmej na pocztę z awizo! Mam nadzieję, że będzie wtedy jeszcze czynna... :/

A najgorsze jest to, że jeśli tak będzie (albo nie przyjdzie w ogóle) całe popołudnie będę się zastanawiał, czy spędzę wieczór grając czy TVN24 oglądając. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:08, Jaro7788 napisał:

Ech. ja mam teraz poważny zgryz. :/ Na razie siedzę w domu, ale o 14. muszę wychodzić
i wrócę dopiero przed ósmą. Co prawda gdzieś około drugiej moja mamuśka przyjedzie, ale
ona też najwyżej na godzinkę. Jak kurier przyjdzie jak ani jej, ani mnie w domu nie będzie,
będę musiał latać o ósmej na pocztę z awizo! Mam nadzieję, że będzie wtedy jeszcze czynna...
:/

A najgorsze jest to, że jeśli tak będzie (albo nie przyjdzie w ogóle) całe popołudnie
będę się zastanawiał, czy spędzę wieczór grając czy TVN24 oglądając. :(



O nienie tak dobrze to nie ma :) Jak cie kurier nie zastanie to zapomnij o poczcie trzeba bedzie czekac do poniedzialku i zapewne z wycieczka do punktu odbioru z firmy kurierskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przyszło. :) Bardzo fajne wydanie, bo oprócz gry jeszcze jest poradnik, ładnie wydana instrukcja, płyta making of i pocztówki :) Jeszcze nie grałem, ale mam nadzieję, że nie zawiodę się na polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:20, Michaelius napisał:

O nienie tak dobrze to nie ma :) Jak cie kurier nie zastanie to zapomnij o poczcie trzeba
bedzie czekac do poniedzialku i zapewne z wycieczka do punktu odbioru z firmy kurierskiej.


Ty to potrafisz człowieka pocieszyć...

Z drugiej strony nikt z firmy kurierskiej do mnie jeszcze nie dzwonił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować